Перейти до основного вмісту
  • БЛОГ - 12.04.2018 | 14:12 / Валентина Куць
    Директор ГО "Центр журналістських розслідувань "Сила правди"

    Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку,яку автори висловлюють на сторінках порталу

    Волинські аудитори обіцяють перевірити закупівлі Волинської поліції охорони

Управління Західного офісу Державної аудиторської служби пообіцяло перевірити закупівлі Волинського управління поліції охорони. Про це аудитори повідомили у відповіді на звернення ГО «Центр журналістських розслідувань «Сила правди».

Громадська організація звернулась до аудиторів після опублікованого матеріалу  «У Луцьку поліція охорони тричі купила форму для працівників в однієї фірми»

У матеріалі йдеться про закупівлю форменого одягу для поліцейських без проведення тендеру, розділивши передбачену суму коштів на допорогові суми, до 200 тисяч гривень, та розділивши предмет закупівлі.

Аудиторська служба відреагувала на звернення і повідомила у відповіді, що перевірить дотримання вимог законодавства під час чергового планового заходу фінансового контролю:

документ

Однак коли відбудеться плановий захід аудитори не повідомляють. Заступник  начальника управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області Віталій Бондар каже, що наразі планового графіку проведення таких перевірок немає.  

Такі речі ми робимо в ході ревізій,  а коли буде ревізія ми поки сказати не можемо, – коментує посадовець. – Наразі ревізію в замовника ми провести не можемо – немає можливості, бо в нас п’ятеро людей на всю область по напрямку правоохоронних органів, і через інші доручення, які  нам дають і Кабмін, і місцеві органи, і правоохоронні. Тому провести велику ревізію в замовника немає можливості. В даний час ми чекаємо, коли буде прийнятий порядок перевірки закупівель – це дасть можливість врегулювати ситуацію. Документ поки розробляється і ще не прийнятий Кабміном. Нібито до кінця квітня має бути прийнятий. Тоді ми зможемо швидше проводити безпосередньо перевірки закупівель.