Понеділок, 15 Квітня, 2024

Стасюк Людмила Леонідівна

Посада / Статус:
Депутатка Волинської обласної ради 8-го скликання (з 2020-го року)
Ректорка ПВНЗ «Академія рекреаційних технологій і права»
Партійна приналежність:
Біографія
Біографія

Народилася 25 лютого 1971 року в смт Демидівка Рівненської області.

Освіта

У 1993 році закінчила Луцький державний педагогічний інститут ім. Лесі Українки за спеціальністю «Географія і біологія» та здобула кваліфікацію вчителя географії і біології.

Також вона отримала науковий ступінь кандидатки політичних наук зі спеціальності «Політичні інститути та процеси».

Бізнес

З 2014 року є засновницею ПП «Науково-виробниче підприємство «Луцький інститут розвитку людини».

З 2015 року є засновницею Луцького коледжу рекреаційних технологій і права.

Кар'єра
З 1993 р.

розпочала свій трудовий шлях. Працювала молодшою науковою співробітницею Волинського краєзнавчого музею; старшою лаборанткою кафедри ботаніки Волинського державного університету імені Лесі Українки; консультанткою керівника служби з питань жінок, матерів і дітей секретаріату облдержадміністрації; заступницею ректора з довузівської підготовки молоді Луцького біотехнічного інституту Міжнародного науково-технічного університету; проректоркою з навчально-виховної роботи, доценткою кафедри права Луцького інституту розвитку людини університету «Україна».

28.03.2013 р.

отримала вчене звання доцентки кафедри цивільного, господарського та кримінального права.

З 2014 року

працювала на посаді в.о. ректора у Академії рекреаційних технологій і права.

З 09.2014 року

працювала на посаді першої проректорки, проректорки з навчально-виховної роботи, за сумісництвом на посаді доцентки кафедри документознавства та інформаційної діяльності.

26.07.2019

працювала в.о. ректора Академії рекреаційних технологій і права до проведення конкурсного заміщення цієї посади.

З 12.11.2019 р.

ректорка ПВНЗ «Академія рекреаційних технологій і права».

Політична і громадська діяльність:

За наукову та педагогічну діяльність була нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України», грамотою Верховної Ради України.

На місцевих виборах 25 жовтня 2020 року балотувалася у депутати Волинської обласної ради від політичної партії «Сила і Честь» (5-й номер у єдиному списку, 2-й номер у виборчому списку партії в територіальному виборчому окрузі №3). За результатами виборів отримала 147 голосів, обрана депутаткою Волинської обласної ради.

Членкиня постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку.

Доходи
Доходи у 2019 році

У своїй декларації за 2019 рік кандидатки у депутати Волинської обласної ради Людмила Стасюк вказала, що отримала 119 846 грн заробітної плати від Приватного вищого навчального закладу «Академія рекреаційних технологій і права».

Серед її грошових активів 107 500 грн, внесених до Приватного вищого навчального закладу «Академія рекреаційних технологій і права».

Майно
Нерухомість

У своїй декларації за 2019 рік кандидатки у депутати Волинської обласної ради Людмила Стасюк вказала, що володіє квартирою у Луцьку площею 50,7 кв. м, вартістю 22 556 грн.

Контакти
Профілі на інших ресурсах
Фото інформація
Відео інформація