Підтримати нас

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» працює аби розвивати громадянське суспільство та правову державу. Хто ми і чим займаємось можна почитати тут, що нам вдалося – ось тут, а наші щорічні публічні звіти – тут

Центр може реалізувати ще більше проектів, написати журналістських розслідувань чи підготувати цікавої аналітики, якщо ви підтримаєте нас посильною для вас сумою. Підтримавши роботу журналістів Центру ви також можете долучитись до розбудови справедливого суспільства без корупції.

Підтримати «Силу правди» фінансово можна таким чином:

Ставши нашим патроном на Patreon!

  1. Перейдіть на сторінку Центру журналістських розслідувань «Сила правди» на Patreon
  2. Виберіть один із чотирьох рівнів членства: Прихильник, Постійний читач, Фанат «Сили правди» та Каратель корупціонерів. Кожен з них передбачає певний розмір щомісячного внеску: від 3 до 50 доларів США на місяць. 
  3. Авторизуйтеся на платформі, наприклад з допомогою облікового запису Google. 
  4. Введіть реквізити платіжної картки, або скористайтеся платіжною системою. 
  5. Підтвердьте платіж і станьте частинкою «Сили правди»! 
  6. Наступні щомісячні платежі стягуватимуться автоматично. Ви зможете їх відмінити в будь-який момент. Члени кожного рівня отримають від «Сили правди» приємні подарунки: від публічної подяки, в тому числі у щорічних звітах організації, до безкоштовної участі в заходах «Сили правди», брендових сувенірів, і навіть безкоштовної аерозйомки та інформаційного консультування!

Одноразовий переказ на банку Monobank

Ви також можете підтримати «Силу правди» зробивши одноразовий внесок на нашу банку в Monobank. Для цього перейдіть за посиланням, або скористайтеся QR-кодом.

Безготівковим переказом за реквізитами:

ГО «Центр журналістських розслідувань «Сила правди»

ЄДРПОУ 41673159

Р/р. UA023253650000026002021087054

МФО 325365, ПАТ «Кредобанк»

Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога на виконання статутних завдань

Щоб підтримати в інший спосіб – пишіть нам на [email protected], або у Facebook, або телефонуйте: +38095 159 7813

«Сила правди» пропонує допомогу у проведенні аерофото- та аеровідеозйомки

В першу чергу – журналістам. Фото чи відео з висоти пташиного польоту додасть вашому матеріалу наочності, яскраво проілюструє об’єкт чи проблему, якщо ви пишете про об’єкти нерухомості, будівництва, вирубку лісів, екологічні проблеми регіону тощо.

НЕжурналісти теж можуть звертатися.

Оплата за зйомку йтиме, в тому числі, на потреби Центру журналістських розслідувань «Сила правди». А це значить, що ви не тільки матимете унікальні кадри, але й долучитеся до соціально відповідальної місії і робитимете «Силу правди» сильнішою – а ми зможемо підготувати більше журналістських розслідувань та аналітики на суспільно-важливі теми.

Щодо аерозйомки пишіть на сторінку Vysoko.ua або на електронну пошту: [email protected]

Про отримання та використання фінансової та матеріальної допомоги ми обов’язково звітуємось у наших щорічних звітах!