Перейти до основного вмісту

Як лікарю почати приватну практику і напряму працювати зі службою здоров’я

Віталій Дмитрук – сімейний лікар з Луцька. Йому 29 років. Закінчив Львівський медуніверситет, два роки відпрацював в інтернатурі і три роки в амбулаторії на периферії. Медична реформа первинної ланки підштовхнула його до ризикованого кроку – відкрити приватну практику і сімейний бізнес.
Операція «Оптимізація»: як волинські громади вчаться заощаджувати в освіті
Вже понад два роки на Волині триває оптимізація закладів середньої освіти в рамках всеукраїнської освітньої реформи.
На Волині заплава річки потрапила за паркан до нардепа Івахіва
У передмісті Луцька один з найбагатших людей України, нардеп Степан Івахів побудував маєток.
Керівництво Турійського лісгоспу не допустило екологів до перевірки в заказнику
Будівництво в прибережній смузі, загороджені від людей пляжі і приватні земельні ділянки у держлісфонді виявили екоактивісти у загальнозоологічному заказнику місцевого значення «Озерянський».
Дискусія про публічні закупівлі: 148 моніторингів та їхні результати
Розірвані договори, відміна процедур закупівель, помилки у договорах  - лише короткий перелік того, що цьогоріч відбувалось у сфері публічних закупівель у Волинській області.  Про те «Як на Волині карають за порушення на тендерах«» дискутували у Луцьку 27 листопада.
Поліція, скандали та «інтрига»: волинський виш отримав нового очільника
Вибори ректора у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки виграв його проректор Анатолій Цьось.  27 листопада відбувся другий тур виборів ректора вишу. У голосуванні взяли участь 1037 виборців (на 69 менше, ніж у першому – ред.). Кандидат був один, варіантів для волевиявлення – два (підтримувати або ні), скандалів навколо – безліч. 
Виняток для депутата. У волинському заказнику будується мисливська фірма
В Україні полювати, будувати, гучно гуляти на території заказників і заповідників суворо заборонено. Принаймні, на папері. Волинські ж лісівники і екологи не такі категоричні.
Земельні пристрасті: що принесе реформа волинянам
Запровадження ринку землі сільгосппризначення не на жарт сколихнуло Україну. Не виняток і Волинь. Тут кілька разів збирали форуми, писали звернення і перекривали дороги через незгоду із пропозиціями центральної влади щодо скасування мораторію і процедури продажу.
Розбірки у Воротневі: справу про перешкоджання діяльності журналіста поновили
«Кримінал» за стрілянину, перешкоджання журналістській діяльності і перевищення службових повноважень під час нічних подій у Лісівничому молодіжному центрі знову розслідують. Днями стало відомо, що провадження закрили ще в липні 2019 року. Однак після того, як новина про це «облетіла» інтернет, прокуратура передумала і дала справі друге дихання. 
Пробудження у царстві СНУ: як змагались за ректорське крісло Лесиного вишу
У Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відбувся перший тур виборів ректора. Цього разу, на відміну від волевиявлення 2012 року, вони були сповнені інтриги – одразу сім кандидатів вирішили поборотися за крісло керманича вишу.