Лісовський Ігор Миколайович

Посада / Статус:
Депутат Волинської обласної ради 8-го скликання (з 2020-го року)
Директор фінансово-інвестиційної компанії «Патріот»
Партійна приналежність:
Біографія
Біографія

Народився 3 липня 1966 року у місті Донецьк.

Освіта

Отримав вищу освіту інженера за спеціальністю «Технологія організації громадського харчування» у Донецькому інституті радянської торгівлі.

Бізнес

Як розповів Ігор Лісовський виданню «Район.Бізнес», після навчання він працював за спеціальністю у кількох закладах громадського харчування міста.

У 1994 році відкрив власний ресторан під назвою «Старий Томас». Після того він організував мережу з ресторанів, кафе. Також мав нічний клуб.

З 2007 до 2014 року був зареєстрований як приватний підприємець.

З 2008 року працює директором фінансово-інвестиційної компанії «Патріот».

«Я займався бізнесом переважно на Донеччині, але вважався добрим спеціалістом в організації харчових технологій загалом у країні. І тому місцеві інвестори з Волині запросили мене попрацювати на Рожищенський консервний завод, коли його взялися відроджувати і потрібно було налагодити виробничі процеси. Це сталося якраз у 2010 році, коли я вперше приїхав на Волинь. Ідея була в тому, щоб налагодити переробку овочів та ягід Волині.

Грандіозний проект, пов’язаний із переробкою продукції селян – морква, чорниці, яблука, і все інше, чим багата волинська земля. Нам це вдалося. Зокрема, виробляли, якщо пам’ятаєте, соки. Торгова марка «Персона» вважалася однією з кращих на українському ринку завдяки своїй екологічній чистоті, гарному смаку і вишуканій упаковці. До речі, то було скло, а не пластик.

Менеджмент заводу мав усі шанси вийти з експортом на європейський ринок, проте згодом у них почалися проблеми. Там було і банкрутство банку-кредитора, і тиск податківців. Скажімо, комплекс проблем, через який виробництво зупинилося», – розповів Ігор Лісовський у інтерв’ю виданню «Район.Бізнес».

У 2014 році він остаточно переїхав на Волинь.

З того ж року є одним зі засновників Спільного українсько-лівійського підприємства в формі ТОВ «Золушка».

У 2018 році претендував на посаду директора комунального підприємства «Санаторій матері і дитини «Пролісок». За інформацією прес-служби Волинської обласної ради, він був допущений до конкурсу, однак не з’явився на засідання конкурсної комісії.

Політична і громадська діяльність:

У 2010-2012 рр. – був помічником на громадських засадах депутата Верховної Ради України 6-го скликання Олександра Заца (Партія Регіонів).

У 2019 році став помічником на громадських засадах народного депутата України Валерія Стернійчука («Слуга народу»).

На місцевих виборах 25 жовтня 2020 року балотувався у депутати Волинської обласної ради від політичної партії «Слуга Народу» та був першим номером у єдиному списку. За результатами голосування обраний депутатом Волинської обласної ради.

Голова фракції «Слуга Народу» в обласній раді та заступник голови постійної комісії з питань екології, раціонального використання природних ресурсів.

Родина
Дружина Сачковська Юлія Іванівна 26 травня 1986 року
Син Лісовський Платон Ігорович
Син Лісовський Гліб Ігорович

Дружина Ігоря Лісовського Юлія Сачковська на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року балотувався у депутати Волинської обласної та Луцької міської рад від політичної партії «Слуга народу». За результатами голосування стала депутаткою Луцької міської ради.

Доходи
Доходи у 2017 році

У декларації кандидата на посаду директора КП «Санаторій матері і дитини «Пролісок» Ігор Лісовський вказав, що у 2017 році отримав 70 185 грн. З них 38 400 грн – заробітна плата від ТОВ «Промислово-інвестиційна компанія «Патріот», 15 904 – пенсія, 15 881 грн – матеріальна допомога переселенцю.

Окрім того, він позичав третім особам 80 тис. доларів США.

Його дружина Юлія Сачковська заробила 520 тис. грн від ведення підприємницької діяльності.

Окрім того, вона зберігала 210 тис. грн готівкою.

Доходи у 2019 році

У своїй декларації кандидата у депутати Волинської обласної ради Ігор Лісовський вказав, що у 2019 році отримав 50 873 грн. З них 25 673 грн – заробітна плата від ТОВ «Промислово-інвестиційна компанія «Патріот», 25 200 грн – пенсія.

Готівкою він зберігає 70 тис. доларів США.

Його дружина Юлія Сачковська отримала 599 254 грн. З них 588 934 грн – дохід від ведення підприємницької діяльності, 10 320 грн – допомога по народженню дитини від департаменту соцполітики Луцької міськради.

Вона також зберігає готівкою 500 тис. грн та 45 тис. доларів США.

Майно
Нерухомість

У своїй декларації за 2019 рік кандидата у депутати Волинської обласної ради Ігор Лісовський вказав, що має у власності квартиру площею 73,4 кв. м; підсобне приміщення площею 24,9 кв. м та гараж площею 157,8 кв. м у Донецьку.

Йому також належить житловий будинок площею 40,2 кв. м та земельна ділянка площею 1500 кв. м у селі Валентинівка Донецької області.

Спільно з Едуардом Лісовським він володіє офісом площею 50,6 кв. м у Донецьку.

Разом з дружиною Юлією Сачковською він має у власності квартиру площею 95,4 кв. м у Луцьку, вартістю 477 286 грн.

Контакти
Профілі на інших ресурсах
Фото інформація
Відео інформація