• Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію
Середа, 3 Червня, 2026
Увійти
Спільнота
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
No Result
View All Result
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» > Новини > Лікарня на Волині замовила реабілітаційне обладнання за 20 з половиною мільйонів

Лікарня на Волині замовила реабілітаційне обладнання за 20 з половиною мільйонів

by Оксана Коваленко
10 Вересня 2025 в 12:44
in Новини
Лікарня у Володимирі замовила реабілітаційне медобладнання за 20 з половиною мільйонів

Володимирське медоб’єднання уклало контракт на придбання роботизованого обладнання для реабілітації за 20,5 мільйонів гривень. Тендер виграла столична фірма «Медгарант», яку пов’язували з політиками з Опоблоку. Підприємство також фігурувало в історіях про завищення цін.

Договір про придбання медобладнання опублікували у системі публічних закупівель «Рrozorro» 5 вересня.

У червні 2025-го комунальне підприємство «Володимирське територіальне медичне об’єднання» оголосило, що готове за 21,3 мільйона гривень купити роботизований реабілітаційний комплекс для тренування ходьби, який має біговий тренажер з автоматичним керуванням. Його призначення – відновлювати функції ніг.  

Закупівлю медики проводять за гроші Євросоюзу відповідно до проєкту «Спільний розвиток реабілітаційних послуг у муніципальних лікарнях у Білостоці та Володимирі».

На відкриті торги прийшло двоє учасників, обидва з Києва: товариства з обмеженою відповідальністю «Медгарант» та «Крейксмент». Перше запропонувало придбати товар за 20,5 мільйонів гривень, це на 807 тисяч гривень менше, аніж очікувана вартість. А друге, «Крейксмент», скинув ціну лише на 7 тисяч. Відтак угоду замовник підписав із «Медгарантом» 5 вересня цього року. 

Варто зауважити, що товариство з обмеженою відповідальністю «Медгарант» майже одночасно, 2 вересня 2025 року, уклало договір про постачання дороговартісного обладнання за понад 50 мільйонів із комунальним підприємством «Медичне об’єднання Луцької міської територіальної громади». Також на умовах співфінансування за кошти Євросоюзу.

Згідно з технічними вимогами, комплекс для навчання й тренування ходьби, який купує Володимирське медоб’єднання, повинен мати можливість адаптувати ортези під анатомічні особливості пацієнта, налаштування довжини стегна не менше меж 34-48 сантиметрів, мінімальну швидкість руху не більше 0,1 км за годину. Також ця система повинна мати інтерактивні вправи та візуальний зворотній зв’язок, а ще інструменти для збору, обробки й аналізу результатів тренування. Крім того, повинен бути пандус для заїзду крісла колісного, а ще електроживлення та система звукових сигналів на випадок непередбачених ситуацій.

В ціну замовлення входить вартість доставки, монтажу та запуску обладнання. Гарантійний термін – не менше року. З договору відомо, що ТОВ «Медгарант» постачатиме обладнання з Китаю та купуватиме його за свій кошт, а гроші йому певернуть на підставі рахунку та видаткової накладної.

Інформація з додатку до договору між медоб’єднанням та фірмою-постачальником.

Строк поставки обладнання по 31 грудня 2025 року.

Компанія «Медгарант» створена майже 23 роки тому в Києві, основний вид діяльності – неспеціалізована оптова торгівля. Директором є Артур Жулінський, а власником – Олександр Островський. Згідно з даними системи «Рrozorro», компанія з 2016 року отримала від бюджетних організацій 1364 замовлення на понад 4 мільярди гривень.

Свого часу фірму пов’язували із оточенням народної депутатки 8-го скликання від «Опозиційного блоку» Тетяни Бахтєєвої. У медіа це підприємство неодноразово згадують у зв’язку із завищенням цін. Зокрема, у 2017 у Харкові місцева обласна лікарня нібито суттєво переплатила за рентген-систему. У 2022-му видання «Наші гроші» писало, як Волинський центр онкології придбав у «Медгаранта» за понад 9 мільйонів гривень мамографічну цифрову систему.

Раніше «Сила правди» писала, як покарали співробітників волинської психлікарні за порушення прав пацієнтів.

Оксана Коваленко

Редакторка
Tags: ProzorroАртур ЖулінськийВолодимирЄвропейський союз (ЄС)КП «Володимирське територіальне медичне об'єднання»КП «Медичне об’єднання Луцької міської територіальної громади»МедицинаОлександр ОстровськийТОВ «Медгарант»
ПоділитисяПоділитисяВідправитиВідправити
Previous Post

Росіяни вкотре атакували Луцьк безпілотниками (оновлюється)

Next Post

На Волині хотіли продати школу – втрутилась прокуратура

Related Posts

Фірма з орбіти Палиці придбала будівлю в історичній частині Луцька

by Оксана Коваленко
2 Червня 2026 в 17:43
0

Товариство з обмеженою відповідальністю «Град інвест ріал істейт» придбало будівлю в історичній частині Луцька і...

Read more

Як допомогти алкоголіку: що можуть зробити близькі

by Сила Правди
2 Червня 2026 в 15:35
0
підтримка, алкоголізм

Алкогольна залежність – це не лише проблема людини, яка зловживає. Ця залежність впливає на усю...

Read more

У працях викладачки вишу на Волині виявили творчість штучного інтелекту 

by Оксана Коваленко
2 Червня 2026 в 11:05
0
Корпус ВНУ, 12.03.2025

Волинський національний університет імені Лесі Українки відкликав рішення про рекомендацію монографії представниці вишу Алли Потапової...

Read more
Next Post
Берестечківська міська рада наприкінці 2024 року вирішила продати комунальне майно у селі Липа, зокрема колишню школу. Суд наклав арешт

На Волині хотіли продати школу – втрутилась прокуратура

  • 2 Червня 17:43 Фірма з орбіти Палиці придбала будівлю в історичній частині Луцька
  • 2 Червня 15:35 Як допомогти алкоголіку: що можуть зробити близькі
  • 2 Червня 11:05 У працях викладачки вишу на Волині виявили творчість штучного інтелекту 
  • 1 Червня 14:44 Обвинуваченого в корупції чиновника Держпродспоживслужби на Волині знову судять
  • 30 Травня 11:30 «Туалетна схема» чи невдалий проєкт: історія недобудованої халупи у Луцьку
  • 29 Травня 16:50 Найгучніші корупційні справи 2025 року на Волині і їх результати
  • 29 Травня 12:14 Ковельводоканал оштрафували за зловживання монопольним становищем
  • 28 Травня 21:34 На Волині депутат напав на журналістів «Сили правди» і викрав у них телефон
  • 28 Травня 14:04 На Волині брат з сестрою розіграли тендери на постачання риби і яєць – АМКУ оштрафував
  • 28 Травня 10:40 У районному суді на Волині обрали нового голову 
  • 27 Травня 16:39 Притягнули до відповідальності суддю з Волині, який «не встигав» карати п’яних водіїв
  • 27 Травня 14:25 Чому Луцькводоканал віддав майже сотню підрядів на 35 мільйонів гривень фірмі чоловіка своєї бухгалтерки
  • 27 Травня 9:48 У сільради на Волині вимагають захистити заказник
  • 26 Травня 16:50 У Луцьку виставили на аукціон право оренди на «Ротонду»: що з цим не так
  • 26 Травня 10:08 На Волині виявили незаконну вирубку дерев на понад 16,5 мільйонів гривень
  • 25 Травня 16:50 Як на Волині декомунізують пам’ятки і хто за це платить?
  • 25 Травня 15:04 Одеській фірмі докинули на утримання волинських доріг понад 300 млн гривень
  • 23 Травня 10:15 На Волині та Рівненщині громадські активісти моніторитимуть публічні інвестиції в школи, лікарні та укриття
  • 22 Травня 18:10 Менеджер бізнесу родини Палиці, фігурант плівок «Мідас» у розпал війни скуповував землю й готелі біля Буковелю
  • 22 Травня 17:25 «Рибалка» на митниці: як на Волині роками працювала схема із фальсифікованими євросертифікатами
Усі новини розділу

Контактні дані

  •  Волинська область, місто Луцьк
  •  (+38) 095 15 97 813
  •  [email protected]
  • Підтримати проект


Підтримати проект

Розділи сайту

  • Новини
  • #Розслідування
  • #Аналітика
  • #Ми вплинули
  • #Спецтема
  • #Лайфхак

Інформація

  • Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію

Про нас

«Сила правди» – це об’єднання журналістів, які прагнуть справедливості та демократичного суспільства без корупції.

Розробка та підтримка сайту Massimo Agency | massimo.in.ua

Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.

No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
Спільнота Увійти

Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.