• Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію
Понеділок, 24 Листопада, 2025
Підтримати проект
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
No Result
View All Result
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» > Новини > На святкування Дня міста та Дня шахтаря у Нововолинську витратили понад 450 тисяч гривень

На святкування Дня міста та Дня шахтаря у Нововолинську витратили понад 450 тисяч гривень

Автор: Аліна Бекерук
24 Вересня 2021 в 16:05
У категорії: Новини
На святкування Дня міста у Нововолинську витратили понад 450 тися гривень

Святкування Дня міста та Дня шахтаря у Нововолинську обійшлось у майже 451 тисячу гривень. За виступ відомої співачки Світлани Тарабарової заплатили 165,2 тисячі гривень.

Таку інформацію з’ясував Центр журналістських розслідувань «Сила правди», підрахувавши усі закупівлі, що стосувались святкових заходів, у системі публічних закупівель «Prozorro».

Урочистості з нагоди 71-ї річниці Нововолинська та День шахтаря відбулись 28-го серпня. У цей день організували і виступ відомої співачки, і битву діджеїв, і вогняне шоу.

Згідно з інформацією з закупівель, загалом святкування коштувало майже 451 тис. грн. За концерт співачки Світлани Тарабарової заплатили 165,2 тис. грн. Окрім виступу, зірці та її команді оплатили харчування та проживання у готелі. За їжу відділ культури виконкому Нововолинської міськради сплатив 4,3 тис. грн нововолинській підприємиці Катерині Марчук. За проживання заплатили 2,78 тис. грн підприємиці Ользі Пилипчук.

Підтримати проєктПідтримати проєктПідтримати проєкт
Співачка Світлана Тарабарова у Нововолинську під час святкого концерту. Фото bug.org.ua

Підприємцю Олександру Маркопольському заплатили 168 тис. грн. Зокрема, встановлення та демонтаж сценічних конструкцій коштувало майже 50 тис. грн. А світлотехнічне забезпечення заходу – 36,35 тис. грн. Також підприємець отримав 31,7 тис. грн за оренду металоконструкцій та матеріалів для заходу. Ще майже 50 тис. грн коштувало звукотехнічне забезпечення урочистостей.

У 20 тис. грн обійшовся місту виступ Державного академічного Волинського народного хору на парковій сцені. А ще 14,19 тис. грн заплатили за послуги ведучих Сергію Бучаку.

За організацію відкритого регіонального конкурсу діджеїв «Dj’s Battle» заплатили 15 тис. грн підприємиці Альбіні Красинській. Ще майже 6 тис. грн заплатили підприємиці Галині Мельничук, яка займалась харчуванням учасників конкурсу, Національної гвардії України та роти поліції особливого призначення ГУНП у Волинській області.

Для участі в змаганні запросили п’ятьох діджеїв з усієї країни. Хедлайнером заходу став DJ MR.SANNY з Києва. Після конкурсу усім учасникам вручили нагороди та суверніри за участь.

Битва діджеїв, яку організували на День міста. Фото bug.org.ua

На вогняне шоу, організоване театром вогню «Аладін», та виступ учасників танцювальної школи «My Jump Dance School» витратили 24,2 тис. грн. У «Prozorro» міститься звіт про договір на такі послуги з підприємцем Ярославом Пилипюком. Він же отримав 14,96 тис. грн за організацію відпочинку та розваг з нагоди святкування Дня міста, Дня шахтаря та 65-ї річниці заснування смт Благодатне. Вогняне шоу відбулось одразу після виступу співачки Світлани Тарабарової, наприкінці якого учасники театру вогню створили палаючий напис «Нововолинськ».

З нагоди 71-ї річниці міста влаштували вогняне шоу. Фото bug.org.ua

За фуршетний стіл для представників делегацій, що приймали участь у святкових заходах заплатили 1 230 грн ДНЗ «Нововолинський центр професійно-технічної освіти». При цьому окремо за харчування запрошених делегацій заплатили майже 15 тис. грн підприємиці Надії Золотько.

Загалом, згідно з інформацією з системи публічних закупівель, відділ культури Нововолинської міськради витратив майже 451 тис. грн на організацію заходів з нагоди Дня міста та Дня шахтаря. Цікаво, що раніше місцеве видання «БУГ» писало про те, що на святкування планують витратити близько 200 тис. грн. Про це журналістам розповіла начальниця відділу культури Нововолинської міськради Марина Душук. Вона також додала, що додатково до фінансування свята планують долучитись благодійники.

Нагадаємо, раніше «Сила правди» писала про бізнес-партнерів, які розіграли поставку сумок-укладок на пів мільйона гривень для Агенції розвитку Єврорегіону «Буг». Комунальна установа тоді підписала угоду з підприємицею та за 15 комплектів їй мали заплатити 477,4 тис. грн. При цьому жінка взяла участь у закупівлі разом зі своїм бізнес-партнером, з яким раніше вони заснували дві спільні медичні компанії.

Аліна Бекерук

Журналістка Центру журналістських розслідувань "Сила правди" (09.2020 - 01.2022 рр.)
Теги матеріалу: ProzorroМарія ДушукНововолинська міська рада
ПоділитисяПоділитисяВідправитиВідправити
Попередня новина

Що не так із будівництвом мами члена міськвиконкому у «Старому Луцьку»

Наступна новина

Відомий луцький ресторатор зайнявся ремонтом доріг

Схожі Публікації

На Волині чиновники заперечують дефіцит вакцини від сказу

Автор: Олег Криштоф
24 Листопада 2025 в 16:28
0
Сказ, антирабічна вакцина, щеплення

На початку жовтня 2025-го у волинських медіа з'явилися повідомлення про критичну нестачу антирабічної вакцини або...

Детальніше

Як покарали фігурантів багаторічної справи «Луцьккондитера»

Автор: Олег Криштоф
21 Листопада 2025 в 17:27
0
Луцьккондитер

Суд закрив кримінальні провадження щодо двох посадовців фірми «Луцьккондитер». Справу розслідували упродовж 12 років. Колишню...

Детальніше

Після розслідування «Сили правди» на Волині відкрили провадження за самоправство на заповідних землях

Автор: Оксана Коваленко
21 Листопада 2025 в 13:53
0
Лісоруби в нацпарку Цуманська пуща

Слідчі Луцького районного управління поліції відкрили кримінальне провадження через вирубку десятків гектарів лісу на території...

Детальніше
Наступна новина
вулиця Богдана Хмельницького тротуар Луцьк

Відомий луцький ресторатор зайнявся ремонтом доріг

  • 24 Листопада 16:28 На Волині чиновники заперечують дефіцит вакцини від сказу
    • 21 Листопада 17:27 Як покарали фігурантів багаторічної справи «Луцьккондитера»
    • 21 Листопада 13:53 Після розслідування «Сили правди» на Волині відкрили провадження за самоправство на заповідних землях
    • 20 Листопада 18:09 Пов’язана з волинськими нардепами фірма намагається отримати статус індустріального парку у прикордонні
    • 20 Листопада 11:43 На Волині невідомі знищили заповідного лісу на 2 мільйони гривень
    • 20 Листопада 11:10 Плитоноски: як обрати надійний захист та не прогадати з функціональністю
    • 19 Листопада 17:38 Директора волинської фірми судять за розкрадання коштів на ремонті в лікарні
    • 19 Листопада 15:37 На Волині суд вимагає у правоохоронців знайти, хто зрізав дуб п’ять років тому
    • 18 Листопада 16:41 Після розслідування «Сили правди» луцькі патрульні взялися за автогонщиків
    • 17 Листопада 18:09 На волинському «Ягодині» майже за пів мільярда гривень побудують автостоянки
    • 17 Листопада 14:51 У Луцьку судили лікаря, який невдало зробив дитині наркоз
    • 14 Листопада 17:46 У Волинському апеляційному суді – новий очільник
    • 14 Листопада 16:00 Викрили волинських прикордонників, які заробляли на втікачах призовного віку
    • 14 Листопада 12:54 Антикорсуд відмовився повернути 2 мільйони гривень застави фірмі з орбіти волинських прокурорів
    • 14 Листопада 9:30 Посадовця виправної колонії на Волині підозрюють у збитках державі майже на мільйон гривень
    • 13 Листопада 15:30 На Волині продали з молотка дозволи на видобування піску на понад 40 гектарах
    • 13 Листопада 11:00 Ексдружина нардепа-багатія з Волині змінила місце реєстрації з України на Монако
    • 11 Листопада 12:30 З автоцентру поблизу Луцька стягують майже два мільйони гривень будівельного податку
    • 10 Листопада 17:05 На Волині продали тік, телятник та інше майно господарства-банкрута за понад 2 мільйони гривень
    • 10 Листопада 12:18 На Волині за 5 мільйонів продали понад чотири гектари землі поблизу «Ягодина»
    Усі новини розділу

    Контактні дані

    •  Волинська область, місто Луцьк
    •  (+38) 095 15 97 813
    •  [email protected]
    • Підтримати проект


    Підтримати проект

    Розділи сайту

    • Новини
    • #Розслідування
    • #Аналітика
    • #Ми вплинули
    • #Спецтема
    • #Лайфхак

    Інформація

    • Про нас
    • Звіти
    • Медіакіт
    • Контакти
    • Поскаржитися на публікацію

    Про нас

    «Сила правди» – це об’єднання журналістів, які прагнуть справедливості та демократичного суспільства без корупції.

    Розробка та підтримка сайту Massimo Agency | massimo.in.ua

    Copyright 2018-2025 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
    Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.

    No Result
    View All Result
    • Новини
    • Розслідування
    • Аналітика
    • Ми вплинули
    • Лайфхак
    • Спецтема
    • Блоги
    • Досьє
    • Комунальна нерухомість
    • Підтримати проект

    Copyright 2018-2025 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
    Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.