• Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію
Понеділок, 24 Листопада, 2025
Підтримати проект
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
No Result
View All Result
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» > Новини > В Україні вдруге відбудеться національний тест з медіаграмотності

В Україні вдруге відбудеться національний тест з медіаграмотності

Автор: Сила Правди
22 Жовтня 2023 в 10:00
У категорії: Новини
медіаграмотність дівчина за ноутбуком

Під час Глобального тижня медіаграмотності національний проєкт з медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики України «Фільтр» спільно з USAID, IREX та ПРООН в Україні уже другий рік поспіль організує національний тест з медіаграмотності.

150 учасників, які дадуть найбільшу кількість правильних відповідей, отримають корисні подарунки, – йдеться на сайті проєкту.

«Минулого року ми вперше проводили національний тест з медіаграмотності та були дуже приємно вражені результатами. Тоді у тесті взяли участь люди з усієї України. Зокрема й з Луганської, Донецької, Херсонської областей, а також з Криму! Тож, можна сказати, що цей тест дійсно єднає український народ. Загалом минулого року в національному тесті з медіаграмотності взяли участь 32 586 учасники, а 17 555 українців пройшли його повністю. Сподіваємося, цьогоріч охочих перевірити свій рівень медіаграмотності буде ще більше!» — розповідає керівниця національного проєкту з медіаграмотності «Фільтр» Валерія Ковтун.

Пройти тест можуть всі охочі. Тест відбудеться 25 жовтня (середа) на платформі Typeform. Посилання на платформу з’явиться на сайті та в соцмережах Фільтра напередодні тесту.

Платформа для проходження тесту буде відкрита чотири рази на день протягом 45 хвилин. Початок — о 10:00, 13:00, 17:00, 21:00. Після проходження тесту учасникам автоматично висвітиться результат, а правильні відповіді будуть опубліковані 26 жовтня на сайті Фільтра.

Підтримати проєктПідтримати проєктПідтримати проєкт

Пройти тест можна лише 1 раз — учасники, які пройдуть тест декілька разів, не зможуть претендувати на подарунки.

Сертифікати отримають лише «Гуру медіаграмотності». Організатори наголошують на необхідності правильно вказувати свою електронну пошту, ім’я та прізвище, щоб вони могли надіслати сертифікат.

Переможців тесту організатори оголосять 1 листопада у соцмережах та на сайті Фільтра, а також надішлють їм сповіщення на електронну пошту.

Національний тест з медіаграмотності — це частина заходів, присвячених Глобальному тижню медіаграмотності, який святкують у всьому світі 23 — 29 жовтня. У 2022 році це була перша ініціатива в Україні, яка мала на меті об’єднати українців навколо теми медіаграмотності. 

Національний тест з медіаграмотності організований національним проєктом з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики, який реалізується за підтримки ПРООН та фінансування уряду Японії, разом із програмою USAID «Мріємо та діємо», що впроваджується IREX, та проєктом «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті», що виконується IREX за підтримки Посольства США в Україні у партнерстві з Міністерством освіти і науки України.

Сила правди

Центр журналістських розслідувань "Сила правди"
Теги матеріалу: Війна в УкраїніМедіаМедіаграмотність
ПоділитисяПоділитисяВідправитиВідправити
Попередня новина

Затриманий на хабарі волинський посадовець відсудив у держави майже 1,5 мільйона гривень

Наступна новина

Як Луцька міськрада «підігнала» дружній Палиці та Івахіву фірмі підряд на 47 мільйонів гривень

Схожі Публікації

На Волині чиновники заперечують дефіцит вакцини від сказу

Автор: Олег Криштоф
24 Листопада 2025 в 16:28
0
Сказ, антирабічна вакцина, щеплення

На початку жовтня 2025-го у волинських медіа з'явилися повідомлення про критичну нестачу антирабічної вакцини або...

Детальніше

Як покарали фігурантів багаторічної справи «Луцьккондитера»

Автор: Олег Криштоф
21 Листопада 2025 в 17:27
0
Луцьккондитер

Суд закрив кримінальні провадження щодо двох посадовців фірми «Луцьккондитер». Справу розслідували упродовж 12 років. Колишню...

Детальніше

Після розслідування «Сили правди» на Волині відкрили провадження за самоправство на заповідних землях

Автор: Оксана Коваленко
21 Листопада 2025 в 13:53
0
Лісоруби в нацпарку Цуманська пуща

Слідчі Луцького районного управління поліції відкрили кримінальне провадження через вирубку десятків гектарів лісу на території...

Детальніше
Наступна новина
Луцька міська рада «злила» оточенню Палиці та Івахіва більше 47 мільйонів.

Як Луцька міськрада «підігнала» дружній Палиці та Івахіву фірмі підряд на 47 мільйонів гривень

  • 24 Листопада 16:28 На Волині чиновники заперечують дефіцит вакцини від сказу
    • 21 Листопада 17:27 Як покарали фігурантів багаторічної справи «Луцьккондитера»
    • 21 Листопада 13:53 Після розслідування «Сили правди» на Волині відкрили провадження за самоправство на заповідних землях
    • 20 Листопада 18:09 Пов’язана з волинськими нардепами фірма намагається отримати статус індустріального парку у прикордонні
    • 20 Листопада 11:43 На Волині невідомі знищили заповідного лісу на 2 мільйони гривень
    • 20 Листопада 11:10 Плитоноски: як обрати надійний захист та не прогадати з функціональністю
    • 19 Листопада 17:38 Директора волинської фірми судять за розкрадання коштів на ремонті в лікарні
    • 19 Листопада 15:37 На Волині суд вимагає у правоохоронців знайти, хто зрізав дуб п’ять років тому
    • 18 Листопада 16:41 Після розслідування «Сили правди» луцькі патрульні взялися за автогонщиків
    • 17 Листопада 18:09 На волинському «Ягодині» майже за пів мільярда гривень побудують автостоянки
    • 17 Листопада 14:51 У Луцьку судили лікаря, який невдало зробив дитині наркоз
    • 14 Листопада 17:46 У Волинському апеляційному суді – новий очільник
    • 14 Листопада 16:00 Викрили волинських прикордонників, які заробляли на втікачах призовного віку
    • 14 Листопада 12:54 Антикорсуд відмовився повернути 2 мільйони гривень застави фірмі з орбіти волинських прокурорів
    • 14 Листопада 9:30 Посадовця виправної колонії на Волині підозрюють у збитках державі майже на мільйон гривень
    • 13 Листопада 15:30 На Волині продали з молотка дозволи на видобування піску на понад 40 гектарах
    • 13 Листопада 11:00 Ексдружина нардепа-багатія з Волині змінила місце реєстрації з України на Монако
    • 11 Листопада 12:30 З автоцентру поблизу Луцька стягують майже два мільйони гривень будівельного податку
    • 10 Листопада 17:05 На Волині продали тік, телятник та інше майно господарства-банкрута за понад 2 мільйони гривень
    • 10 Листопада 12:18 На Волині за 5 мільйонів продали понад чотири гектари землі поблизу «Ягодина»
    Усі новини розділу

    Контактні дані

    •  Волинська область, місто Луцьк
    •  (+38) 095 15 97 813
    •  [email protected]
    • Підтримати проект


    Підтримати проект

    Розділи сайту

    • Новини
    • #Розслідування
    • #Аналітика
    • #Ми вплинули
    • #Спецтема
    • #Лайфхак

    Інформація

    • Про нас
    • Звіти
    • Медіакіт
    • Контакти
    • Поскаржитися на публікацію

    Про нас

    «Сила правди» – це об’єднання журналістів, які прагнуть справедливості та демократичного суспільства без корупції.

    Розробка та підтримка сайту Massimo Agency | massimo.in.ua

    Copyright 2018-2025 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
    Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.

    No Result
    View All Result
    • Новини
    • Розслідування
    • Аналітика
    • Ми вплинули
    • Лайфхак
    • Спецтема
    • Блоги
    • Досьє
    • Комунальна нерухомість
    • Підтримати проект

    Copyright 2018-2025 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
    Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.