• Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію
Четвер, 14 Травня, 2026
Підтримати проект
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
No Result
View All Result
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» > Новини > Волинська поліція купує чотири нових автівки за 4 мільйони гривень

Волинська поліція купує чотири нових автівки за 4 мільйони гривень

Автор: Ольга Приходько
12 Квітня 2024 в 11:10
У категорії: Новини
На Волині поліція закуповує 4 нові автівки. Фото ілюстративне.

Головне управління Національної поліції у Волинській області закуповує чотири нові спеціалізовані автівки на базі Renault Duster. Договори на їх придбання збираються укласти з ТОВ «Луцьк-Експо» на суму понад 4 мільйони гривень. 

Про це повідомляється у системі публічних закупівель «Prozorro».

Закупівлю на придбання автівок оголосили 26 березня 2024 року та розділили її на 2 лоти. За першим лотом шукали постачальника на одну легкову автівку Renault Duster, а за умовами другого – постачальника на три автомобілі цієї ж моделі з характеристиками, які відрізнялися. Очікувана вартість лотів складала 1,1 та 2,91 мільйона гривень відповідно. 

Нещодавно ж, 8 квітня 2024-го у системі публічних закупівель «Prozorro» з’явилося повідомлення про намір укласти договори на купівлю усіх чотирьох автомобілів у ТОВ «Луцьк-Експо», яке стало єдиним учасником торгів. 

Підприємство, зокрема, запропонувало поставити за 1,1 мільйона гривень автівку Renault Duster 2023 року випуску та три автівки Renault Duster 2024 року випуску за 2,91 мільйона гривень, або по ціні 970 тисяч гривень за кожну. 

Усі авто повинні мати дизельний двигун об’ємом 1,5 літра, не менше 5 місць для сидіння (разом з водієм), систему курсової стійкості та систему допомоги при старті на підйомі. Також має бути круїз-контроль з обмежувачем швидкості, кондиціонер, антиблокувальна система гальм, бортовий комп’ютер, бокові подушки безпеки водія та пасажира тощо. Під потреби поліції автівки повинні оснастити радіостанцією, світлоакустичною панеллю та пофарбувати у відповідні кольори. 

Водночас у Renault Duster 2023 року додатково повинен бути передбачений пакет «Комфорт», що включає клімат-контроль, підігрів сидінь, картку-ключ «вільні руки».  

Строк гарантії становитиме три роки або 100 тисяч кілометрів пробігу. У разі укладання договорів авто мають поставити до 1 червня 2024 року. 

Зареєстроване у селі Гаразджа Луцького району підприємство «Луцьк-Експо» працює більше 15 років. Воно – офіційний дилер автомобілів «Renault». Його власником вказаний рівнянин Вячеслав Пасічник, а керівником – Олександр Крижанівський. Підприємство вже було постачальником автомобілів для Головного управління Національної поліції у Волинській області. У 2023 році правоохоронці придбали у фірми 15 кросоверів – це були автомобілі на базі Renault Duster Zen MT з вартістю від 861 до 957 тисячі гривень, а також на базі Renault Duster Life за цінами від 770 до 953 тисяч гривень за один.

Раніше  ТОВ «Луцьк-Експо» було частим переможцем на тендерах для медиків. «Сила правди» розповідала, як для амбулаторій сімейної медицини у цієї фірми замовили 47 автівок за 23 мільйони гривень. 

Ольга Приходько

Редакторка Центру журналістських розслідувань "Сила правди"
Теги матеріалу: ProzorroRenault DusterRenault Duster LifeRenault Duster MT ZenВячеслав ПасічникГоловне управління Національної поліції у Волинській області (ГУНП)ЗакупівліЛуцьк-ЕкспоОлександр КрижанівськийТендер
ПоділитисяПоділитисяВідправитиВідправити
Попередня новина

Як занепала луцька «Електротермометрія» і хто зведе на її місці багатоповерхівки

Наступна новина

Компанії з групи «Континіум» нардепа Степана Івахіва побудують у Луцьку житловий комплекс на місці заводу

Схожі Публікації

Національна програма «Скринінг здоров’я 40+»: хто заробляє на дослідженнях на Волині

Автор: Антон Філіппов
14 Травня 2026 в 16:20
0
Скринінг здоров'я 40+

Комунальні медзаклади Волині беруть участь у реалізації національної програми «Скринінг здоров’я 40+», але не всі...

Детальніше

Колишньому депутату Волиньради присудили 3,5 роки в’язниці за хабарництво

Автор: Сила Правди
14 Травня 2026 в 14:29
0

Вищий антикорупційний суд визнав винним у вчиненні корупційного злочину колишнього депутата Волинської обласної ради Валентина...

Детальніше

Рівненська фірма придбала в Луцьку комплекс будівель за 13 мільйонів гривень 

Автор: Оксана Коваленко
14 Травня 2026 в 13:07
0
Рівненська фірма придбала в Луцьку комплекс будівель за 13 мільйонів гривень

Рівненське товариство з обмеженою відповідальністю «Перший інвестиційний дім» придбало в Луцьку комплекс будівель за понад...

Детальніше
Наступна новина
Континіум Девелопмент ЖК «Style UP»

Компанії з групи «Континіум» нардепа Степана Івахіва побудують у Луцьку житловий комплекс на місці заводу

  • 14 Травня 16:20 Національна програма «Скринінг здоров’я 40+»: хто заробляє на дослідженнях на Волині
  • 14 Травня 14:29 Колишньому депутату Волиньради присудили 3,5 роки в’язниці за хабарництво
  • 14 Травня 13:07 Рівненська фірма придбала в Луцьку комплекс будівель за 13 мільйонів гривень 
    • 13 Травня 18:37 Волинь атакували десятки шахедів
    • 13 Травня 12:48 Офіс Генпрокурора відсуджує землі волинського заказника «Зубр», призначили експертизу котеджів 
    • 13 Травня 11:49 Волинський виш платить сотні тисяч роялті своєму ректору 
    • 12 Травня 15:57 Луцькводоканал зобов’язали відшкодувати за загибель риби у Стиру понад вісім мільйонів гривень
    • 12 Травня 12:45 Ексдиректора ліцею на Волині підозрюють у службовій недбалості при будівництві укриття
    • 12 Травня 11:40 VOLKANOV – новий голос українського шоу-бізнесу відвідає Волинь
    • 12 Травня 11:00 Майстриня манікюру з Волині допомогла закарпатській компанії отримати в оренду сотні гектарів землі: розслідування
    • 11 Травня 17:11 Сім’я волинського митника перед його звільненням розжилася на три квартири, будинок та Lexus за гривню
    • 11 Травня 15:16 ДБР закрило кримінальну справу щодо колишнього головного лісівника Волині і Рівненщини Кватирка 
    • 10 Травня 13:40 У Луцьку протестували проти ухвалення нового Цивільного кодексу
    • 9 Травня 9:15 Довгий жіночий кардиган: тренд і комфорт
    • 8 Травня 19:20 Підозрюваний у хабарництві «слуга народу» з Луцька склав депутатський мандат
    • 8 Травня 15:28 На Волині викрили групу лікарів і посередників, які заробляли на ухилянтах
    • 8 Травня 14:15 Поліція розслідує, як приватизували земельну ділянку із тролейбусною інфраструктурою під Луцьком
    • 8 Травня 11:34 Підозрюваного в корупції чиновника Луцькради взяли під варту
    • 7 Травня 15:26 На Волині компанія родини Добкіних планує збудувати ще одну птахоферму
    • 7 Травня 10:51 У районному суді на Волині обрали нового голову 
    Усі новини розділу

    Контактні дані

    •  Волинська область, місто Луцьк
    •  (+38) 095 15 97 813
    •  [email protected]
    • Підтримати проект


    Підтримати проект

    Розділи сайту

    • Новини
    • #Розслідування
    • #Аналітика
    • #Ми вплинули
    • #Спецтема
    • #Лайфхак

    Інформація

    • Про нас
    • Звіти
    • Медіакіт
    • Контакти
    • Поскаржитися на публікацію

    Про нас

    «Сила правди» – це об’єднання журналістів, які прагнуть справедливості та демократичного суспільства без корупції.

    Розробка та підтримка сайту Massimo Agency | massimo.in.ua

    Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
    Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.

    No Result
    View All Result
    • Новини
    • Розслідування
    • Аналітика
    • Ми вплинули
    • Лайфхак
    • Спецтема
    • Блоги
    • Досьє
    • Комунальна нерухомість
    • Підтримати проект

    Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
    Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.