Безробітний і безстрашний: водій «HYUNDAI» вживав коньяк після зупинки поліцейськими

Сергій Панасюк

Студент Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, м. Луцьк

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінці блогу

Чому винні в «п’яних ДТП» уникають відповідальності, невинних засуджують, а водії, які випили міцного алкоголю несуть однакову відповідальність?

Щодня в Україні фіксують дорожньо-транспортні пригоди з вини та за участі нетверезих водіїв. Проблема набула величезних масштабів, а «резонансні» ДТП та смішні випадки за участі нетверезих водіїв лише підтверджують рівень проблеми та провокують радикальні настрої в суспільстві. Високі штрафи не стримують водіїв від керування напідпитку, а частина порушників уникає адміністративної відповідальності на цілком законних підставах.

Штраф від 10 200 гривень та позбавлення водійських прав на рік – таке покарання загрожує всім, хто сідає за кермо напідпитку. Та чи є ця загроза реальною?

Для нашого героя це аж ніяк не стало перешкодою. Безробітний Махнюк Володимир Станіславович 13 серпня 2019 року о 09 год. 35 хв. в м.Луцьк по вул.Рівненська, після зупинки транспортного засобу «HYUNDAI» працівниками поліції, вживав коньяк «Десна» до проходження огляду з метою встановлення стану алкогольного сп`яніння.

Зважаючи на це і проаналізувавши зібрані та досліджені в судовому засіданні докази, суд прийшов до висновку, що Махнюк В.С. вчинив адміністративне правопорушення. Також при накладенні стягнення за адміністративні правопорушення, суд враховує особу порушника, який вчинив правопорушення, яке відноситься до категорії підвищеної суспільної небезпечності, інші обставини справи, і вважає за доцільне застосувати адміністративне стягнення у виді штрафу з позбавленням права керування транспортними засобами. Крім того, суд визнав Махнюка Володимира винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.4 ст.130 КУпАП та наклав на нього штраф. Порушнику довелось сплатити 20 400 гривень і навіть не мріяти про водіння у найближчі 3 роки.

Схожі Публікації

Наступна новина

НОВИНИ

  • Хмельницькі підприємці за рішенням суду заплатять Луцьку 2,3 мільйона гривень на розвиток міста