• Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію
Середа, 6 Травня, 2026
Підтримати проект
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
No Result
View All Result
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» > Новини > Директора луцького заводу знову оштрафували за п’яне водіння. Тепер на квадроциклі

Директора луцького заводу знову оштрафували за п’яне водіння. Тепер на квадроциклі

Автор: Марія Смик
11 Липня 2020 в 11:00
У категорії: Новини

Директора ПАТ «Електротермометрія» Юрія Малихіна оштрафували на 10 тисяч 200 гривень за керування квадроциклом напідпитку. Посадовцю також доведеться сплатити 425 гривень за керування без документів і 420 гривень судового збору.

Відповідне рішення ухвалила суддя Луцького міськрайонного суду Світлана Рудська 3 липня 2020-го року.

У матеріалах справи йдеться, що поліцейські зупинили Малихіна о 22:30 7-го квітня на автодорозі М-19 неподалік села Копачівка Рожищенського району, коли той керував квадроциклом «BRPOutlander 1000» з ознаками алкогольного сп’яніння. Називати своє ім’я та пред’являти документи поліціянтам порушник відмовився, за що на нього склали постанову за 126 статею Кодексу про адмінправопорушення (керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів, або не пред’явила їх для перевірки).

Чоловік відмовився проходити і тест на наявність алкоголю в організмі. Натомість Юрій Малихін сам запропонував поїхати для проходження тесту в лікарню, проте, вже після прибуття у медзаклад, передумав і знову відмовився від нього. Зрештою огляд лікарі провели і підтвердили, що порушник знаходився під дією алкоголю.

На розгляд справи Малихін не з’явився. Адвокат Борис Шумський намагався «витягнути» свого підзахисного, апелюючи до того, що свідками огляду були працівники Нацполіції, а лікар, який встановив факт сп’яніння, буцімто не має відповідних повноважень. Також адвокат клопотав про закриття справи у зв’язку зі вступом у дію з 1-го липня нових норм відповідальності водіїв за нетверезе водіння.

Тим не менше, суд дослідив наявні докази і визнав винним Юрія Малихіна, призначивши йому 10 тисяч 200 гривень штрафу.

За п’яну їзду директора «Електротермометрії» судять не вперше. На аналогічному проступку Малихін попався у Луцьку ще у травні 2016-го року. Тоді він п’яним керував автомобілем «Toyota Land Cruiser» на вулиці Шевченка, 13 та погодився на проходження тесту на «Драгері», який показав 1,59 проміле (показник у 8 разів вище норми). Луцький суддя Вячеслав Покидюк тоді оштрафував Юрія Малихіна на 3 400 гривень.

Марія Смик

Журналістка Центру журналістських розслідувань "Сила правди" (11.2018-08.2021 рр.)
Теги матеріалу: Вячеслав Покидюкп'яне водінняСвітлана РудськаЮрій Малихін
Поділитися209ПоділитисяВідправитиВідправити
Попередня новина

Як фірма сина депутата Луцькради виграла тендер на ремонт освітлення в місті

Наступна новина

Політика проти екології: на Горохівщині громади не можуть домовитись про полігон і викидають сміття в поле

Схожі Публікації

Будівництво ветеранського хабу в Луцьку здорожчало на 33 мільйони гривень 

Автор: Оксана Коваленко
6 Травня 2026 в 15:01
0
Будівництво ветеранського хабу в Луцьку здорожчало на 33 млн гривень

Управління капітального будівництва Луцької міськради докинуло ще 33 мільйони фірмі «Волиньекобуд», що зводить ветеранський простір...

Детальніше

Не відповідають критеріям доброчесності: як експерти «допитували» кандидатів з Волині на конкурсі до ВАКС

Автор: Антон Філіппов
6 Травня 2026 в 11:40
0
Ірина Токарська і Яна Кінах

Двоє представниць Волині – Ірина Токарська та Яна Кінах – вилетіли після другого етапу конкурсу...

Детальніше

Підозрюваного в корупції чиновника Луцькради взяли під домашній арешт

Автор: Сила Правди
6 Травня 2026 в 09:30
0
30 тисяч доларів за документи для видобутку надр: у Луцьку викрито посадовця міськради Віталія Стрільчука

Заступника начальника одного з відділів Луцької міської ради, підозрюваного у вимаганні та одержанні 30 тисяч...

Детальніше
Наступна новина

Політика проти екології: на Горохівщині громади не можуть домовитись про полігон і викидають сміття в поле

  • 6 Травня 15:01 Будівництво ветеранського хабу в Луцьку здорожчало на 33 мільйони гривень 
  • 6 Травня 11:40 Не відповідають критеріям доброчесності: як експерти «допитували» кандидатів з Волині на конкурсі до ВАКС
  • 6 Травня 9:30 Підозрюваного в корупції чиновника Луцькради взяли під домашній арешт
    • 5 Травня 16:30 Чим сертифікат відповідності відрізняється від сертифіката якості
    • 5 Травня 14:53 Волинський податківець задекларував нову квартиру дружини в Києві за майже 4 мільйони гривень
    • 4 Травня 9:40 На Волині ціна оренди земельної ділянки на аукціоні зросла більш ніж у шість разів
    • 2 Травня 21:40 Керівництво ліцею в Луцьку підозрюють в організації схеми фіктивного працевлаштування
    • 1 Травня 17:46 На Волині судили за хабар посадовця Держпродспоживслужби
    • 1 Травня 11:13 Верховний Суд залишив в силі рішення щодо волинського прокурора, який хоче бути суддею
    • 30 Квітня 18:39 У місті на Волині пів гектара землі продали за понад 7 мільйонів
    • 30 Квітня 11:11 Із замовниць будівництва житлового комплексу в Липинах стягують понад три мільйони
    • 29 Квітня 16:27 Оновили керівництво Луцької міськради
    • 29 Квітня 10:26 Дружина ексначальника Волинського ТЦК вперше задекларувала будинок і авто, але не всі
    • 28 Квітня 16:12 На Волині ексдиректор водного офісу вперше «знайшов» житло і показав мільйонні статки
    • 28 Квітня 12:55 Закордонні відрядження депутатів районних рад Волині під час війни: хто, куди і навіщо їздив
    • 27 Квітня 19:02 Що вдалося змінити громадським організаціям Волині у 2025 році
    • 27 Квітня 16:45 На Волині поліція розслідує передачу 8,6 га землі під Луцьком родинній фірмі нардепа Палиці 
    • 27 Квітня 10:24 Волинській експодатківиці «пробачили» недостовірне декларування на майже три мільйони гривень
    • 24 Квітня 16:55 ВАКС обрав запобіжний захід підозрюваному в хабарництві «слузі народу» з Луцька
    • 24 Квітня 11:58 У Луцьку на комунальному підприємстві тривають обшуки через ймовірне зловживання владою для виїзду за кордон
    Усі новини розділу

    Контактні дані

    •  Волинська область, місто Луцьк
    •  (+38) 095 15 97 813
    •  [email protected]
    • Підтримати проект


    Підтримати проект

    Розділи сайту

    • Новини
    • #Розслідування
    • #Аналітика
    • #Ми вплинули
    • #Спецтема
    • #Лайфхак

    Інформація

    • Про нас
    • Звіти
    • Медіакіт
    • Контакти
    • Поскаржитися на публікацію

    Про нас

    «Сила правди» – це об’єднання журналістів, які прагнуть справедливості та демократичного суспільства без корупції.

    Розробка та підтримка сайту Massimo Agency | massimo.in.ua

    Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
    Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.

    No Result
    View All Result
    • Новини
    • Розслідування
    • Аналітика
    • Ми вплинули
    • Лайфхак
    • Спецтема
    • Блоги
    • Досьє
    • Комунальна нерухомість
    • Підтримати проект

    Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
    Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.