• Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію
Понеділок, 24 Листопада, 2025
Підтримати проект
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
No Result
View All Result
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» > Новини > Луцька лікарня купила дезінфікуючих засобів на 127 тисяч

Луцька лікарня купила дезінфікуючих засобів на 127 тисяч

Автор: Марія Смик
27 Березня 2020 в 16:05
У категорії: Новини
Луцька міська клінічна лікарня

Луцька міська клінічна лікарня купила дезінфікуючого засобу «Еконорм» на 127 тисяч гривень. Придбали його у київської компанії «Фартунат», а не напряму у виробника, яким є ТОВ «ДЕЗ-ЕКОМ». 

Звіт про укладений договір лікарня 13 березня розмістила на «Prozorro».

«Еконорм» використовують для обробки поверхонь та у якості хірургічного антисептика. Сам договір на Prozorro досі не оприлюднили, тож який підвид засобу та кількість продукції замовили – не відомо.  

На сайті виробника вартість продукції не вказана, проте іншим підприємствам наприкінці минулого року такі засоби продавали від 216 до 390 гривень залежно від підвиду. 

Підтримати проєктПідтримати проєктПідтримати проєкт

У розмові з журналістами «Сили правди» заступник директора з медичної частини Володимир Шендибило пояснив, що не має під рукою накладних і не може прокоментувати закупівлю. Окрім цього, лікар сказав, що зараз придбати дезінфікуючі засоби не так легко, тож медичні заклади змушені погоджуватись на будь-які ціни, навіть якщо вони не відповідають реальним.

«Ви знаєте, зараз ситуація така, що аби вони були. Щоб було де купити. Виділені гроші є, але ситуація з дезінфікуючими така, що їх просто немає на ринку. Тобто, маючи гроші, їх не завжди можеш купити, от у чому біда. Отакий процес іде. Думаю, про таку ж ситуацію вам скажуть і у інших закладах», – говорить лікар.

Що ж стосується фірми, у якої здійснили закупівлю, такими поставками вона займається активно.  Загалом, за даними Clarity.Project, за дев’ять років діяльності фірма уклала договорів на 36,5 мільйона гривень, ставши переможницею у 486 закупівлях. З Волинню компанія має справу не вперше, проте з Луцькою міською клінічною лікарнею до цього не працювала.

Коли запитуємо у Володимира Шендибило, чи вистачає зараз лікарні дезінфікуючих засобів, він відповідає, що наразі так, проте можуть виникнути проблеми, коли їхні запаси доведеться поповнювати:

«Ми маємо дезінфікуючі. Маємо все відповідно до договорів і тендерів, які проведено. Але ми відповідно їх і використовуємо. Потрібне буде поповнення. Знову ж, ми замовляємо і чекаємо постачання».

Марія Смик

Журналістка Центру журналістських розслідувань "Сила правди" (11.2018-08.2021 рр.)
Теги матеріалу: Covid-19ProzorroВолодимир ШендибилоКоронавірусЛуцька міська клінічна лікарня
Поділитися67ПоділитисяВідправитиВідправити
Попередня новина

(Не)пристебнуті: чому шкільні автобуси на Волині не відповідають стандартам

Наступна новина

Суди, кримінал і низка порушень. Сміттєвий полігон у Володимирі-Волинському «забракували»

Схожі Публікації

На Волині чиновники заперечують дефіцит вакцини від сказу

Автор: Олег Криштоф
24 Листопада 2025 в 16:28
0
Сказ, антирабічна вакцина, щеплення

На початку жовтня 2025-го у волинських медіа з'явилися повідомлення про критичну нестачу антирабічної вакцини або...

Детальніше

Як покарали фігурантів багаторічної справи «Луцьккондитера»

Автор: Олег Криштоф
21 Листопада 2025 в 17:27
0
Луцьккондитер

Суд закрив кримінальні провадження щодо двох посадовців фірми «Луцьккондитер». Справу розслідували упродовж 12 років. Колишню...

Детальніше

Після розслідування «Сили правди» на Волині відкрили провадження за самоправство на заповідних землях

Автор: Оксана Коваленко
21 Листопада 2025 в 13:53
0
Лісоруби в нацпарку Цуманська пуща

Слідчі Луцького районного управління поліції відкрили кримінальне провадження через вирубку десятків гектарів лісу на території...

Детальніше
Наступна новина

Суди, кримінал і низка порушень. Сміттєвий полігон у Володимирі-Волинському «забракували»

  • 24 Листопада 16:28 На Волині чиновники заперечують дефіцит вакцини від сказу
    • 21 Листопада 17:27 Як покарали фігурантів багаторічної справи «Луцьккондитера»
    • 21 Листопада 13:53 Після розслідування «Сили правди» на Волині відкрили провадження за самоправство на заповідних землях
    • 20 Листопада 18:09 Пов’язана з волинськими нардепами фірма намагається отримати статус індустріального парку у прикордонні
    • 20 Листопада 11:43 На Волині невідомі знищили заповідного лісу на 2 мільйони гривень
    • 20 Листопада 11:10 Плитоноски: як обрати надійний захист та не прогадати з функціональністю
    • 19 Листопада 17:38 Директора волинської фірми судять за розкрадання коштів на ремонті в лікарні
    • 19 Листопада 15:37 На Волині суд вимагає у правоохоронців знайти, хто зрізав дуб п’ять років тому
    • 18 Листопада 16:41 Після розслідування «Сили правди» луцькі патрульні взялися за автогонщиків
    • 17 Листопада 18:09 На волинському «Ягодині» майже за пів мільярда гривень побудують автостоянки
    • 17 Листопада 14:51 У Луцьку судили лікаря, який невдало зробив дитині наркоз
    • 14 Листопада 17:46 У Волинському апеляційному суді – новий очільник
    • 14 Листопада 16:00 Викрили волинських прикордонників, які заробляли на втікачах призовного віку
    • 14 Листопада 12:54 Антикорсуд відмовився повернути 2 мільйони гривень застави фірмі з орбіти волинських прокурорів
    • 14 Листопада 9:30 Посадовця виправної колонії на Волині підозрюють у збитках державі майже на мільйон гривень
    • 13 Листопада 15:30 На Волині продали з молотка дозволи на видобування піску на понад 40 гектарах
    • 13 Листопада 11:00 Ексдружина нардепа-багатія з Волині змінила місце реєстрації з України на Монако
    • 11 Листопада 12:30 З автоцентру поблизу Луцька стягують майже два мільйони гривень будівельного податку
    • 10 Листопада 17:05 На Волині продали тік, телятник та інше майно господарства-банкрута за понад 2 мільйони гривень
    • 10 Листопада 12:18 На Волині за 5 мільйонів продали понад чотири гектари землі поблизу «Ягодина»
    Усі новини розділу

    Контактні дані

    •  Волинська область, місто Луцьк
    •  (+38) 095 15 97 813
    •  [email protected]
    • Підтримати проект


    Підтримати проект

    Розділи сайту

    • Новини
    • #Розслідування
    • #Аналітика
    • #Ми вплинули
    • #Спецтема
    • #Лайфхак

    Інформація

    • Про нас
    • Звіти
    • Медіакіт
    • Контакти
    • Поскаржитися на публікацію

    Про нас

    «Сила правди» – це об’єднання журналістів, які прагнуть справедливості та демократичного суспільства без корупції.

    Розробка та підтримка сайту Massimo Agency | massimo.in.ua

    Copyright 2018-2025 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
    Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.

    No Result
    View All Result
    • Новини
    • Розслідування
    • Аналітика
    • Ми вплинули
    • Лайфхак
    • Спецтема
    • Блоги
    • Досьє
    • Комунальна нерухомість
    • Підтримати проект

    Copyright 2018-2025 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
    Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.