• Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію
Неділя, 2 Серпня, 2026
Увійти
Спільнота
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
No Result
View All Result
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» > Новини > Як на Волині вже використали понад 19 мільйонів гривень передбачених на боротьбу із Covid-19

Як на Волині вже використали понад 19 мільйонів гривень передбачених на боротьбу із Covid-19

Автор: Сила Правди
28 Квітня 2020 в 17:45
У категорії: Новини, ТОП новини

Волинська обласна клінічна лікарня за більш ніж місяць карантину витратила на боротьбу з Covid-19 понад 19 мільйонів гривень. Більше 6 мільйонів – кошти обласного бюджету, ще 12,5 мільйона – матеріальна допомога благодійного фонду «Тільки разом».

Про це прозвітував виконувач обов’язків директора Волинської обласної клінічної лікарні Олександр Дудар на засіданні комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства, – повідомляє прес-служба Волинської обласної ради.

За словами Дударя, на рахунки лікарні станом на 17 квітня надійшло 40 мільйонів 269 тисяч гривень. Із цієї суми 20 мільйонів гривень передбачили для придбання медичного обладнання, ще стільки ж на закупівлю фармацевтичної продукції та виробів медичного призначення, а також 269 тисяч гривень для перевезення медпрацівників. 

Медик зауважив, що станом на 17 квітня використано понад 6 мільйонів гривень.

Окрім того, як розповів Олександр Дудар, обласна клінічна лікарня отримала безкоштовно матеріальних цінностей на майже 12,5 млн гривень. Ці кошти були виділені з благодійного фонду народного депутата Ігоря Палиці «Тільки разом».

Були доставлені вантажі у 37 закладів охорони здоров’я області згідно поданих заявок. Усе необхідне отримали також правоохоронці, рятувальники, прикордонники, паталого-анатомічна служба, працівники Центру екстреної медицини та медицини катастроф та інші. Крім того, засоби захисту та медикаменти отримали Любешівськиий, Ковельський, Ківерцівський райони, міста Нововолинськ та Ковель. Загалом у райони завезено вантажів на 5,5 млн гривень. Олександр Дудар запевнив, що ця робота продовжуватиметься і надалі.

Нагадаємо, що раніше «Сила правди» вже розповідала, як на Волині розподілили експрес-тести, маски і костюми з китайської гуманітарної допомоги та скільки вже витратили на довіз луцьких медиків на роботу.

Сила правди

Центр журналістських розслідувань "Сила правди"
Теги матеріалу: Covid-19КоронавірусМедицина
Поділитися159ПоділитисяВідправитиВідправити
Попередня новина

Як через «Волиньвугілля» з держбюджету «викачали» 14 мільйонів

Наступна новина

Невблаганні й добросердні: хто і як судив нетверезих водіїв на Волині у 2019-му

Схожі Публікації

У Луцьку провели громадські слухання щодо забудови Центрального ринку і Старого міста

Автор: Олег Криштоф
31 Липня 2026 в 18:05
0

У Луцьку відбулися громадські слухання щодо плану розвитку території в межах Центрального ринку та Старого...

Детальніше

Син волинського лісівника купив конюшню «Поліського лісового офісу» майже за мільйон

Автор: Олег Криштоф
31 Липня 2026 в 12:50
0
Лісова конюшня та господарська будівля в Клубочині Луцького району (викупив Сергій Ковальчук)

Підприємець Сергій Ковальчук із Цумані викупив у держави конюшню та господарську будівлю в селі Клубочин...

Детальніше

З держпідприємства «Ліси України» стягують сотні тисяч гривень через незаконну вирубку в нацпарку Волині

Автор: Михайло Палецький
31 Липня 2026 в 10:00
0
Цуманська пущі

Господарський суд Волинської області зобов’язав державне підприємство «Ліси України» відшкодувати понад 309 тисяч гривень збитків...

Детальніше
Наступна новина

Невблаганні й добросердні: хто і як судив нетверезих водіїв на Волині у 2019-му

  • 31 Липня 18:05 У Луцьку провели громадські слухання щодо забудови Центрального ринку і Старого міста
  • 31 Липня 12:50 Син волинського лісівника купив конюшню «Поліського лісового офісу» майже за мільйон
  • 31 Липня 10:00 З держпідприємства «Ліси України» стягують сотні тисяч гривень через незаконну вирубку в нацпарку Волині
  • 30 Липня 17:37 Луцькрада призначила нових заступниць міського голови
  • 30 Липня 15:24 На Волині планують добувати пісок на Крижівському родовищі 
  • 30 Липня 12:23 Справу про 123 мільйони збитків луцького «Західінкомбанку» повернули на новий розгляд
  • 30 Липня 11:35 S3, S4 чи S5 High Performance: що насправді означають маркування BOSCH і чому переплата не завжди має сенс
  • 30 Липня 9:38 На ремонт дороги на Волині витратять понад 11 мільйонів
  • 29 Липня 12:20 Луцькрада вдруге за чотири місяці змінила керівника: громаду очолив депутат-забудовник
  • 29 Липня 10:00 Як на Волині купували пальне в умовах світової кризи і хто переплатив
  • 28 Липня 17:48 На Волині селищна рада здала в оренду два гектари поля за другим разом
  • 28 Липня 12:52 Українців закликають уже перевірити свої дані у Держреєстрі виборців
  • 27 Липня 18:18 Вимушена причетність і проблема з блогерством. Що ще лунало на «Фронтері»
  • 27 Липня 16:32 ДБР закрило справу про незаконне збагачення ексдиректора Ківерцівського лісгоспу Ярмолюка
  • 27 Липня 10:35 Луцьктепло придбало чотири модульні котельні за майже 100 мільйонів
  • 25 Липня 9:00 Сірі спортивні штани adidas – справжня база спортстайлу!
  • 24 Липня 18:05 Платний доступ і аукціон зі «своїм» суперником: що не так із «Волинськими Мальдівами»
  • 24 Липня 16:57 Ковельські комунальники замовили у фірми ексдепутата Луцькради вживаний сміттєвоз за понад сім мільйонів гривень
  • 24 Липня 13:10 Луцькводоканал купив екскаватор за майже п’ять мільйонів на тендері з сумнівними умовами
  • 24 Липня 12:45 Які помилки роблять новачки під час вибору човна?
Усі новини розділу

Контактні дані

  •  Волинська область, місто Луцьк
  •  (+38) 095 15 97 813
  •  [email protected]
  • Підтримати проект


Підтримати проект

Розділи сайту

  • Новини
  • #Розслідування
  • #Аналітика
  • #Ми вплинули
  • #Спецтема
  • #Лайфхак

Інформація

  • Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію

Про нас

«Сила правди» – це об’єднання журналістів, які прагнуть справедливості та демократичного суспільства без корупції.

Розробка та підтримка сайту Massimo Agency | massimo.in.ua

Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.

No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
Спільнота Увійти

Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.