• Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію
П’ятниця, 14 Серпня, 2026
Увійти
Спільнота
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
No Result
View All Result
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» > Новини > На Волині ексочільниця податкової виграла суд про поновлення на посаді

На Волині ексочільниця податкової виграла суд про поновлення на посаді

Автор: Юлія Галецька
26 Вересня 2022 в 13:25
У категорії: Новини
Світлана Савчук

Колишня начальниця Головного управління Державної податкової служби у Волинській області Світлана Савчук виборола право обіймати свою посаду через суд. Вона переконує, що заяву на звільнення писала під тиском та без дати. 

Відповідне рішення ухвалив Волинський окружний адміністративний суд 8 серпня.

28 лютого ексочільниця податкової Волині звернулася до суду з проханням скасувати наказ про її звільнення, поновити її на посаді, виплатити заробітну плату у сумі 66 тисяч гривень на місяць, стягнути з податкової 35 тисяч за час вимушеного прогулу. 

Світлану Савчук звільнили за згодою сторін 31 січня. Жінка переконує, що заяву її змусили написати під тиском, текст диктували, а дату попросили не ставити посилаючись на «довіру» до керівництва Державної податкової служби України. 

«Дослідивши наявну в матеріалах справи заяву Світлани Савчук про звільнення її із займаної посади, суд встановив, що позивач просить звільнити її за угодою сторін з 01.02.2022. Водночас, оскаржуваним у справі наказом від 31.01.2022 № 85-о Світлану Савчук звільнено за угодою сторін, згідно частини другої статті 86 Закону № 889 з 31.01.2022, тобто в інший строк ніж позивач вказує в заяві про звільнення», – йдеться в рішенні суду. 

При звільненні їй виплатили лише заробітну плату за січень у розмірі 35 тисяч гривень, а премії та інші надхоження на суму 66 тисяч гривень – не виплатили відразу, через зміну керівника, але станом на 1 червня, ніяких фінансових заборгованостей перед Світланою Савчук ГУ ДПС Волині вже не мало. 

Суддя Волинського окружного адмінсуду Фелікс Волдінер скасував наказ про звільнення Світлани Савчук. Рішення поки що не набуло чинності. Державна податкова служба вже подала апеляцію, щоправда Восьмий апеляційний адміністративний суд поки залишив її без руху, оскільки податківці вчасно не сплатили судового збору. Але вони ще можуть це виправити. 

Якщо Світлана Савчук виграє і в апеляції, то після поновлення на посаді їй змушені будуть виплатити  середній заробіток за час вимушеного прогулу в розмірі 302 тисяч 160 гривень. 

Нагадаємо, раніше «Сила правди» писала про схожу ситуацію зі звільненням голови Луцької РДА Володимира Кеца.

Юлія Галецька

Журналістка Центру журналістських розслідувань "Сила правди"
Теги матеріалу: Волинський окружний адміністративний судГоловне управління Державної податкової служби у Волинській областіСвітлана СавчукСудФелікс Волдінер
ПоділитисяПоділитисяВідправитиВідправити
Попередня новина

Лукашенко затривожився і наказав підняти війська. Огляд білоруських медіа

Наступна новина

Волинський поліцейський «кришує» бізнес свого батька

Схожі Публікації

На Волині фермерське господарство розіграло на аукціонах 10 гектарів землі зі своєю бухгалтеркою

Автор: Валентина Куць
14 Серпня 2026 в 10:00
0

Фермерське господарство «Поліська родина» та його керівник Юрій Яринчук розіграли низку земельних аукціонів зі своєю...

Детальніше

Колишній луцький депутат намагався оскаржити підозру у справі «Снігової королеви»

Автор: Олег Криштоф
13 Серпня 2026 в 17:59
0

Колишній депутат Луцької міської ради Роман Бондарук у суді оскаржував повідомлення про підозру у справі...

Детальніше

Верховний Суд підтвердив мільйонний штраф фірмі волинського депутата за змову на тендерах

Автор: Олег Криштоф
13 Серпня 2026 в 15:11
0
Змова ТОВ «Аміла» Романа Микитюка на земельних торгах

Верховний Суд поставив крапку у справі про змову на дорожніх тендерах на Волині. Йдеться про...

Детальніше
Наступна новина
Фото ілюстративне. Поліція

Волинський поліцейський «кришує» бізнес свого батька

  • 14 Серпня 10:00 На Волині фермерське господарство розіграло на аукціонах 10 гектарів землі зі своєю бухгалтеркою
    • 13 Серпня 17:59 Колишній луцький депутат намагався оскаржити підозру у справі «Снігової королеви»
    • 13 Серпня 15:11 Верховний Суд підтвердив мільйонний штраф фірмі волинського депутата за змову на тендерах
    • 13 Серпня 9:46 На Волині за незаконну рубку на майже два мільйони гривень судили лісничого
    • 12 Серпня 16:02 Волинського забудовника шукають в Дніпрі через судову справу щодо мільйонного боргу 
    • 12 Серпня 12:00 На Волині сільрада судиться з ексдепутатом, який побудувався на комунальній землі
    • 11 Серпня 15:30 Фірма луцького бізнесмена орендувала без конкуренції 68 гектарів комунальної землі
    • 11 Серпня 14:08 Посадовця Луцькради засудили за понад мільйон гривень хабаря
    • 10 Серпня 18:08 Пошкоджені через обстріл будівлі СБУ в Луцьку частково демонтують за понад п’ять мільйонів гривень
    • 10 Серпня 10:48 На Волині винесли вирок експравоохоронцю за хабарництво й «відбілювання» винуватця ДТП
    • 7 Серпня 18:10 Інвестиційна авантюра: як на Волині приміщення на 1300 квадратів в центрі міста «подарували» львівській компанії
    • 7 Серпня 16:33 Голову сільради на Волині підозрюють у пособництві в незаконній рубці лісу
    • 7 Серпня 10:53 ДБР розслідує можливі зловживання з вирубкою лісу в нацпарку на Волині
    • 7 Серпня 10:00 На Волині громаді намагаються повернути 70 гектарів земель, на яких господарює агрокомпанія Тігіпка 
    • 6 Серпня 18:50 Ківерцівський міський голова передумав визнавати вину в кримінальній справі
    • 6 Серпня 11:11 На Волині директорку транспортної компанії звільнили від кримінальної відповідальності
    • 5 Серпня 16:50 Суд арештував рахунки фермерського господарства волинського депутата, який вигнав податкових ревізорів
    • 5 Серпня 12:43 З Міноборони та луцького забудовника стягують майже мільйон гривень пайового внеску за будівництво ЖК
    • 5 Серпня 9:56 Фірмі на Волині, попри змову на тендері, залишили понад два мільйони гривень за підряд
    • 4 Серпня 18:01 На Волині оголосили підозру депутату, який відправляв підлеглих будувати хату посадовцю Укрзалізниці
    Усі новини розділу

    Контактні дані

    •  Волинська область, місто Луцьк
    •  (+38) 095 15 97 813
    •  [email protected]
    • Підтримати проект


    Підтримати проект

    Розділи сайту

    • Новини
    • #Розслідування
    • #Аналітика
    • #Ми вплинули
    • #Спецтема
    • #Лайфхак

    Інформація

    • Про нас
    • Звіти
    • Медіакіт
    • Контакти
    • Поскаржитися на публікацію

    Про нас

    «Сила правди» – це об’єднання журналістів, які прагнуть справедливості та демократичного суспільства без корупції.

    Розробка та підтримка сайту Massimo Agency | massimo.in.ua

    Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
    Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.

    No Result
    View All Result
    • Новини
    • Розслідування
    • Аналітика
    • Ми вплинули
    • Лайфхак
    • Спецтема
    • Блоги
    • Досьє
    • Комунальна нерухомість
    Спільнота Увійти

    Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
    Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.