• Про нас
  • Звіти
  • Контакти
Четвер, 30 Червня, 2022
Підтримати проект
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
No Result
View All Result
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» > #Спецтема > Вибори 2020 > На Волині журналістка не змогла потрапити на конференцію партії «Наш край»

На Волині журналістка не змогла потрапити на конференцію партії «Наш край»

Автор: Сила Правди
24 Вересня 2020 в 13:55
У категорії: Вибори 2020, Новини
партія наш край прапорці

Фото з мережі

На Волині кореспондентка видання «Точки Опори» 22 вересня не потрапила на конференцію Волинської обласної організації політичної партії «Наш край» через змінену організаторами адресу заходу. При цьому Волинську обласну територіальну виборчу комісію про такі зміни теж не повідомили.

Про це 24 вересня повідомили у преставництві Громадянської мережі ОПОРА у Волинській області.

У визначений час – 20:00, приміщення на вулиці 20 липня, 8а у Володимирі-Волинському, вказане як місце проведення конференції у повідомленні для Волинської обласної ТВК, виявилося зачиненим. Кореспондентка видання «Точка опори» Юлія Ютовець обійшла будівлю у пошуках конференції, та їй вдалося виявити лише охоронця.

«Я прибула до приміщення за кілька хвилин до 20 години та одразу ж почала шукати, де має відбутися конференція. Це одноповерхове приміщення, де містяться магазини, салон краси… Я обійшла його з усіх сторін, зустріла охоронця – він повідомив, що тут усе закрито, тут немає ніякої партії, та й про цей захід він чув уперше»,  – повідомила Юлія Ютовець.

Як розповіли ОПОРІ у Волинській обласній ТВК, обласна організація партії «Наш край» подала повідомлення про проведення партконференції саме за вказаною адресою. Про можливі зміни, як зазначив голова комісії Іван Лазорко («За майбутнє»), не інформували.

Підтримати проєктПідтримати проєктПідтримати проєкт

За номером телефону, вказаному у повідомленні про проведення партконференції обласного осередку партії «Наш край», ОПОРІ відповіли, що партконференція таки відбулася у приміщенні на вулиці Гоголя, а ТВК не повідомили, оскільки зміни стались «дуже швидко і з незалежних причин». Разом з тим, станом на час виходу публікації ОПОРІ не вдалось зв’язатись з організаторами партійної конференції.

До слова, станом на 19 вересня на сайті партії «Наш край» було розміщене повідомлення про те, що конференція Волинського обласного осередку партії відбудеться 22 вересня о 20:00 за адресою: вулиця 20 липня, 8а. Однак станом на вечір 22 вересня на сайті до тієї ж публікації внесли зміни – тепер вказано адресу вулиця Гоголя, 17, офіс 1.

Крім того, у розміщеному на офіційному сайті політичної сили «Наш край» повідомленні про проведення партійної конференції Волинського обласного осередку партії не було зазначено порядку акредитації ЗМІ і не було вказано жодних контактів для отримання додаткової інформації про захід.

Це не перший випадок на Волині, коли журналістам не вдається відвідати партійні конференції. Напередодні журналістці Центру розслідувань «Сила правди» Марії Смик та кореспондентці «Точки Опори» не вдалося відвідати з’їзд партії «Опозиційна платформа – За життя». Адже в анонсований час у місці, про яке партія повідомила Волинську обласну ТВК, приміщення виявилося зачиненим. Навіть за пів години до запланованого початку заходу до приміщення ніхто не заходив.

ОПОРА повідомила голову Волинської обласної ТВК Івана Лазорка про те, що у вказаному місці представників партії не було. Він натомість зауважив, що інформації про зміни місця і часу не надходило.

Згодом у коментарі для Центру журналістських розслідувань «Сила правди» Іван Лазорко зазначив, що йому повідомили, що конференція відбулася за присутності члена ТВК, щоправда, представника тієї ж «Опозиційної платформи – За життя».

«Щойно спілкувався зі своїм заступником. Мені сказали, що член нашої комісії, Талимончук, був присутній на конференції ОПЗЖ. Тобто вона була, а вони закрились і не пускали тільки неакредитованих, по його словам», – сказав він журналістам.

На уточнення кореспондентки, що акредитація була, голова ТВК пообіцяв, що «буде розбиратися».

Нагадаємо також, що 18 вересня у Луцьку журналістку «Сили правди» та кореспондентку видання «Точка Опори» не допустили на партійну конференцію Волинського обласного осередку партії «Слуга народу».

Відповідно до частини 2 статті 218 Виборчого кодексу України про дату, час і місце проведення зборів, конференції з метою висування кандидатів організація партії повідомляє у письмовій формі відповідну територіальну виборчу комісію не пізніш як за день до дня проведення зборів, конференції.

Відповідно до пункту 5 частини 1 статті 21 Кодексу виборчий процес кожних виборів, передбачених цим Кодексом, здійснюється на засадах публічності і відкритості виборчого процесу, усіх його процедур з урахуванням обмежень, встановлених законом, належного інформування виборців та інших суб’єктів виборчого процесу.

Сила правди

Центр журналістських розслідувань "Сила правди"
Теги матеріалу: Вибори2020Місцеві вибориНаш край
ПоділитисяПоділитисяВідправитиВідправити
Попередня новина

Аби протистояти Палиці: якою була конференція «Народного руху України»

Наступна новина

Тіньовий автопарк головного лісівника Волині Олександра Кватирка

Схожі Публікації

Не опізнавши рідного, не поспішайте його ховати, – луцька волонтерка

Автор: Костянтин Яворський
28 Червня 2022 в 17:04
0
загиблі морг

Волонтери, які доставляють тіла загиблих героїв на Волинь, б’ють на сполох. Родичі полеглих не завжди...

Детальніше

Вибірковість санкцій: чому «Альфа-Банку» працювати можна, а мінералці – ні

Автор: Костянтин Яворський
28 Червня 2022 в 14:00
0

«Альфа-Банк» із російським корінням продовжує працювати в Україні і, зокрема, на Волині. Прийнятий навесні 2022...

Детальніше

Унікальна луцька благодійна акція зібрала понад пів мільйона гривень для ЗСУ

Автор: Костянтин Яворський
28 Червня 2022 в 12:45
0

У Луцьку з 2015 року збирають гроші на потреби армії оригінальним способом. Благодійний марафон має...

Детальніше
Наступна новина
Фотоколаж «Сили правди». Використане фото з сайту "Перший"

Тіньовий автопарк головного лісівника Волині Олександра Кватирка

НОВИНИ

  • 28 Червня 17:04 Не опізнавши рідного, не поспішайте його ховати, – луцька волонтерка
  • 28 Червня 14:00 Вибірковість санкцій: чому «Альфа-Банку» працювати можна, а мінералці – ні
  • 28 Червня 12:45 Унікальна луцька благодійна акція зібрала понад пів мільйона гривень для ЗСУ
  • 24 Червня 15:33 За яких умов Лукашенко бомбитиме Київ та для кого створює секретний факультет: огляд білоруської преси
  • 24 Червня 13:50 У Києві судять волинських комуністів
  • 23 Червня 15:26 Палиця з Івахівим прогулюють голосування навіть під час війни
  • 22 Червня 16:35 Чому у Луцьку не працює 27 ліфтів
  • 22 Червня 13:15 Як війна вплинула на ринок праці Волині і які зараз шанси знайти роботу
  • 20 Червня 12:40 «Нетбуки НАТО», український дрон з вибухівкою і вибрик Лукашенка-молодшого: огляд білоруської преси
  • 17 Червня 17:13 Стало відомо ім’я волинянки-шанувальниці путіна, яку затримала СБУ
  • 17 Червня 12:25 Депутат Луцькради отримав в армії «медаль за п’янку»
  • 16 Червня 18:00 В умовах війни: Як виживає туристичний бізнес на Волині?
  • 16 Червня 14:26 Як волиняни розміновували Чернігівщину
  • 16 Червня 11:36 «Переселений» бізнес: як на Волині працюють підприємства із зони бойових дій
  • 15 Червня 16:00 Білоруські чиновники зляться через санкції, а армія збирається «йти на Китай»: огляд білоруських медіа
  • 14 Червня 15:00 Як зять з тестем хотіли підзаробити на тендерах у Ковелі
  • 8 Червня 15:45 Ростуть ціни і градус пропаганди: огляд білоруських медіа
  • 31 Травня 16:55 Піонери, санкції і показові розправи над опозицією: огляд білоруських медіа
  • 27 Травня 18:35 Які громади на Хмельниччині розселили найбільше внутрішньо переміщених осіб
  • 26 Травня 18:43 За три місяці війни волиняни мали 176 разів спускатися в укриття. Які дні і години найтривожніші?
Усі новини розділу

Контактні дані

  •  Волинська область, місто Луцьк
  •  (+38) 095 15 97 813
  •  [email protected]

Розділи сайту

  • Новини
  • #Розслідування
  • #Аналітика
  • #Ми вплинули
  • #Спецтема
  • #Лайфхак

Інформація

  • Про нас
  • Звіти
  • Контакти

Про нас

«Сила правди» – це об’єднання журналістів, які прагнуть справедливості та демократичного суспільства без корупції.

Розробка та підтримка сайту Massimo Agency | massimo.in.ua

Copyright 2018-2020 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила Правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу Правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.

No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість

Copyright 2018-2020 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила Правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу Правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.