• Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію
Субота, 9 Травня, 2026
Підтримати проект
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
No Result
View All Result
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» > Новини > Нововолинська міська лікарня витратить 2,5 мільйона гривень на прання білизни

Нововолинська міська лікарня витратить 2,5 мільйона гривень на прання білизни

Автор: Яна Климюк
29 Січня 2025 в 16:50
У категорії: Новини
Джерело: nov-rada.gov.ua

Нововолинська центральна міська лікарня замовила послуги прання медичної білизни за 2,5 мільйона гривень. Пранням опікуватиметься підприємиця з Луцька Наталія Засєкін.

Інформація про це розміщена в системі публічних закупівель «Prozorro».

Відкриті торги з особливостями комунальне некомерційне підприємство «Нововолинська центральна міська лікарня» оголосило 31 грудня 2024 року. Очікувана вартість закупівлі становила 2,5 мільйона гривень. У тендері взяла участь лише одна учасниця – підприємиця Наталія Засєкін. Договір підписали 16 січня 2025 року.

Угода передбачає, що виконавець упродовж року має перепрати 56 тисяч кілограмів медичної білизни. Ціна одного кілограма прання білизни становить 45 гривень без ПДВ.

За договором, виконавець повинен забирати забруднену білизну до пральні та привозити випрану власним транспортом 5 разів на тиждень з 8 до 11 години. 

Крім того, на етапі торгів від виконавця замовник вимагав докладний опис процесу прання білизни з біологічними забрудненнями, включаючи інформацію про дезінфікувальні засоби. Тож Наталія Засєкін надала гарантійний лист, в якому вказала, зокрема, що пратиме білизну засобом, який має широкий спектр антимікробної активності. Крім того, надала висновок державної санітарно-епідеміологічної служби, який підтверджує безпечність та ефективність пральних засобів. 

Також повідомила, що у неї працюють три оператори пральних машин та надала довідку про обладнання.

Підприємиця Наталія Засєкін зареєстрована в Луцьку. Основний вид її діяльності – прання та хімічне чищення текстильних і хутряних виробів. Вона також очолює товариство з обмеженою відповідальністю «Волиньфармімпекс», що спеціалізується на оптовій торгівлі фармацевтичними товарами. Засновником і бенефіціаром фірми є громадянин України Ігор Бондарук, який, за даними аналітичної системи «YouControl», проживає в Чехії.

Загалом з січня 2023 року Наталія Засєкін отримала 66 державних замовлень загальною вартістю понад 21 мільйон гривень. Більшість договорів стосується прання медичної білизни з різних лікувальних закладів Волині та Рівненщини.

Раніше «Сила правди» уже писала про «Волиньфармімпекс»: саме в цієї фірми нововолинська лікарня купила устаткування за завищеними в рази цінами

Яна Климюк

Студентка факультету філології та журналістики Волинського національного університету імені Лесі Українки
Теги матеріалу: ProzorroЗакупівліІгор БондарукМедицинаНаталія ЗасєкінНововолинська центральна міська лікарняТОВ «Волиньфармімпекс»
ПоділитисяПоділитисяВідправитиВідправити
Попередня новина

Шанс бути пробаченими: як карають волинян, які самовільно залишили військову службу

Наступна новина

Чому керівника «Луцьксвітла» підозрюють в розтраті майже 4 мільйонів гривень

Схожі Публікації

Довгий жіночий кардиган: тренд і комфорт

Автор: Сила Правди
9 Травня 2026 в 09:15
0
Кардиган купити

Довгі кардигани вже декілька сезонів залишаються серед найбільш затребуваних речей жіночого гардероба. Їх популярність пояснюється...

Детальніше

Підозрюваний у хабарництві «слуга народу» з Луцька склав депутатський мандат

Автор: Сила Правди
8 Травня 2026 в 19:20
0

Депутат Луцької міської ради Роман Бондарук добровільно відмовився від депутатських повноважень. Луцька територіальна виборча комісія...

Детальніше

На Волині викрили групу лікарів і посередників, які заробляли на ухилянтах

Автор: Сила Правди
8 Травня 2026 в 15:28
0
До 15 тисяч доларів за фіктивну інвалідність: на Волині поліцейські викрили організовану групу лікарів та посередників

Волинські правоохоронці викрили групу лікарів і посередників, які заробляли на ухилянтах. Трьох волинян, серед яких...

Детальніше
Наступна новина
Директор КП «Луцьксвітло» Валерій Мазін.

Чому керівника «Луцьксвітла» підозрюють в розтраті майже 4 мільйонів гривень

  • 9 Травня 9:15 Довгий жіночий кардиган: тренд і комфорт
    • 8 Травня 19:20 Підозрюваний у хабарництві «слуга народу» з Луцька склав депутатський мандат
    • 8 Травня 15:28 На Волині викрили групу лікарів і посередників, які заробляли на ухилянтах
    • 8 Травня 14:15 Поліція розслідує, як приватизували земельну ділянку із тролейбусною інфраструктурою під Луцьком
    • 8 Травня 11:34 Підозрюваного в корупції чиновника Луцькради взяли під варту
    • 7 Травня 15:26 На Волині компанія родини Добкіних планує збудувати ще одну птахоферму
    • 7 Травня 10:51 У районному суді на Волині обрали нового голову 
    • 7 Травня 9:30 Що вилучили при обшуку на Луцькспецкомунтрансі
    • 6 Травня 15:01 Будівництво ветеранського хабу в Луцьку здорожчало на 33 мільйони гривень 
    • 6 Травня 11:40 Не відповідають критеріям доброчесності: як експерти «допитували» кандидатів з Волині на конкурсі до ВАКС
    • 6 Травня 9:30 Підозрюваного в корупції чиновника Луцькради взяли під домашній арешт
    • 5 Травня 16:30 Чим сертифікат відповідності відрізняється від сертифіката якості
    • 5 Травня 14:53 Волинський податківець задекларував нову квартиру дружини в Києві за майже 4 мільйони гривень
    • 4 Травня 9:40 На Волині ціна оренди земельної ділянки на аукціоні зросла більш ніж у шість разів
    • 2 Травня 21:40 Керівництво ліцею в Луцьку підозрюють в організації схеми фіктивного працевлаштування
    • 1 Травня 17:46 На Волині судили за хабар посадовця Держпродспоживслужби
    • 1 Травня 11:13 Верховний Суд залишив в силі рішення щодо волинського прокурора, який хоче бути суддею
    • 30 Квітня 18:39 У місті на Волині пів гектара землі продали за понад 7 мільйонів
    • 30 Квітня 11:11 Із замовниць будівництва житлового комплексу в Липинах стягують понад три мільйони
    • 29 Квітня 16:27 Оновили керівництво Луцької міськради
    Усі новини розділу

    Контактні дані

    •  Волинська область, місто Луцьк
    •  (+38) 095 15 97 813
    •  [email protected]
    • Підтримати проект


    Підтримати проект

    Розділи сайту

    • Новини
    • #Розслідування
    • #Аналітика
    • #Ми вплинули
    • #Спецтема
    • #Лайфхак

    Інформація

    • Про нас
    • Звіти
    • Медіакіт
    • Контакти
    • Поскаржитися на публікацію

    Про нас

    «Сила правди» – це об’єднання журналістів, які прагнуть справедливості та демократичного суспільства без корупції.

    Розробка та підтримка сайту Massimo Agency | massimo.in.ua

    Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
    Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.

    No Result
    View All Result
    • Новини
    • Розслідування
    • Аналітика
    • Ми вплинули
    • Лайфхак
    • Спецтема
    • Блоги
    • Досьє
    • Комунальна нерухомість
    • Підтримати проект

    Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
    Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.