• Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію
П’ятниця, 31 Липня, 2026
Увійти
Спільнота
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
No Result
View All Result
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» > Новини > Що відомо про будівництво нової висотки в Луцьку

Що відомо про будівництво нової висотки в Луцьку

Автор: Оксана Коваленко
28 Листопада 2025 в 12:23
У категорії: Новини, ТОП новини
площа земельної ділянки, на якій будуватимуть в межах ДПТ

Поблизу гіпермаркету «Там-Там» у Луцьку збираються будувати 24-поверховий хмарочос разом із ще одним торговим центром «Tower city». Ділянка забудови належить приватному підприємству «Реммеблі», яке входить до фінансово-промислової групи «Континіум», одним з лідерів якої є народний депутат Степан Івахів.

Детальний план території (ДПТ), який затверджує ідею нового будівництва, Луцька міська рада погодила на сесії 26 листопада 2025 року.

За планом, будуватимуть у межах вулиць Сухомлинського, В’ячеслава Чорновола та проспекту Соборності. Весь документ охоплює 8,4 га території – окрім ділянки для нового будівництва, ще уточнює забудову під ТРЦ «ПортCity», гіпермаркетом «Там-Там» та АЗК «WOG». Нову ж висотку зведуть поблизу гіпермаркету «Там-Там» – навпроти Собору всіх святих землі Волинської Української православної церкви. Якщо проєкт успішно реалізують, то будівля стане другою найвищою у місті – напередодні про будівництво 24-поверхівки оголосив забудовник ЖК «Skywalker» на вулиці Ковельській.

Біля Там-Таму зведуть висотку і комерційні приміщення. Так передбачено затвердженим ДПТ

У детальному плані сказано про проєктний багатоквартирний житловий будинок із вбудованими комерційними приміщеннями та підземним паркінгом на 7-24 поверхи площею близько двох тисяч квадратів. Улітку, на громадському обговоренні цього проєкту озвучили, що планують дві висотки на 24 поверхи, з’єднані між собою 7-поверхівкою.

Біля Там-Таму зведуть висотку і комерційні приміщення. Так передбачено затвердженим ДПТ
Візуалізація нового ЖК. Джерело: konkurent.ua.

На перших трьох поверхах має бути ТРЦ, а вище – квартири. Їх прогнозована кількість – 370: 22 однокімнатних та 348 двохкімнатних і більших. Прогнозована площа житла – 19,5 тисяч квадратів. Розрахункова кількість мешканців – 745 осіб.

Кількість проєктних машино-місць в підземному паркінгу висотки – 430. 

Крім житлового комплексу, у документах є інформація про запроєктовані двоповерхову операторську з торговельними приміщеннями та навісом, трансформаторну підстанцію, двоповерхову громадську будівлю з підземним паркінгом – торговий центр «Tower city».

Також у ДПТ йдеться про проєктний підземний перехід площею 44 квадрати. Ще передбачено, окрім нинішніх автостоянок, нові на 93 машино-місця. Планують звести також майданчики для занять фізкультурою, для відпочинку дітей молодшого шкільного і дошкільного віку та для відпочинку дорослих, а також майданчики для стоянки велосипедів та для сміттєзбірників. 

Передбачено реконструкцію автозаправної станції: «розміщення резервуарів пально-мастильних матеріалів на території АЗС – підземне».

Земельна ділянка площею 1,4 гектара, на якій запланована забудова, за даними земельного кадастру перебуває у приватній власності луцького підприємства «Реммеблі» – того ж, яке володіє ТРЦ «ПортCity». Орендує ж у нього цю ділянку товариство з обмеженою відповідальністю «Вотер Ворд», що спеціалізується на будівництві житлових і нежитлових будівель.

площа земельної ділянки, на якій будуватимуть в межах ДПТ
Ділянка, на якій буде забудова, позначена червоним кольором. Джерело: kadastr.live.

Відомо, що на цій території пролягає зона охорони археологічного культурного шару. Тож перед початком будь-яких будівельних чи земляних робіт забудовник мусить провести археологічну експертизу.

За даними аналітичної системи YouControl, ПП «Реммеблі» засноване у 2002 році з основним видом діяльності надання в оренду власного та орендованого нерухомого майна. Директоркою підприємства є Галина Химчик, а власником луцьке ТОВ «Спецпроєкт-Ексклюзив». Це підприємство входить до корпоративної групи «Континіум» народного депутата Степана Івахіва.

ТОВ «Вотер Ворд» зареєстроване у 2019 році, теж у Луцьку. Директором є Сергій Маленицький – чоловік заступниці міського голови Ковеля, багаторічної працівниці ТОВ «Континіум» та колишньої помічниці народного депутата Степана Івахіва Наталії Маленицької. Де-юре власником ТОВ «Вотер Ворд» є Микола Білецький – директор і співвласник разом зі Степаном Івахівим товариства «Континіум-Девелопмент».

Раніше «Сила правди» розповідала, що група «Континіум» нардепа Степана Івахіва значно активізувала свою діяльність на ринку житла на Волині і у наступних п’ять років може вийти у лідери галузі в регіоні.

Оксана Коваленко

Редакторка
Теги матеріалу: БудівництвоГалина ХимчикГрупа "Континіум"Департамент містобудування земельних ресурсів та реклами Луцької міської радиДетальний план території (ДПТ)житлоЗемляЛуцька міська радаМикола БілецькийНаталія МаленицькаПолітикаПП «Реммеблі»Сергій МаленицькийСтепан ІвахівТОВ "Континіум-Девелопмент" (Continuum Development)ТОВ «Вотер Ворд»
ПоділитисяПоділитисяВідправитиВідправити
Попередня новина

НАЗК знайшло в декларації депутата з Волині «безцінні» автівки 

Наступна новина

Як РФ вербує волинських підлітків для диверсій

Схожі Публікації

Син волинського лісівника купив конюшню «Поліського лісового офісу» майже за мільйон

Автор: Олег Криштоф
31 Липня 2026 в 12:50
0
Лісова конюшня та господарська будівля в Клубочині Луцького району (викупив Сергій Ковальчук)

Підприємець Сергій Ковальчук із Цумані викупив у держави конюшню та господарську будівлю в селі Клубочин...

Детальніше

З держпідприємства «Ліси України» стягують сотні тисяч гривень через незаконну вирубку в нацпарку Волині

Автор: Михайло Палецький
31 Липня 2026 в 10:00
0
Цуманська пущі

Господарський суд Волинської області зобов’язав державне підприємство «Ліси України» відшкодувати понад 309 тисяч гривень збитків...

Детальніше

Луцькрада призначила нових заступниць міського голови

Автор: Оксана Коваленко
30 Липня 2026 в 17:37
0
Сесія Луцькради при Разумовському, 30 липня

Затвердили двох нових заступниць Луцького міського голови. Ними стали депутатка від фракції «За майбутнє» Юлія...

Детальніше
Наступна новина

Як РФ вербує волинських підлітків для диверсій

  • 31 Липня 12:50 Син волинського лісівника купив конюшню «Поліського лісового офісу» майже за мільйон
  • 31 Липня 10:00 З держпідприємства «Ліси України» стягують сотні тисяч гривень через незаконну вирубку в нацпарку Волині
    • 30 Липня 17:37 Луцькрада призначила нових заступниць міського голови
    • 30 Липня 15:24 На Волині планують добувати пісок на Крижівському родовищі 
    • 30 Липня 12:23 Справу про 123 мільйони збитків луцького «Західінкомбанку» повернули на новий розгляд
    • 30 Липня 11:35 S3, S4 чи S5 High Performance: що насправді означають маркування BOSCH і чому переплата не завжди має сенс
    • 30 Липня 9:38 На ремонт дороги на Волині витратять понад 11 мільйонів
    • 29 Липня 12:20 Луцькрада вдруге за чотири місяці змінила керівника: громаду очолив депутат-забудовник
    • 29 Липня 10:00 Як на Волині купували пальне в умовах світової кризи і хто переплатив
    • 28 Липня 17:48 На Волині селищна рада здала в оренду два гектари поля за другим разом
    • 28 Липня 12:52 Українців закликають уже перевірити свої дані у Держреєстрі виборців
    • 27 Липня 18:18 Вимушена причетність і проблема з блогерством. Що ще лунало на «Фронтері»
    • 27 Липня 16:32 ДБР закрило справу про незаконне збагачення ексдиректора Ківерцівського лісгоспу Ярмолюка
    • 27 Липня 10:35 Луцьктепло придбало чотири модульні котельні за майже 100 мільйонів
    • 25 Липня 9:00 Сірі спортивні штани adidas – справжня база спортстайлу!
    • 24 Липня 18:05 Платний доступ і аукціон зі «своїм» суперником: що не так із «Волинськими Мальдівами»
    • 24 Липня 16:57 Ковельські комунальники замовили у фірми ексдепутата Луцькради вживаний сміттєвоз за понад сім мільйонів гривень
    • 24 Липня 13:10 Луцькводоканал купив екскаватор за майже п’ять мільйонів на тендері з сумнівними умовами
    • 24 Липня 12:45 Які помилки роблять новачки під час вибору човна?
    • 24 Липня 11:48 На Волині з директора компанії стягують майже два мільйони гривень за фіктивні євросертифікати
    Усі новини розділу

    Контактні дані

    •  Волинська область, місто Луцьк
    •  (+38) 095 15 97 813
    •  [email protected]
    • Підтримати проект


    Підтримати проект

    Розділи сайту

    • Новини
    • #Розслідування
    • #Аналітика
    • #Ми вплинули
    • #Спецтема
    • #Лайфхак

    Інформація

    • Про нас
    • Звіти
    • Медіакіт
    • Контакти
    • Поскаржитися на публікацію

    Про нас

    «Сила правди» – це об’єднання журналістів, які прагнуть справедливості та демократичного суспільства без корупції.

    Розробка та підтримка сайту Massimo Agency | massimo.in.ua

    Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
    Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.

    No Result
    View All Result
    • Новини
    • Розслідування
    • Аналітика
    • Ми вплинули
    • Лайфхак
    • Спецтема
    • Блоги
    • Досьє
    • Комунальна нерухомість
    Спільнота Увійти

    Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
    Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.