• Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію
Четвер, 9 Липня, 2026
Увійти
Спільнота
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
No Result
View All Result
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» > Новини > Влетів на 1,5 мільйона. Оштрафували директора фірми, яка через «Ягодин» завозила одяг «Pierre Cardin»

Влетів на 1,5 мільйона. Оштрафували директора фірми, яка через «Ягодин» завозила одяг «Pierre Cardin»

Автор: Світлана Бортнік
24 Листопада 2021 в 11:55
У категорії: Новини
Головне контрабанда Pierre Cardin

Любомльський районний суд визнав винним і оштрафував на 795 тисяч гривень директора товариства з обмеженою відповідальністю «Ньюстрейд» з Харкова за порушення митних правил. Окрім того весь товар конфіскували і зобов’язали сплатити ще понад 11 тисяч гривень за його зберігання.

Відповідну постанова набула чинності 27 жовтня 2021 року.

У листопаді 2020-го на пункті пропуску «Ягодин» співробітники Волинської митниці перевірили автомобіль, який, згідно з товаротранспортними накладними, завозив з Польщі в Україну «косметичні засоби та чоловічий одяг торгової марки «Pierre Cardin». Заявлена в документах вартість товару становила 2,2 тисячі доларів США.

У митників виник сумнів. Після додаткової перевірки з отриманої в порядку митної співпраці інформації від польських колег волинські митники встановили, що на території сусідньої республіки цей товар, згідно експортної декларації, коштував вдесятеро дорожче – 23 тисячі 975 євро.

Водій вантажівки, – йдеться у судових документах, – вдавав, що йому нічого не відомо про подвійну документацію.

Усі фото Волинської митниці

Відтак товар вилучили, а протокол про порушення митних правил склали на безпосереднього декларанта, директора фірми «Ньюстрейд» з Харкова Юрія Шевченка.

У квітні цього року Любомльський суд розглянув справу і присудив оштрафувати порушника на понад 795 тисяч гривень, конфіскувати товар в дохід держави і стягнути понад 11 тисяч гривень за його зберігання до розгляду справи в суді.

Юрій Шевченко не погодився з таким рішенням і подав апеляційну скаргу. У Волинському апеляційному суді його адвокат доводив, що докази були недопустимими і у директора «Ньюстрейду» не було злого умислу.

Проте суддя Олег Клок своєю постановою від 27 жовтня залишив скаргу без задоволення, а рішення першої інстанції в силі. Рішення уже набрало чинності.

Світлана Бортнік

Теги матеріалу: Волинська митницяВолинський апеляційний судЛюбомльський районний судМитний пост «Ягодин»Олег КлокСуд
ПоділитисяПоділитисяВідправитиВідправити
Попередня новина

У прибережній смузі Світязя екологи виявили вигрібні ями

Наступна новина

Хто порушував професійні стандарти: підсумки Infocrime Lutsk

Схожі Публікації

Хто зводить найбільше багатоповерхівок на Волині: рейтинг лідерів будівельного ринку області

Автор: Олег Криштоф
8 Липня 2026 в 14:05
0
ТОП забудовників 2025

У 2025 році в селі Липини Підгайцівської громади збудували майже стільки ж житла як у...

Детальніше

У Луцьку з другої спроби продали будівлі Укрпошти за 22 з половиною мільйони гривень

Автор: Олег Криштоф
7 Липня 2026 в 16:43
0
Будівлі Укрпошти, аукціон, Зв'язківців 2, Луцьк

Комплекс нежитлових будівель акціонерного товариства «Укрпошта» на вулиці Зв'язківців, 2 у Луцьку продали за 22,5...

Детальніше

На Волині судитимуть екскерівника Держгеокадастру через передачу у приватну власність земель «Цуманської пущі»

Автор: Сила Правди
7 Липня 2026 в 12:50
0
Володимир Боярчук Держгеокадастр у Волинській області

На Волині судитимуть колишнього начальника Головного управління Держгеокадастру в області, якого обвинувачують у незаконній передачі...

Детальніше
Наступна новина
Підсумок Інфокрайм Луцьк

Хто порушував професійні стандарти: підсумки Infocrime Lutsk

  • 8 Липня 14:05 Хто зводить найбільше багатоповерхівок на Волині: рейтинг лідерів будівельного ринку області
  • 7 Липня 16:43 У Луцьку з другої спроби продали будівлі Укрпошти за 22 з половиною мільйони гривень
  • 7 Липня 12:50 На Волині судитимуть екскерівника Держгеокадастру через передачу у приватну власність земель «Цуманської пущі»
  • 7 Липня 9:15 Стали відомі деталі кримінальної справи, в якій фігурують співробітники Луцькспецкомунтрансу
  • 6 Липня 17:36 Антимонопольний комітет розслідує змову на тендері із ремонту дитячої лікарні у Луцьку
  • 3 Липня 15:54 Звільнили досвідчену суддю Волинського апеляційного суду
  • 3 Липня 12:00 Як не віддавати борги: досвід волинського депутата Юнака
  • 2 Липня 18:21 «Волиньвугілля» закупило у харківської фірми деревину на понад 31 мільйон гривень
  • 2 Липня 17:47 У волинської деревообробної компанії, яку пов’язують з сім’єю екскерівниці Держлісагентства, змінився власник
  • 1 Липня 16:25 Волинське обласне управління освіти замовило 18 шкільних автобусів на понад 70 мільйонів гривень 
  • 30 Червня 19:02 На Волині продають з молотка 770 мільйонів гривень боргу перед збанкрутілою компанією групи «Приват»
  • 30 Червня 13:54 На Волині судитимуть посадовців аграрного держпідприємства через незаконне використання 860 гектарів землі
  • 29 Червня 17:00 Волинського автоімпортера оштрафували на понад 13 мільйонів гривень за фіктивні євросертифікати
  • 29 Червня 15:31 Чому кіт відмовляється ходити в лоток: проблема може бути в наповнювачі
  • 29 Червня 10:21 На Волині відкрили провадження щодо пов’язаної з екснардепом компанії через порушення екологічного законодавства 
  • 26 Червня 11:42 На Волині в корупції підозрюють начальника райвідділу поліції
  • 26 Червня 9:45 Автоімпортер з Волині оскаржував штраф на мільйони гривень за фіктивні євросертифікати
  • 25 Червня 18:30 Усе краще – мамі: як голова громади на Волині, обвинувачений у розтраті бюджету, приховує статки
  • 25 Червня 15:35 «Сила правди» вкотре увійшла до списку рекомендованих медіа від Інституту масової інформації
  • 25 Червня 10:36 У Ковельському районі виявили незаконну вирубку близько п’яти тисяч дерев
Усі новини розділу

Контактні дані

  •  Волинська область, місто Луцьк
  •  (+38) 095 15 97 813
  •  [email protected]
  • Підтримати проект


Підтримати проект

Розділи сайту

  • Новини
  • #Розслідування
  • #Аналітика
  • #Ми вплинули
  • #Спецтема
  • #Лайфхак

Інформація

  • Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію

Про нас

«Сила правди» – це об’єднання журналістів, які прагнуть справедливості та демократичного суспільства без корупції.

Розробка та підтримка сайту Massimo Agency | massimo.in.ua

Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.

No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
Спільнота Увійти

Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.