• Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію
Четвер, 23 Липня, 2026
Увійти
Спільнота
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
No Result
View All Result
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» > Новини > Затриманий на хабарі ексдиректор шахти отримав посаду в управлінні Держпраці Волині

Затриманий на хабарі ексдиректор шахти отримав посаду в управлінні Держпраці Волині

Автор: Аліна Бекерук
20 Травня 2021 в 15:15
У категорії: Новини
Ексдиректор шахти №9 Павло Танчев працює в управлінні Держпраці у Волинській області

Колишній директор шахти №9 «Нововолинська» ДП «Волиньвугілля», якого у 2020 році затримали під час одержання хабаря, Павло Танчев почав працювати в управлінні Держпраці у Волинській області. Він перевірятиме додержання законодавства про охорону праці на підприємствах вугільної, гірничорудної промисловості.

У коментарі Центру журналіських розслідувань «Сила правди» в управлінні Держпраці у Волинській області підтвердили, що Павло Танчев працює в управлінні. Однак відмовились розповідати, коли саме та на яку посаду його прийняли.

Разом з тим, за даними порталу вакансій Національного агенства України з питань державної служби, колишній директор шахти №9 «Нововолинська» переміг у конкурсі на посаду головного державного інспектора відділу нагляду в гірничодобувній промисловості, будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку. У квітні цього року він подавав декларацію кандидата на цю посаду.

Про вакансію управління Держпраці в області оголосило 5-го квітня цього року. Згідно з інформацією, що у ній міститься, до обов’язків Танчева входитиме здійснення державного контролю за додержанням законодавства про охорону праці, зокрема, у сфері гірничих відносин на підприємствах вугільної, гірничорудної та нерудної промисловості, під час проведення гірничих робіт, будівництва та експлуатації, ліквідації або консервації гірничих підприємств тощо. На цій посаді пропонували 5 500 грн посадового окладу плюс надбавки, доплати, премії та компенсації.

За результатами конкурсу, переможцем став Павло Танчев, який набрав сім балів.

Результати конкурсу на посаду головного державного інспектора управління Держпраці у Волинській області

Раніше Павло Танчев працював директором шахти №9 «Нововолинська» державного підприємства «Волиньвугілля». У липні 2020 року його разом з головним інженером Олександром Шарком затримали під час одержання хабара у сумі 23 тис. грн. Правоохоронці виявили, що вони вносили до товарно-транспортних накладних недостовірні дані про об’єми завантаженого кам’яного вугілля та показники рівня його зольності. Окрім цього, гірники ще й нібито вимагали неправомірну вигоду за таку свою діяльність.

1-го серпня суддя Луцького міськрайонного суду Алла Полюшко обрала Павлу Танчеву запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. А вже за кілька днів його перевели на нову посаду − директора з виробництва на ДП «Волиньвугілля».

У лютому цього року стало відомо, що окрім Танчева та Шарка, до незаконної оборудки були причетні начальник технічного комплексу Олександр Власюк і старший контролер контрольно-пропускного пункту Олександр Бойко шахти №9. Всі четверо були залучені до схеми з незаконного збуту вугілля. З лютого 2021 року кримінальну справу проти Танчева і компанії почав розглядати Нововолинський міський суд.

Нагадаємо, раніше «Сила правди» повідомляла, що син голови Шацького районного суду Наталії Сушик Назарій Храновський став помічником Луцького міського голови Ігоря Поліщука.

Аліна Бекерук

Журналістка Центру журналістських розслідувань "Сила правди" (09.2020 - 01.2022 рр.)
Теги матеріалу: Алла ПолюшкоДержавна служба України з питань праціДП «Волиньвугілля»Луцький міськрайонний судОлександр БойкоОлександр ВласюкОлександр ШаркоПавло Танчевуправління Держпраці у Волинській областіШахта
ПоділитисяПоділитисяВідправитиВідправити
Попередня новина

Оштрафували підприємця, який ошукав олицьку психлікарню на 77 тисяч

Наступна новина

Закрили справу директора фірми, який підробив документи про ремонти в Олиці

Схожі Публікації

На Волині фірми депутата отримали в оренду майже 70 гектарів землі, конкуруючи зі своєю юристкою

Автор: Валентина Куць
23 Липня 2026 в 11:40
0
Бобли-агро головне фото

Фірми депутата Турійської селищної ради Віктора Корнійчука розіграли на земельних аукціонах майже 70 гектарів землі...

Детальніше

На Волині суд оштрафував автоімпортера на понад два мільйони гривень за фіктивні євросертифікати

Автор: Антон Філіппов
23 Липня 2026 в 10:54
0
Любомльський районний суд розглядає справу про привласнення коштів на ремонті рентгенкабінету у любомльській лікарні

Любомльський районний суд визнав винним колишнього директора товариства з обмеженою відповідальністю «Європа Авто Трейд» Володимира...

Детальніше

На Волині затримали чоловіка, який вимагав 20 тисяч доларів у рідних прикордонника

Автор: Сила Правди
22 Липня 2026 в 16:12
0
На Волині затримали чоловіка, який вимагав 20 тисяч доларів у рідних прикордонника

Правоохоронці затримали на Волині 47-річного чоловіка, який вимагав у родини військовослужбовця Волинського прикордонного загону 20...

Детальніше
Наступна новина
Олександр Антипенков директор підприємства "ПІК" суд підробка документів

Закрили справу директора фірми, який підробив документи про ремонти в Олиці

  • 23 Липня 11:40 На Волині фірми депутата отримали в оренду майже 70 гектарів землі, конкуруючи зі своєю юристкою
  • 23 Липня 10:54 На Волині суд оштрафував автоімпортера на понад два мільйони гривень за фіктивні євросертифікати
    • 22 Липня 16:12 На Волині затримали чоловіка, який вимагав 20 тисяч доларів у рідних прикордонника
    • 22 Липня 15:04 Фестиваль для всіх: як «Фронтера» подбала про доступність цього року
    • 22 Липня 14:31 На Волині розслідують схему із розмитнення електрокарів 
    • 22 Липня 10:38 Одеській компанії докинули десятки мільйонів на утримання волинських доріг
    • 21 Липня 17:11 Керівника волинського БЕБ звільнять
    • 21 Липня 15:12 Фермерське господарство ексголовного лісівника Волині взяло в оренду понад 13 га землі під Луцьком
    • 21 Липня 10:29 Верховний Суд розгляне справу про гектар землі під Луцьком, який роками не можуть повернути громаді
    • 20 Липня 13:17 Суд підтвердив невинуватість посадовців Волинської ОДА у справі про ремонт дороги фірмою депутата
    • 20 Липня 9:52 «Фронтера» разом із фондом «Повернись живим» збирає мільйон гривень для бригади «Любарт»
    • 17 Липня 17:27 Як брат директора ДБР отримав 143 об’єкти нерухомості від забудовника і що таке «Ініціатива 143»
    • 17 Липня 16:40 Митник з Волині купив Mercedes за вигідною ціною
    • 17 Липня 15:10 Верховний Суд розгляне справу щодо сплати пайового внеску за будівництво ЖК «Супернова» у Луцьку 
    • 17 Липня 14:54 На Волині директора коледжу судять щодо мільйонних переплат за теплопостачання
    • 17 Липня 11:06 Офіс Генпрокурора оскаржує виправдувальний вирок екскерівнику патанатомічного бюро на Волині
    • 17 Липня 10:16 На Волині планують звести вітрову електростанцію на 18 МВт 
    • 16 Липня 16:23 Чиновника з Волині звільнили від покарання у справі зі збитками на 2,6 мільйона гривень
    • 16 Липня 14:30 Лучанин Сергій Корецький став прем’єр-міністром: як голосували обранці з Волині
    • 16 Липня 13:09 Кого призначили директором волинської екстренки
    Усі новини розділу

    Контактні дані

    •  Волинська область, місто Луцьк
    •  (+38) 095 15 97 813
    •  [email protected]
    • Підтримати проект


    Підтримати проект

    Розділи сайту

    • Новини
    • #Розслідування
    • #Аналітика
    • #Ми вплинули
    • #Спецтема
    • #Лайфхак

    Інформація

    • Про нас
    • Звіти
    • Медіакіт
    • Контакти
    • Поскаржитися на публікацію

    Про нас

    «Сила правди» – це об’єднання журналістів, які прагнуть справедливості та демократичного суспільства без корупції.

    Розробка та підтримка сайту Massimo Agency | massimo.in.ua

    Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
    Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.

    No Result
    View All Result
    • Новини
    • Розслідування
    • Аналітика
    • Ми вплинули
    • Лайфхак
    • Спецтема
    • Блоги
    • Досьє
    • Комунальна нерухомість
    Спільнота Увійти

    Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
    Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.