• Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію
П’ятниця, 17 Жовтня, 2025
Підтримати проект
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
No Result
View All Result
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» > Новини > Зруйновану через обстріл частину багатоповерхівки в Луцьку демонтують за понад 9 з половиною мільйонів гривень

Зруйновану через обстріл частину багатоповерхівки в Луцьку демонтують за понад 9 з половиною мільйонів гривень

Автор: Оксана Коваленко
26 Вересня 2025 в 12:45
У категорії: Новини
Обстріли Озерецька

Луцька влада виділила 9,6 мільйона гривень на те, щоб розібрати частину багатоповерхівки на вулиці Озерецькій. Внаслідок російської атаки у червні цього року один з під’їздів повністю зруйнований. У вересні управління капітального будівництва Луцькради провело закупівлю послуг з демонтажу. Підряд дістався місцевому підприємству «Форест-Україна». 

Договір про послуги демонтажу уклали 24 вересня 2025 року.

Управління капітального будівництва Луцької міської ради провело закупівлю робіт на демонтаж другої секції 9-поверхового будинку на вулиці Озерецькій у Луцьку, зруйнованої 6 червня внаслідок обстрілу росіянами. За підряд змагалося двоє: луцьке приватне підприємство «Форест-Україна» та товариство з обмеженою відповідальністю «Монтажбудюг» з Києва. Очікувана вартість робіт становила 10,9 мільйона гривень.

Луцька компанія спочатку запропонувала знести поруйновану частину будинку за близько 10,8 мільйона, а київська – за 9,6 млн гривень. Остаточну пропозицію учасник зі столиці не змінив, а от місцеве підприємство скинуло ціну. Договір управління міськради уклало з ПП «Форест-Україна» 24 вересня 2025 року.

Підтримати проєктПідтримати проєктПідтримати проєкт

Демонтувати другу секцію в лівій частині крупнопанельного будинку підрядник має до 31 грудня 2025 року включно.

У технічному завданні передбачено, що спочатку робітники мають викорчувати дерева біля будівлі, демонтувати дитячий майданчик, подбати, щоб демонтажу будівлі не заважали газові труби та електродроти. Далі підрядники мають закріпити міжповерхові перекриття, які унаслідок обстрілу мають тріщини і вигини та влаштувати підтримувальні конструкції. Це потрібно, щоб демонтувати окремі будівельні конструкції та забезпечити умови для евакуації майна і наступного демонтажу. Згодом розбиратимуть накриття покрівлі, стіни, підлогу, вікна, вийматимуть двері, ванни, раковини, іншу сантехніку, а також радіатори. Руйнувати бетонні й залізобетонні блоки, перекриття, плити балконів і сходові конструкції мають гідроножицями й гідромолотом. Підрядник також повинен вивезти будівельне сміття та переробити менші бетонні шматки у щебінь.

Будівельна фірма «Форест-Україна», що належить волинянам Роману та Олені Олійникам, – на ринку з 2010 року. Основний вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель. Проте влітку 2024 року ця компанія розбирала будівлі птахокомплексу «Губин» в Нововолинську, які знищила пожежа.

Щодо доходів, то, за даними Оpendatabot, торік фірма мала 111,1 млн гривень доходу та понад 4 млн чистого прибутку відповідно. Управління капітального будівництва Луцькради – у трійці серед замовників у цього приватного підприємства на платформі «Рrozorro».

Раніше «Сила правди» писала, що Волинський ліцей імені Героїв Небесної Сотні відновлять після російської атаки за 55 мільйонів.

Оксана Коваленко

Редакторка
Теги матеріалу: ProzorroВійна в УкраїніЗакупівліЛуцька міська радаОлена ОлійникПП "Форест-Україна"ракетні обстрілиРоман ОлійникТОВ «Монтажбудюг»Управління капітального будівництва Луцької міської ради
ПоділитисяПоділитисяВідправитиВідправити
Попередня новина

Судитимуть військових, які допомагали заочно оновити дані в ТЦК на Волині

Наступна новина

Хто потрапив до списку присяжних Луцького міськрайонного суду

Схожі Публікації

АМКУ розслідує махінації на аукціонах щодо 6 гектарів землі у волинському заказнику

Автор: Сила Правди
17 Жовтня 2025 в 11:57
0
Болотне Озерянський заказник землі Роговського

Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України відкрило провадження за ознаками порушення законодавства про захист...

Детальніше

На Волині суд вирішив повернути державі три гектари землі на Шацьких озерах

Автор: Оксана Коваленко
16 Жовтня 2025 в 17:13
0
Ділянки біля озера Пулемецьке

Суд вирішив повернути у державну власність три гектари землі поблизу озера Пулемецьке Шацької громади. Сім...

Детальніше

Ексголові сільради на Волині та її чоловіку за хабар присудили 5 років ув’язнення

Автор: Оксана Коваленко
16 Жовтня 2025 в 15:30
0
ексголову Гіркополонківської сільради судили за пропозицію хабаря.

Луцький міськрайонний суд виніс вирок колишній голові Гіркополонківської сільської ради Ніні Симонович та її чоловікові,...

Детальніше
Наступна новина
Присяжні на судовому засіданні

Хто потрапив до списку присяжних Луцького міськрайонного суду

  • 17 Жовтня 11:57 АМКУ розслідує махінації на аукціонах щодо 6 гектарів землі у волинському заказнику
    • 16 Жовтня 17:13 На Волині суд вирішив повернути державі три гектари землі на Шацьких озерах
    • 16 Жовтня 15:30 Ексголові сільради на Волині та її чоловіку за хабар присудили 5 років ув’язнення
    • 15 Жовтня 17:30 Як вибрати найкращий онлайн-кінотеатр для вечора з друзями
    • 15 Жовтня 16:40 Хто і чому зводить на Волині новий храм Української православної церкви, яка афілійована з РПЦ
    • 15 Жовтня 14:41 Посадовицю Держгеокадастру судитимуть за аферу із землею в заказнику на Волині
    • 14 Жовтня 14:55 Громада на Волині відсудила гроші за браковані документи на храми у фірми, яку рекомендував ексчиновник ОДА
    • 13 Жовтня 15:09 Із забудовника торгового центру «Баобаб», що під Луцьком, стягують 2,5 мільйони гривень
    • 10 Жовтня 13:47 Голову громади на Волині судитимуть за відмову надати інформацію на запит журналістки «Сили правди» 
    • 9 Жовтня 15:20 ВРП відкрила дисциплінарне провадження щодо волинського судді, який «не встигав» карати п’яних водіїв
    • 9 Жовтня 12:31 На Волині у розбудову пункту пропуску «Ягодин» вкладуть майже 1,4 мільярда гривень
    • 7 Жовтня 19:05 Майже гектар виведеної з держлісфонду землі поблизу Луцька суд залишив приватним власникам
    • 6 Жовтня 13:07 На Волині судитимуть очільницю громади через 200 тисяч гривень збитків місцевому бюджету
    • 4 Жовтня 14:00 Які статки приховує ексначальник Волинського обласного ТЦК
    • 4 Жовтня 10:00 У Поліському лісовому офісі – новий директор
    • 3 Жовтня 13:18 На Волині підприємиця «конкурувала» на аукціонах зі своєю ж компанією – оштрафували на майже 300 тисяч
    • 2 Жовтня 18:24 Директорку психоневрологічного інтернату на Волині судитимуть за махінації на закупівлях одягу для підопічних
    • 2 Жовтня 15:09 Учнів-чорнобильців на Волині харчуватимуть до кінця року за майже 70 мільйонів гривень
    • 1 Жовтня 14:55 Судитимуть лікаря з Волині, якого звинувачують у встановленні інвалідності за 2000 доларів 
    • 30 Вересня 17:38 АМКУ оштрафував два проєктні підприємства за змову на торгах для Служби місцевих автомобільних доріг Волині
    Усі новини розділу

    Контактні дані

    •  Волинська область, місто Луцьк
    •  (+38) 095 15 97 813
    •  [email protected]
    • Підтримати проект


    Підтримати проект

    Розділи сайту

    • Новини
    • #Розслідування
    • #Аналітика
    • #Ми вплинули
    • #Спецтема
    • #Лайфхак

    Інформація

    • Про нас
    • Звіти
    • Медіакіт
    • Контакти
    • Поскаржитися на публікацію

    Про нас

    «Сила правди» – це об’єднання журналістів, які прагнуть справедливості та демократичного суспільства без корупції.

    Розробка та підтримка сайту Massimo Agency | massimo.in.ua

    Copyright 2018-2025 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
    Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.

    No Result
    View All Result
    • Новини
    • Розслідування
    • Аналітика
    • Ми вплинули
    • Лайфхак
    • Спецтема
    • Блоги
    • Досьє
    • Комунальна нерухомість
    • Підтримати проект

    Copyright 2018-2025 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
    Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.