• Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію
Вівторок, 26 Травня, 2026
Підтримати проект
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
No Result
View All Result
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» > Новини > Чотири мільйони зарплати і нова квартира: що декларує членкиня Вищої ради правосуддя з Луцька

Чотири мільйони зарплати і нова квартира: що декларує членкиня Вищої ради правосуддя з Луцька

Автор: Богдан Петровець
17 Квітня 2025 в 17:30
У категорії: Новини
Інна Плахтій Вища рада правосуддя

Членкиня Вищої ради правосуддя Інна Плахтій, яка раніше працювала суддею у Луцьку, повідомила, що торік отримала майже 4 мільйони гривень зарплатні та купила квартиру в новобудові на околиці обласного центру, хоча сама мешкає у Києві.

Електронну декларацію про майно та доходи за 2024 рік Інна Плахтій оприлюднила у березні 2025 року.

Торік Інна Плахтій заробила у Вищій раді правосуддя майже 3,9 мільйона гривень. Це в середньому близько 322 тисяч на місяць. 2023 року її зарплатня становила 214 тисяч гривень на місяць.

Членкиня Вищої ради правосуддя також задекларувала нове житло: квартиру площею 75,8 квадратних метра, яку вона купила на стадії будівництва у новобудові ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536» у селі Зміїнець в березні 2024-го. Придбання обійшлося у 2,46 мільйона гривень, першу частину з яких в розмірі 1,45 мільйона посадовиця сплатила одразу при оформленні угоди.

Сама ж посадовиця наразі проживає в орендованому, ймовірно, однокімнатному житлі в столиці площею 41 кв. м, яке належить Тамарі Лесик.

Як і раніше, суддя має у власності автомобіль Suzuki Grand Vitara 2005 року випуску. Вартість цієї автівки на дату придбання у 2005 році офіційно становила 160 тисяч гривень.

Заощаджені гроші – майже 608 тисяч гривень, які декларує, вона зберігає на банківському рахунку. У 2023-му жінка декларувала 1,5 мільйона гривень.

Інну Плахтій у 2009 році призначили суддею Луцького міськрайонного суду Волинської області на 5 років, а у червні 2015-го – безстроково. У 2021 році її обрали членкинею Вищої ради правосуддя на чотири роки. Крім того, за нею зберігається посада у Луцькому міськрайонному суді.

Відомо також, що її донька Катерина, яка теж працює спеціалісткою у секретаріаті Вищої ради правосуддя, володіє квартирою у Луцьку площею 45,9 квадрата, а у 2023-му стала власницею квартири у Києві на 44,3 квадрата за майже два мільйони гривень. Невдовзі після придбання Інна Плахтій подарувала дочці 1,5 мільйона гривень. Ще 70 тисяч гривень торік подарував Катерині Троць дідусь, теж колишній суддя, Борис Плахтій.

З декларації родинних зв’язків Інни Плахтій також відомо, що її сестра Наталія Плахтій працює суддею у Волинському окружному адміністративному суді.

Напередодні «Сила правди» писала, хто з волинських нардепів у 2024-му найкраще працював у Верховній Раді й хто скільки заробив.

Богдан Петровець

Студент факультету філології та журналістики Волинського національного університету імені Лесі Українки
Теги матеріалу: Борис ПлахтійВища рада правосуддя (ВРП)ДеклараціїЗарплатиІнна ПлахтійНаталія ПлахтійСуд
ПоділитисяПоділитисяВідправитиВідправити
Попередня новина

Скільки криптовалюти задекларували держслужбовці з Волині

Наступна новина

Технологічні новинки не за всі гроші: доступні смартфони 2025 року

Схожі Публікації

Як на Волині декомунізують пам’ятки і хто за це платить?

Автор: Олег Криштоф
25 Травня 2026 в 16:50
0
Декомунізація пам'яток (пам'ятників)

Волиняни досі подекуди фарбують зірки на меморіалах радянським солдатам, як це відбувалося цієї весни в...

Детальніше

Одеській фірмі докинули на утримання волинських доріг понад 300 млн гривень

Автор: Оксана Коваленко
25 Травня 2026 в 15:04
0
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Волинській області замовила утримання доріг одеській фірмі

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Волинській області додатково профінансує 311 мільйонів гривень на утримання...

Детальніше

На Волині та Рівненщині громадські активісти моніторитимуть публічні інвестиції в школи, лікарні та укриття

Автор: Юрій Горбач
23 Травня 2026 в 10:15
0
Антикорупційний штаб презентація проєкту у Луцьку 1 Євгенія Вірлич Вероніка Бальбуза

Громадська організація «Антикорупційний штаб» розпочала проєкт «Контроль публічних інвестицій у Волинській та Рівненській областях». Експерти...

Детальніше
Наступна новина
смартфон

Технологічні новинки не за всі гроші: доступні смартфони 2025 року

  • 25 Травня 16:50 Як на Волині декомунізують пам’ятки і хто за це платить?
  • 25 Травня 15:04 Одеській фірмі докинули на утримання волинських доріг понад 300 млн гривень
  • 23 Травня 10:15 На Волині та Рівненщині громадські активісти моніторитимуть публічні інвестиції в школи, лікарні та укриття
  • 22 Травня 18:10 Менеджер бізнесу родини Палиці, фігурант плівок «Мідас» у розпал війни скуповував землю й готелі біля Буковелю
  • 22 Травня 17:25 «Рибалка» на митниці: як на Волині роками працювала схема із фальсифікованими євросертифікатами
  • 22 Травня 16:13 АМКУ оштрафував бізнесмена і його родичку, які розіграли п’ять земельних аукціонів на Волині
  • 22 Травня 14:02 На Волині викрили зловмисників, які заробляли на автівках, завезених з-за кордону нібито для Сил оборони
  • 21 Травня 15:45 Апеляція скасувала виправдувальні вироки екскерівникам Шацького нацпарку, яких судили за незаконні рубки
  • 21 Травня 14:32 АМКУ вдруге оштрафував фірми, які розіграли аукціони на право користуватися надрами на Волині
  • 20 Травня 17:32 За підозрюваного в корупції чиновника Луцькради внесли понад 3 мільйони гривень застави
  • 20 Травня 15:55 Волинські лісівники готові заплатити майже 42 мільйони гривень полтавській фірмі за охорону
  • 19 Травня 18:18 Офіс водних ресурсів на Волині очолив депутат райради із сусідньої області від «Слуги народу» 
  • 19 Травня 16:35 У Луцьку суттєво піднімуть тарифи на вивезення сміття
  • 19 Травня 12:59 На Волині поліція відкрила кримінал на посадовців сільради через ставок для бізнесмена
  • 18 Травня 17:25 7,5 років тюрми і 1,3 млн компенсації за сексуальне насилля над ученицями, – деталі вироку луцькому тренеру
  • 18 Травня 12:11 Укрпошта скасувала результат аукціону з продажу комплексу будівель у Луцьку й оголосила новий
  • 15 Травня 13:49 У Луцьку суд обрав запобіжні заходи «продавцям інвалідності»
  • 15 Травня 9:59 Тернопільська фірма, яка придбала «Волиньторф», планує видобувати паливо на 180 гектарах
  • 14 Травня 16:20 Національна програма «Скринінг здоров’я 40+»: хто заробляє на дослідженнях на Волині
  • 14 Травня 14:29 Колишньому депутату Волиньради присудили 3,5 роки в’язниці за хабарництво
Усі новини розділу

Контактні дані

  •  Волинська область, місто Луцьк
  •  (+38) 095 15 97 813
  •  [email protected]
  • Підтримати проект


Підтримати проект

Розділи сайту

  • Новини
  • #Розслідування
  • #Аналітика
  • #Ми вплинули
  • #Спецтема
  • #Лайфхак

Інформація

  • Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію

Про нас

«Сила правди» – це об’єднання журналістів, які прагнуть справедливості та демократичного суспільства без корупції.

Розробка та підтримка сайту Massimo Agency | massimo.in.ua

Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.

No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект

Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.