• Про нас
  • Звіти
  • Контакти
П’ятниця, 29 Вересня, 2023
Підтримати проект
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
No Result
View All Result
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» > #Спецтема > Політичні фінанси Волині > Голова Володимир-Волинської райради річну пенсію віддав на виборчу кампанію Ігоря Гузя

Голова Володимир-Волинської райради річну пенсію віддав на виборчу кампанію Ігоря Гузя

Автор: Аліна Бекерук
22 Лютого 2021 в 17:04
У категорії: Новини, Політичні фінанси Волині
Віктор Хиць Володимир-Волинська райрада пенсія Ігор Гузь вибори

Народний депутат Ігор Гузь та Віктор Хиць (справа). Фото з офіційної сторінки нардепа у Facebook

Нинішній голова Володимир-Волинської райради Віктор Хиць разом з дружиною Ларисою під час парламентських виборів 2019 року щедро підтримали виборчу кампанію народного депутата від 19-го виборчого округу Ігоря Гузя. За офіційними даними до його виборчого фонду вони перерахували більше половини свого річного сімейного доходу – майже 60 тисяч гривень із 99 тисяч зароблених.

Про це «Силі правди» стало відомо з декларації голови Володимир-Волинської райради Віктора Хиця та «кандидатського» фінансового звіту Ігоря Гузя.

Про те, що Віктор Хиць разом з дружиною зробили щедрий внесок на виборчий рахунок Гузя, «Сила правди» писала ще у серпні 2019 року. На той час Хиць був помічником Ігоря Гузя на громадських засадах і офіційно жив на одну пенсію. «Силі правди» тоді так і не вдалось дізнатись, звідки його сім’я взяла гроші, аби підтримати нардепа.

Як стало відомо з декларації Віктора Хиця, яку він подав 17 грудня 2020 року, тобто після призначення на посаду голови Володимир-Волинської райради, у 2019 році він не мав ані заощаджень, ані бізнесу. Єдині заробітки – пенсія та кілька тисяч гривень доходу від надання майна в оренду. Загалом у 2019 році родина Віктора Хиця отримала дохід у сумі 99 013 грн.

Підтримати проєктПідтримати проєктПідтримати проєкт

Сам посадовець отримав 38 733 грн пенсії та ще 3 132 грн від надання майна в оренду ТОВ «П’ятидні». Невеликий дохід отримала і його дружина Лариса Хиць: 53 977 грн зарплати від Головного територіального управління юстиції у Волинській області та 3 171 грн від окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України. Окрім того, Віктор Хиць задекларував пенсію своєї матері Анастасії Хилюк. Однак, не вказав, скільки саме грошей вона отримала.

З такими доходами тодішній помічник нардепа умудрився пожертвувати на кампанію Ігоря Гузя 35 тисяч грн, а його дружина – 24 650 грн.

Віктор Хиць відмовився розповідати «Силі правди», звідки його сім’я взяла гроші на такі внески.  

«Звідки гроші? А хто забороняє заробляти їх 5 років поспіль, 10 років поспіль», – намагався пояснити посадовець.

Однак на подальші питання журналістів Віктор Хиць відповідати відмовився і зрештою кинув слухавку.

До слова, на місцевих виборах 2020 року Віктор Хиць балотувався в депутати Володимир-Волинської районної ради під другим номером списку партії «За майбутнє». За результатами голосування його підтримав 421 виборець і він став депутатом. На першій сесії 27 листопада 2020-го року його обрали і головою Володимир-Волинської районної ради (за Віктора Хиця проголосувало 28 депутатів). Єдиним його конкурентом був Юрій Динько, який набрав 12 голосів.

Нагадаємо, нещодавно «Сила правди» повідомляла про заробітні плати посадовців Володимир-Волинської райради. Згідно зі штатним розписом, найбільше зароблятиме її очільник Віктор Хиць – 18 720 грн. Трохи менше його заступник Андрій Оніщук – 15 240 грн.

Довідково:

Згідно з інформацією з офіційного сайту Володимир-Волинської районної ради, Віктор Хиць народився 22 жовтня 1965 року в селі П’ятидні Володимир-Волинського району.  

У 1980-1983 рр. працював механізатором в колгоспі у цьому ж селі. У 1983-1985 рр. служив в збройних силах РА (в/ч 61324) та був звільнений в запас у званні сержанта. Згодом у 1986-1987 рр. був директором Будинку Культури в с. П’ятидні. У 1987-1988 рр. він працював оператором станків з ЧПУ на заводі ПЗТО у місті Павлоград Дніпропетровської області. У 1988-1990 рр. був майстром по ремонту зернозбиральної техніки РТП у Володимирі-Волинському.

У 1990-1993 рр. – навчався у Володимир-Волинському ТГМСГ на спеціального техніка–механіка. У 1991-2005 рр. служив в органах внутрішніх справ системи МВС. У 2006-2007 рр. був заступником начальника ДВС у Володимирі-Волинському. У 2008-2009 рр. працював начальником охорони ТзОВ «Феміда-Інтер». З 2014 року – помічник (на громадських засадах) народного депутата України Ігоря Гузя.

Аліна Бекерук

Журналістка Центру журналістських розслідувань "Сила правди" (09.2020 - 01.2022 рр.)
Теги матеріалу: Вибори2019Віктор ХицьВолодимир-Волинська районна радаІгор ГузьЛариса Хиць
ПоділитисяПоділитисяВідправитиВідправити
Попередня новина

Суд закрив кримінальну справу проти колишнього та нинішнього головних комунальників Луцька

Наступна новина

Помічницею нардепа Гузя стала депутатка, яка віддала піврічну зарплату на його виборчу кампанію

Схожі Публікації

У Луцьку розробляють стратегію громади: хто це робить і що планують у результаті

Автор: Антон Бугайчук
29 Вересня 2023 в 16:07
0
Стратегія Луцька головна

У липні 2023 року Луцька міська рада розпочала розробляти стратегію громади до 2030 року. Роблять...

Детальніше

Суддя з Луцька, яка ухвалювала рішення поки була у відпустці, пожиттєво отримуватиме близько ста тисяч на місяць

Автор: Ірина Кравчук
27 Вересня 2023 в 19:00
0
Валентина Кирилюк щомісяця пожиттєво отримуватиме близько 100 тисяч гривень з бюджету.

Вища рада правосуддя відправила суддю Луцького міськрайонного суду Валентину Кирилюк у відставку, яка передбачає пожиттєве...

Детальніше

На Волині суд конфіскував деревину, яку намагалися незаконно вивезти в Литву, а директора фірми оштрафували

Автор: Ольга Юсковець
27 Вересня 2023 в 17:53
0
митниця ліс

На Волині на понад 97 тисяч гривень оштрафували директора компанії, яка намагалася вивезти лісоматеріали в...

Детальніше
Наступна новина
вибори Ігор Гузь Валентина Романюк помічниця нардепа

Помічницею нардепа Гузя стала депутатка, яка віддала піврічну зарплату на його виборчу кампанію

НОВИНИ

  • 29 Вересня 16:07 У Луцьку розробляють стратегію громади: хто це робить і що планують у результаті
    • 27 Вересня 19:00 Суддя з Луцька, яка ухвалювала рішення поки була у відпустці, пожиттєво отримуватиме близько ста тисяч на місяць
    • 27 Вересня 17:53 На Волині суд конфіскував деревину, яку намагалися незаконно вивезти в Литву, а директора фірми оштрафували
    • 27 Вересня 12:20 Родичі загиблого добровольця Сергія Климчука вимагають назвати одну з вулиць Луцька на його честь
    • 26 Вересня 12:57 У Луцьку обговорять перейменування ще 13 вулиць
    • 25 Вересня 16:55 Жоден з народних депутатів з Волині не подав декларації за два минулі роки
    • 23 Вересня 21:28 У конкурсі на посаду директора Волинської філармонії переміг судимий за корупцію кандидат
    • 21 Вересня 18:50 Урбан-візія Луцька: як у місті розробляють план «перезавантаження»
    • 21 Вересня 16:10 У Верховній Раді підтримали відкриття декларацій: хто з волинян прогуляв засідання
    • 21 Вересня 9:00 Волинcький чиновник не повернувся зі службового відрядження в Європу через погане самопочуття
    • 20 Вересня 18:18 На Волині шукають понад 20 суддів у місцеві та апеляційний суди
    • 18 Вересня 18:25 Звільнили волинського суддю, який десятки років розглядав митні справи
    • 18 Вересня 9:15 Кримінальну справу волинського ексдепутата-лісника про вирубку в нацпарку реанімували після 5 років слідства
    • 13 Вересня 12:32 На хабарі у 35 тисяч доларів затримали депутата Волинської облради: подробиці
    • 12 Вересня 17:40 Частку у волинській меблевій компанії переписали з росіян на поляків незаконно, – суд
    • 11 Вересня 11:55 У передмісті Луцька львівська фірма за майже 39 мільйонів гривень відремонтує дві вулиці
    • 9 Вересня 16:23 Назад у студентство. Скільки чоловіків на Волині «обміняли» військові квитки на студентські
    • 8 Вересня 17:14 Голова Ківерцівської громади нарешті їздитиме законно
    • 7 Вересня 16:42 Як заборона імпорту української сільгосппродукції до ЄС вплинула на волинських аграріїв
    • 6 Вересня 15:29 Чим цікаві нові відреставровані підземелля в Луцьку
    Усі новини розділу

    Контактні дані

    •  Волинська область, місто Луцьк
    •  (+38) 095 15 97 813
    •  [email protected]

    Розділи сайту

    • Новини
    • #Розслідування
    • #Аналітика
    • #Ми вплинули
    • #Спецтема
    • #Лайфхак

    Інформація

    • Про нас
    • Звіти
    • Контакти

    Про нас

    «Сила правди» – це об’єднання журналістів, які прагнуть справедливості та демократичного суспільства без корупції.

    Розробка та підтримка сайту Massimo Agency | massimo.in.ua

    Copyright 2018-2023 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
    Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.

    No Result
    View All Result
    • Новини
    • Розслідування
    • Аналітика
    • Ми вплинули
    • Лайфхак
    • Спецтема
    • Блоги
    • Досьє
    • Комунальна нерухомість

    Copyright 2018-2023 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
    Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.