Вівторок, 30 Травня, 2023

Кафедра образотворчого мистецтва ВНУ представила роботи талановитих випускників

Антон Бугайчук

Політолог, з жовтня 2019 року до лютого 2020-го – журналіст Центру журналістських розслідувань "Сила правди", позаштатний дописувач "Сили правди"

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінці блогу

Кафедра образотворчого мистецтва Волинського національного університету імені Лесі Українки організувала виставку робіт відомих випускників різних років. Їх розмістили для огляду у Галереї мистецтв Волинської організації національної спілки художників України, що на вулиці Лесі Українки, 24а. 

Тут представлені роботи випускників різних років, зокрема картини, скульптури, ювелірні та інші вироби. Також окрема зала присвячена дипломним роботам студентів, які завершують навчання.

«Ми намагалися зібрати роботи випускників наших випускників різних років, у різних жанрах, техніках та стилях. Таким чином ми не тільки підтримуємо зв’язок із випускниками, але показуємо приклад нашим студентам. Вони повинні бачити, чим займаються наші випускники, як вони виросли та реалізувалися в житті», – каже завідувач кафедри образотворчого мистецтва університету Ольга Каленюк.

Також в рамках роботи виставки відбуваються майстер-класи від успішних випускників. Зокрема, 11 травня майстер-клас із мозаїки зі студентами провела випускниця кафедри, успішна художниця Анастасія Малімон.

Схожі Публікації

Наступна новина

НОВИНИ

  • Скільки на Волині офіційних волонтерів і чому не всі поспішають реєструватися