Іронічна історія із втечею голови Луцької райради

Антон Бугайчук

Політолог, з жовтня 2019 року до лютого 2020-го – журналіст Центру журналістських розслідувань "Сила правди", позаштатний дописувач "Сили правди"

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінці блогу

Насправді історія із втечею голови Луцької райради Олександра Омельчука дуже іронічна.

Спочатку ти бравадно обіцяєш показати, як треба заробляти гроші. Потім бачиш, що особо нема звідки, і починаєш придумувати хитромудрі комбінації під політичним покровитедьством. А потім одного дня твій покровитель розуміє, що толку із тебе мало, і просто списує як відпрацьований політичний продукт. Отака вона, мінлива політична прихильність?

Але шлейф сумнівних комбінацій із комунальних майном лишається. А ще і родинний бізнес точно не без гріхів. І от доводиться втікати за кордон під виглядом службового відрядження.

Просто ідеальний приклад того, що краще чесно вести бізнес і не лазити в мутні політичні комбінації із комунальних майном. І не давати пустих обіцянок. Бо як казав один волинський нардеп, “барига завжди кине”.

Читайте більше про сумнівні маніпуляції із комунальним майном у КП «Райтеплобуд» Луцької районної ради, яке за словами Омельчука мало забезпечити заробітки райраді.

Схожі Публікації

Win club гральний заклад гральний бізнес

Волинська обласна прокуратура подала позов до суду, аби стягнути з товариства «Імперія азарту» 50,6 мільйона гривень....

Детальніше
Наступна новина

НОВИНИ

  • На Ковельщині замовили облаштування Алеї Героїв за понад мільйон гривень
  • Скільки землі під кордоном держава відсудила у волинян на підставі рішення «трудящих» 1946 року
  • На Волині прокуратура хоче відсудити у казино, яке працює за 40 метрів від поліції, понад 50 мільйонів гривень