Хабарник з волинської податкової звільнився за власним бажанням

Оксана Петрук

Редакторка Центру журналістських розслідувань "Сила правди"

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінці блогу

Справа заступника начальника Головного управління ДФС в області Руслана Вандьо, якого ще у лютому 2015 спіймали на хабарі, й досі не дійшла логічного кінця.

На останньому судовому засіданні, що відбулося на початку серпня 2017 захист заявив відвід суддям Луцького міськрайонного суду. І це після двох років розгляду справи!

Нагадаємо, у 2015 Руслан Вандьо, спільно з начальником управління податкового та митного аудиту Вікторем Полюховичем вимагали та отримали у представника підприємства «Кроноспан UА» 400 тисяч гривень за невідображення в акті перевірки порушень податкового законодавства на суму близько 3,5 мільйона гривень.

Зловмисників спіймали на гарячому. Однак справа тягнеться ось уже другий рік. Інтереси Руслана Вандьо у суді захищає екс-глава Печерського суду Києва Микола Замковенко.

У травні 2015 Вандьо звільнили з роботи за проступок. Однак через рік Львівський апеляційний суд поновив його на роботі. І він знову приступив до виконання обов’язків заступника начальника податкової.

У 2017 Русланові Вандьо було встановлено посадовий оклад розміром 6800 гривень щомісяця, він також отримував надбавку за вислугу років 2652 тисячі та 600 гривень за звання Радника податкової та митної справи.

Під час слухання справи у суді Руслана Вандьо тимчасово відсторонювали від виконання службових обов’язків, з лютого по квітень.

22 червня цього року Вандьо звільнили задовольнивши його заяву.

Отже тільки цього року хабарник отримав від держави, яку ошукував, близько 30 тисяч гривень.

Окрім цього, Вандьо отримує пенсію. Руслан Вандьо також «прославився» й тим, що усі свої статки записує на доньку Соломію та тещу Марію Вороблевську.

Теща податківця є найбагатшим членом родини, якщо вірити декларації. Про це зокрема, йдеться на порталіАнтикор.

Брат Руслана Вандьо Ігор Вандьо працює на посаді заступника начальника ГУ ДФС у Житомирській області.

Русланові Вандьо і Вікторові Полюховичу інкримінують частину 4 статті 368 Кримінального кодексу України.

Схожі Публікації

Юрій Крошко

Державне бюро розслідувань досі розслідує кримінальне провадження, в якому фігурує начальник Головного управління Національної поліції...

Детальніше
Наступна новина

НОВИНИ

  • Що там по Крошку? Нові подробиці кримінальної справи, в якій фігурує головний поліцейський Волині
  • Голова Господарського суду Волині став власником електрокару за мільйон