• Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію
Неділя, 2 Серпня, 2026
Увійти
Спільнота
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
No Result
View All Result
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» > Новини > Під спорткомплекс поблизу Луцька збираються виділити понад 30 гектарів землі

Під спорткомплекс поблизу Луцька збираються виділити понад 30 гектарів землі

Автор: Оксана Коваленко
7 Березня 2025 в 13:28
У категорії: Новини
Спортінг

Луцька міська рада погодила розробку плану території у селі Сирники Луцького району з тим, щоб у майбутньому приватний інвестор міг звести там спортивно-тренувальний комплекс. Йдеться про ділянку площею від 30 гектарів.

Дозвіл на розробку детального плану території для будівництва об’єктів фізичної культури і спорту в Сирниках Луцького району більшістю голосів на сесії дали депутати Луцької міськради.

Це рішення прийняли у зв’язку зі зверненням майстра спорту зі стрільби Ростислава Луцюка та президента громадської організації «Українська федерація спортінгу» Михайла Демчишена про виділення землі під спеціальний комплекс для тренувань. На його базі планують і школу зі спортінгу (Вид мисливсько-спортивної стрільби по рухомих тарілках, які вилітають під різною траєкторією та напрямом зі спеціальних машинок для їх запуску, – авт.).

Інвестувати кошти у спорткомплекс буде Ростислав Луцюк. Йдеться про суму в 1,5 мільйона євро. Згодом Центру журналістських розслідувань «Сила правди» чоловік розповів, що цей вид спорту потребує простору: як мінімум 30 гектарів, а оптимально 60-70 га. І саме така ділянка є у Сирниках. Нині там пустир.

«Там болотна й торфова долина, де є заводі й ростуть кущі. Мені важливо, щоб рельєф був максимально наближеним до полювання», – сказав Ростислав Луцюк.

Проєкт детального плану цієї території розробляє управління капітального будівництва міської ради. Поки що схема орієнтовна.

Орієнтовне місце для спорткомплексу. Джерело: lutskrada.gov.ua.

Коли земельну ділянку виділять в певних координатах, її виставлять на аукціон, щоб інвестор мав можливість її придбати для втілення свого плану.

Водночас відомо, що Ростислав Луцюк є директором аграрної фірми «Агро-В Логістик» з Ковельщини, а також зареєстрований підприємцем з основним видом економічної діяльності «Надання інших інформаційних послуг».

Раніше «Сила правди» писала, що в Луцьку землю під будівлею колишнього готелю «Світязь» віддали в оренду на 10 років.

Оксана Коваленко

Редакторка
Теги матеріалу: ЗемляЛуцька міська радаЛуцький районМихайло ДемчишенРостислав ЛуцюкСирникиспорт
ПоділитисяПоділитисяВідправитиВідправити
Попередня новина

Як і за що скаржились на волинських медиків до Національної служби здоров’я України

Наступна новина

Дороги, дитмайданчики і паї: старости Луцької громади розповіли, як працювали у 2024-му

Схожі Публікації

У Луцьку провели громадські слухання щодо забудови Центрального ринку і Старого міста

Автор: Олег Криштоф
31 Липня 2026 в 18:05
0

У Луцьку відбулися громадські слухання щодо плану розвитку території в межах Центрального ринку та Старого...

Детальніше

Син волинського лісівника купив конюшню «Поліського лісового офісу» майже за мільйон

Автор: Олег Криштоф
31 Липня 2026 в 12:50
0
Лісова конюшня та господарська будівля в Клубочині Луцького району (викупив Сергій Ковальчук)

Підприємець Сергій Ковальчук із Цумані викупив у держави конюшню та господарську будівлю в селі Клубочин...

Детальніше

З держпідприємства «Ліси України» стягують сотні тисяч гривень через незаконну вирубку в нацпарку Волині

Автор: Михайло Палецький
31 Липня 2026 в 10:00
0
Цуманська пущі

Господарський суд Волинської області зобов’язав державне підприємство «Ліси України» відшкодувати понад 309 тисяч гривень збитків...

Детальніше
Наступна новина

Дороги, дитмайданчики і паї: старости Луцької громади розповіли, як працювали у 2024-му

  • 31 Липня 18:05 У Луцьку провели громадські слухання щодо забудови Центрального ринку і Старого міста
  • 31 Липня 12:50 Син волинського лісівника купив конюшню «Поліського лісового офісу» майже за мільйон
  • 31 Липня 10:00 З держпідприємства «Ліси України» стягують сотні тисяч гривень через незаконну вирубку в нацпарку Волині
  • 30 Липня 17:37 Луцькрада призначила нових заступниць міського голови
  • 30 Липня 15:24 На Волині планують добувати пісок на Крижівському родовищі 
  • 30 Липня 12:23 Справу про 123 мільйони збитків луцького «Західінкомбанку» повернули на новий розгляд
  • 30 Липня 11:35 S3, S4 чи S5 High Performance: що насправді означають маркування BOSCH і чому переплата не завжди має сенс
  • 30 Липня 9:38 На ремонт дороги на Волині витратять понад 11 мільйонів
  • 29 Липня 12:20 Луцькрада вдруге за чотири місяці змінила керівника: громаду очолив депутат-забудовник
  • 29 Липня 10:00 Як на Волині купували пальне в умовах світової кризи і хто переплатив
  • 28 Липня 17:48 На Волині селищна рада здала в оренду два гектари поля за другим разом
  • 28 Липня 12:52 Українців закликають уже перевірити свої дані у Держреєстрі виборців
  • 27 Липня 18:18 Вимушена причетність і проблема з блогерством. Що ще лунало на «Фронтері»
  • 27 Липня 16:32 ДБР закрило справу про незаконне збагачення ексдиректора Ківерцівського лісгоспу Ярмолюка
  • 27 Липня 10:35 Луцьктепло придбало чотири модульні котельні за майже 100 мільйонів
  • 25 Липня 9:00 Сірі спортивні штани adidas – справжня база спортстайлу!
  • 24 Липня 18:05 Платний доступ і аукціон зі «своїм» суперником: що не так із «Волинськими Мальдівами»
  • 24 Липня 16:57 Ковельські комунальники замовили у фірми ексдепутата Луцькради вживаний сміттєвоз за понад сім мільйонів гривень
  • 24 Липня 13:10 Луцькводоканал купив екскаватор за майже п’ять мільйонів на тендері з сумнівними умовами
  • 24 Липня 12:45 Які помилки роблять новачки під час вибору човна?
Усі новини розділу

Контактні дані

  •  Волинська область, місто Луцьк
  •  (+38) 095 15 97 813
  •  [email protected]
  • Підтримати проект


Підтримати проект

Розділи сайту

  • Новини
  • #Розслідування
  • #Аналітика
  • #Ми вплинули
  • #Спецтема
  • #Лайфхак

Інформація

  • Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію

Про нас

«Сила правди» – це об’єднання журналістів, які прагнуть справедливості та демократичного суспільства без корупції.

Розробка та підтримка сайту Massimo Agency | massimo.in.ua

Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.

No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
Спільнота Увійти

Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.