• Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію
Неділя, 19 Квітня, 2026
Підтримати проект
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
No Result
View All Result
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» > Новини > Поліщук дав грамоту голові виборчої комісії, яка оголосила його мером Луцька

Поліщук дав грамоту голові виборчої комісії, яка оголосила його мером Луцька

Автор: Марія Смик
15 Лютого 2021 в 17:47
У категорії: Новини, ТОП новини
Ігор Поліщук міський голова Луцька

Голова Луцької міської територіальної виборчої комісії Марія Парфенюк отримала грамоту за сумлінну працю від мера Луцька Ігоря Поліщука. Приурочили таку нагороду до п’ятдесятиріччя Парфенюк 8-го лютого.

«За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальність та наполегливість при виконанні службових обов’язків, а також з нагоди особистого ювілею», — йдеться у розпорядженні міського голови про нагородження грамотою.

Марія Парфенюк — завідувачка бюро комп’ютерного набору та копіювальної техніки господарського-технічного відділу Луцької міської ради. Окрім цього, вона є головою Луцької міської територіальної виборчої комісії від партії «За майбутнє».

Марія Парфенюк на святкуванні свого дня народження з почесною грамотою. Фото зі сторінки у Фейсбуці.

До виборчого процесу у Луцьку Марія Парфенюк причетна з президентських виборів 2010-го, коли вперше була секретаркою Окружної виборчої комісії в Луцьку за поданням кандидата Віктора Януковича. Згодом, у 2014-му, на парламентських виборах вона була членкинею комісії цього ж округу від партії «Наша Україна» та заступницею голови округу під час позачергових президентських виборів за поданням кандидата Петра Порошенка. У 2019-му під час президентських виборів Марія Парфенюк головувала у виборчому окрузі по Луцьку за поданням кандидата Володимира Зеленського. На парламентських виборах того ж року була просто членкинею виборчої комісії округу від «України майбутнього». І на місцевих виборах 2020-го очолила виборчу комісію від «За майбутнє», яка й набрала найбільшу кількість голосів і зробила мером Луцька свого кандидата.

Як голова ТВК саме Марія Парфенюк вручала мандати новоспеченим депутатам Луцької міської ради та урочисто оголошувала міським головою міста Ігоря Поліщука.

До слова, Департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради вже оголосив закупівлю на друкарські послуги й збирається впродовж року надрукувати 4 224 одиниці грамот, сертифікатів і подяк. Витратити на це готові 42 900 гривень. До 18 лютого прийняття тендерних пропозицій триває.

Марія Смик

Журналістка Центру журналістських розслідувань "Сила правди" (11.2018-08.2021 рр.)
Теги матеріалу: За МайбутнєІгор ПоліщукЛуцька міська радаМарія Парфенюк
ПоділитисяПоділитисяВідправитиВідправити
Попередня новина

Заступник начальника волинської поліції отримав службову квартиру у Луцьку

Наступна новина

Волинського суддю, який закривав справи контрабандистів, з неіснуючого суду перевели в реальний

Схожі Публікації

Депутат Волиньради задекларував новий кросовер дружини за понад 3 мільйони гривень 

Автор: Оксана Коваленко
17 Квітня 2026 в 18:22
0
Володимир Бондар депутат Волинська обласна рада

Депутат Волинської обласної ради Володимир Бондар задекларував новий кросовер дружини за 3,4 мільйона гривень. Сам...

Детальніше

Аудитори виявили у Луцькраді маніпуляції з житловим фондом на десятки мільйонів гривень

Автор: Сила Правди
17 Квітня 2026 в 15:28
0
Луцька міська рада

Державна аудиторська служба України виявила у бюджеті громади за неповних п’ять років діяльності Луцької міськради...

Детальніше

Професійний аутсайдер: як волинський підприємець допоміг бізнесу розіграти сотні земельних аукціонів

Автор: Ірина Кравчук
17 Квітня 2026 в 15:15
0

Волинський підприємець з Рожища Віталій Куденчук за останні чотири роки близько трьохсот разів змагався за...

Детальніше
Наступна новина
Петро Борсук Волинський апеляційний суд суддя

Волинського суддю, який закривав справи контрабандистів, з неіснуючого суду перевели в реальний

  • 17 Квітня 18:22 Депутат Волиньради задекларував новий кросовер дружини за понад 3 мільйони гривень 
  • 17 Квітня 15:28 Аудитори виявили у Луцькраді маніпуляції з житловим фондом на десятки мільйонів гривень
  • 17 Квітня 15:15 Професійний аутсайдер: як волинський підприємець допоміг бізнесу розіграти сотні земельних аукціонів
  • 16 Квітня 15:35 Ще одному депутату Луцькради оголосили підозру в резонансній справі «Снігової королеви» 
  • 16 Квітня 12:18 Верховний Суд залишив у силі вирок експосадовцям Держекоінспекції на Волині за корупційний злочин
  • 15 Квітня 18:15 Міські ради, забудовники, політики – хто створює індустріальні парки на Волині
  • 15 Квітня 16:12 Поліцейська родина з Волині зберігає понад два мільйони гривень готівкою
  • 15 Квітня 12:40 Директор Луцького спецкомбінату комунально-побутового обслуговування задекларував новий позашляховик дружини 
  • 14 Квітня 15:39 Ексрадника міського голови Ковеля судили за організацію схеми для ухилянтів
  • 13 Квітня 14:25 Львівська компанія збудує на Волині вітрову електростанцію на 13 вітряків
  • 13 Квітня 13:53 Без власного житла, але із заощадженнями в доларах: декларація начальника Волинського прикордонного загону
  • 10 Квітня 15:32 На Волині дружина сільського голови, якого судять за корупцію, стала власницею 6 нових земельних ділянок
  • 10 Квітня 14:10 На Волині фірма з «чорного списку» АМКУ отримала підряд на майже 3,7 мільйона гривень від Нацполіції
  • 10 Квітня 10:00 Як фірми депутата та його дружини розіграли 56 гектарів землі на Волині
  • 9 Квітня 14:10 Обвинувачений в корупції суддя райсуду на Волині задекларував понад мільйон зарплати та нову квартиру доньки
  • 9 Квітня 9:55 Помічник нардепа Палиці хоче збудувати під Луцьком житловий комплекс на 2400 квартир
  • 8 Квітня 17:07 На Волині підприємців-перевізників оштрафували за змову на тендерах шахти
  • 8 Квітня 16:24 Директор комунального підприємства «Волиньприродресурс» задекларував п’ять мільйонів зарплати і три нові автівки
  • 7 Квітня 15:21 На Волині державі повернули майже 700 гектарів земель, які незаконно оформили як комунальні
  • 7 Квітня 12:06 Волинський поліцейський задекларував пів мільйона доларів готівки та мільйонні доходи дружини
Усі новини розділу

Контактні дані

  •  Волинська область, місто Луцьк
  •  (+38) 095 15 97 813
  •  [email protected]
  • Підтримати проект


Підтримати проект

Розділи сайту

  • Новини
  • #Розслідування
  • #Аналітика
  • #Ми вплинули
  • #Спецтема
  • #Лайфхак

Інформація

  • Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію

Про нас

«Сила правди» – це об’єднання журналістів, які прагнуть справедливості та демократичного суспільства без корупції.

Розробка та підтримка сайту Massimo Agency | massimo.in.ua

Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.

No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект

Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.