• Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію
П’ятниця, 17 Квітня, 2026
Підтримати проект
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
No Result
View All Result
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» > Новини > Справа волинських податківців: усьому складу суду заявили відвід

Справа волинських податківців: усьому складу суду заявили відвід

Автор: Оксана Петрук
9 Серпня 2017 в 23:01
У категорії: Новини

Захисники обвинувачуваних у хабарництві волинських податківців Руслана Вандьо та Віктора Полюховича заявили відвід усьому складу суду.

Сталося це сьогодні, 9 серпня, на другому році розгляду кримінального провадження за фактом вимагання і отримання фіскалами неправомірної вигоди від підприємства «Кроноспан UА».

Нагадаємо, під час перевірки, вони «нашукали» порушень податкового законодавства на три з половиною мільйони гривень. За невідображення їх у акті перевірки хотіли – 400 тисяч. Посадовців взяли на гарячому.

9 серпня у суді готувались заслухати свідків, серед яких і гендиректора ТзОВ «Кроноспан UА» Наталію Покінську. Однак захисник Вандьо Микола Замковенко зробив «хід конем», посилаючись на частину 1 статті 30 Кримінального Кодексу він заявив відвід колегії суддів Ясельський-Покидюк-Артиш. Замковенко назвав цей склад суду незаконним і заявив, що ця справа розлетиться в апеляції.

Справа в тому, що кілька разів змінювалась підсудність справи. Першопочатково справа надійшла до Луцького міськрайонного суду, де була розподілена шляхом автоматизованого розподілу саме цим суддям. Проте згодом обвинувачувані надали копії довідок про проживання у Рівненській області і справу за їхнім клопотанням перенаправили до Рівненського суду.

За клопотанням прокурора справу згодом знову повернули до Луцька, адже факт вимагання хабяря відбувся тут, тут проживає більша кількість учасників справи і на момент вчинення злочину обвинувачувані теж тимчасово мешкали на Волині.

Коли справа повернулася до Луцького міськрайонного суду то потрапила до тих самих суддів, хоча, на думку обвинувачених і їхніх захисників, повинна була бути розподілена по-новому.

Прокурор Володимир Бущак заперечував відвід. На його думку – це спроба затягування справи. Адже кримінальне провадження розглядається вже другий рік, а про відвід суддів захисники обвинувачуваних заявили лише на стадії допиту свідків. Проте суд погодився з Замковенком і задовольнив відвід.

Таким чином далі справа буде автоматично розподілена іншим суддям і її почнуть розглядати по-новому з самого початку.

Оксана Петрук

Редакторка Центру журналістських розслідувань "Сила правди"
Теги матеріалу: Віктор ПолюховичВолодимир БущакКорупціяЛуцький міськрайонний судМикола ЗамковенкоРуслан ВандьоСудТОВ "Кроноспан UA"
ПоділитисяПоділитисяВідправитиВідправити
Попередня новина

Куди подівся снаряд зі справи про трьох хабарників?

Наступна новина

Замість позбавлення волі – штраф? Прокуратура змінила обвинувачення у справі Третяка

Схожі Публікації

Депутат Волиньради задекларував новий кросовер дружини за понад 3 мільйони гривень 

Автор: Оксана Коваленко
17 Квітня 2026 в 18:22
0
Володимир Бондар депутат Волинська обласна рада

Депутат Волинської обласної ради Володимир Бондар задекларував новий кросовер дружини за 3,4 мільйона гривень. Сам...

Детальніше

Аудитори виявили у Луцькраді маніпуляції з житловим фондом на десятки мільйонів гривень

Автор: Сила Правди
17 Квітня 2026 в 15:28
0
Луцька міська рада

Державна аудиторська служба України виявила у бюджеті громади за неповних п’ять років діяльності Луцької міськради...

Детальніше

Професійний аутсайдер: як волинський підприємець допоміг бізнесу розіграти сотні земельних аукціонів

Автор: Ірина Кравчук
17 Квітня 2026 в 15:15
0

Волинський підприємець з Рожища Віталій Куденчук за останні чотири роки близько трьохсот разів змагався за...

Детальніше
Наступна новина

Замість позбавлення волі – штраф? Прокуратура змінила обвинувачення у справі Третяка

  • 17 Квітня 18:22 Депутат Волиньради задекларував новий кросовер дружини за понад 3 мільйони гривень 
  • 17 Квітня 15:28 Аудитори виявили у Луцькраді маніпуляції з житловим фондом на десятки мільйонів гривень
  • 17 Квітня 15:15 Професійний аутсайдер: як волинський підприємець допоміг бізнесу розіграти сотні земельних аукціонів
    • 16 Квітня 15:35 Ще одному депутату Луцькради оголосили підозру в резонансній справі «Снігової королеви» 
    • 16 Квітня 12:18 Верховний Суд залишив у силі вирок експосадовцям Держекоінспекції на Волині за корупційний злочин
    • 15 Квітня 18:15 Міські ради, забудовники, політики – хто створює індустріальні парки на Волині
    • 15 Квітня 16:12 Поліцейська родина з Волині зберігає понад два мільйони гривень готівкою
    • 15 Квітня 12:40 Директор Луцького спецкомбінату комунально-побутового обслуговування задекларував новий позашляховик дружини 
    • 14 Квітня 15:39 Ексрадника міського голови Ковеля судили за організацію схеми для ухилянтів
    • 13 Квітня 14:25 Львівська компанія збудує на Волині вітрову електростанцію на 13 вітряків
    • 13 Квітня 13:53 Без власного житла, але із заощадженнями в доларах: декларація начальника Волинського прикордонного загону
    • 10 Квітня 15:32 На Волині дружина сільського голови, якого судять за корупцію, стала власницею 6 нових земельних ділянок
    • 10 Квітня 14:10 На Волині фірма з «чорного списку» АМКУ отримала підряд на майже 3,7 мільйона гривень від Нацполіції
    • 10 Квітня 10:00 Як фірми депутата та його дружини розіграли 56 гектарів землі на Волині
    • 9 Квітня 14:10 Обвинувачений в корупції суддя райсуду на Волині задекларував понад мільйон зарплати та нову квартиру доньки
    • 9 Квітня 9:55 Помічник нардепа Палиці хоче збудувати під Луцьком житловий комплекс на 2400 квартир
    • 8 Квітня 17:07 На Волині підприємців-перевізників оштрафували за змову на тендерах шахти
    • 8 Квітня 16:24 Директор комунального підприємства «Волиньприродресурс» задекларував п’ять мільйонів зарплати і три нові автівки
    • 7 Квітня 15:21 На Волині державі повернули майже 700 гектарів земель, які незаконно оформили як комунальні
    • 7 Квітня 12:06 Волинський поліцейський задекларував пів мільйона доларів готівки та мільйонні доходи дружини
    Усі новини розділу

    Контактні дані

    •  Волинська область, місто Луцьк
    •  (+38) 095 15 97 813
    •  [email protected]
    • Підтримати проект


    Підтримати проект

    Розділи сайту

    • Новини
    • #Розслідування
    • #Аналітика
    • #Ми вплинули
    • #Спецтема
    • #Лайфхак

    Інформація

    • Про нас
    • Звіти
    • Медіакіт
    • Контакти
    • Поскаржитися на публікацію

    Про нас

    «Сила правди» – це об’єднання журналістів, які прагнуть справедливості та демократичного суспільства без корупції.

    Розробка та підтримка сайту Massimo Agency | massimo.in.ua

    Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
    Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.

    No Result
    View All Result
    • Новини
    • Розслідування
    • Аналітика
    • Ми вплинули
    • Лайфхак
    • Спецтема
    • Блоги
    • Досьє
    • Комунальна нерухомість
    • Підтримати проект

    Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
    Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.