• Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію
Четвер, 19 Лютого, 2026
Підтримати проект
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
No Result
View All Result
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» > Новини > Волинські правоохоронці затримали частину шахраїв-псевдопогуляйків

Волинські правоохоронці затримали частину шахраїв-псевдопогуляйків

Автор: Костянтин Яворський
19 Липня 2023 в 13:00
У категорії: Новини

Правоохоронні органи вистежили і затримали частину шахраїв, які телефонували та писали підприємцям і волонтерам від імені голови Волинської обласної адміністрації Юрія Погуляйка. Це відбулося в Дніпропетровській області.

Про це повідомили у Головному управлінні Національної поліції у Волинській області.

Шахраї навіть надсилали «офіційний лист», а потім телефонували з невідомого номера, представляючись головою обласної адміністрації чи його заступником, узгоджували деталі, обгрунтовували ті чи інші потреби. Такі факти викликали підозру у представників бізнесу. В обласній адміністрації спростували інформацію про будь-які подібні звернення:

«Запевняю, я, мої заступники не телефонуємо з метою збору коштів. Відповідних листів з рахунками також не надсилаємо. Ми неодноразово повідомляли про подібне в соцмережах та на сайті ОВА. Тому, будьте обачні. Кожним випадком шахрайства займаються правоохоронні органи. При отриманні подібних дзвінків, листів відразу повідомляйте поліцію», – прокоментував ситуацію голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко.

Встановленням осіб зловмисників одразу зайнялась волинська поліція, відкрили кримінальне провадження. Частину шахраїв вирахували 18 липня на території Дніпропетровської області.

«Проаналізувавши значний масив інформації, правоохоронці встановили, що до вчинення шахрайств від імені обласної адміністрації можуть бути причетними мешканці Дніпропетровської області. 18 липня на території цієї області працівники управління карного розшуку ГУНП та Луцького РУП провели санкціоновані обшуки. Під час обшуків вилучено мобільні телефони, банківські картки, флешки та інші речові докази. Триває пошук спільників, причетних до цієї шахрайської схеми», – розповів інспектор відділу моніторингу Луцького РУП Ігор Лівошук.

Також поліцейські мають докази, які свідчать, що шахраї виманювали гроші від громадян, представляючись очільниками адміністрацій інших областей. Зокрема, подібні дзвінки та повідомлення у Вайбері надходили жителям Чернігівщини.

Фото надані ГУНП у Волинській області

За одним з номерів, який надали волонтери, «Силі правди» вдалося дотелефонуватися до зловмисників. Як ми розмовляли з шахраями – у матеріалі: «На Волині шахраї збирають гроші від імені голови військової адміністрації Погуляйка».

Костянтин Яворський

Журналіст Центру журналістських розслідувань "Сила правди"
Теги матеріалу: Волинська обласна державна адміністрація (Волинська ОДА)Головне управління Національної поліції у Волинській області (ГУНП)Ігор ЛівошукШахрайствоЮрій Погуляйко
ПоділитисяПоділитисяВідправитиВідправити
Попередня новина

Кримінал навколо головного фонтану Луцька: місто переплатило, мер пропіарився, а підрядницю судять

Наступна новина

Луцькі комунальники купили білий пікап за 20 тисяч доларів в «зятя» експрокурора, щоб їздити на смітник

Схожі Публікації

Інтерпол затримав ексдепутата з Волині, який був у розшуку та відпочивав на канадському курорті

Автор: Олег Криштоф
18 Лютого 2026 в 18:19
0
Сергій Коба написав заяву на складення депутатських повноважень

Інтерпол затримав у Канаді колишнього директора комунального підприємства «Володимиртепло» та ексдепутата Володимирської міської ради Сергія...

Детальніше

Двоє посадовців ТЦК на Волині коригували дані в системі «Оберіг» за гроші

Автор: Сила Правди
18 Лютого 2026 в 16:42
0
4 000 доларів за вирішення мобілізаційних питань: на Волині поліція затримала групу військовослужбовців районного ТЦК та СП

Поліцейські спільно з працівниками Служби безпеки України затримали на Волині двох працівників ТЦК, які за...

Детальніше

Луцьктепло інвестує в енергонезалежність майже 30 мільйонів гривень

Автор: Оксана Коваленко
18 Лютого 2026 в 14:40
0
ДКП "Луцьктепло"

Державне комунальне підприємство «Луцьктепло» модернізує одну зі своїх котелень за майже 30 мільйонів гривень. Тепловики...

Детальніше
Наступна новина
Купівля пікапа Луцькспецкомунтранс головне

Луцькі комунальники купили білий пікап за 20 тисяч доларів в «зятя» експрокурора, щоб їздити на смітник

  • 18 Лютого 18:19 Інтерпол затримав ексдепутата з Волині, який був у розшуку та відпочивав на канадському курорті
  • 18 Лютого 16:42 Двоє посадовців ТЦК на Волині коригували дані в системі «Оберіг» за гроші
  • 18 Лютого 14:40 Луцьктепло інвестує в енергонезалежність майже 30 мільйонів гривень
  • 17 Лютого 18:11 Антикорупційний суд арештував гроші й коштовності депутата Луцькради в рамках справи про корупцію 
  • 17 Лютого 17:15 Волиньвугілля обрало найдорожчого перевізника для шахти «Бужанська»: аудитори перевіряють тендер
  • 17 Лютого 13:55 Хто на Волині отримав пільги у межах режиму Дія.City
  • 16 Лютого 16:16 Укрпошта здала в оренду частину історичної будівлі в центрі Луцька
  • 16 Лютого 11:00 «Роскомнадзор» заблокував сайт волинського медіа на території країни-агресора
  • 13 Лютого 18:01 На Волині за авто на іноземній реєстрації оштрафували бійця, який приїхав на похорон побратима
  • 13 Лютого 15:40 Хто і за скільки придбав дозволи на користування надрами на Волині у 2025 році
  • 12 Лютого 16:15 Луцькводоканал оштрафували на 7 мільйонів гривень за те, що стягував зі споживачів плату за повірку лічильників
  • 11 Лютого 17:22 Міськрада на Волині закупила обіди для закладів освіти на понад 30 мільйонів
  • 11 Лютого 16:05 Lux Groups культура справжньої цінності в інтерв’ю з Владиславом Ружицьким
  • 11 Лютого 10:25 Як волинська громада роздає ліс під виглядом пасовища зацікавленим бізнесменам
  • 10 Лютого 15:33 Дружини очільника Луцькводоканалу та прокурора з Волині купили номери в готелях Буковеля
  • 9 Лютого 16:26 Компанія сім’ї ексголови Волинської ОДА стала фігурантом справи про виведення мільйонів євро з держбанку
  • 9 Лютого 11:42 На Волині виявили незаконну вирубку дерев на майже 2 мільйони гривень
  • 9 Лютого 10:22 Росіяни завдали повторного удару по енергооб’єкту у Нововолинській громаді
  • 6 Лютого 17:38 Закрили справу волинського медика, якого звинувачували у смерті пацієнта
  • 6 Лютого 16:45 Як перевірити МФО та не потрапити на шахраїв: гід з безпеки 2026
Усі новини розділу

Контактні дані

  •  Волинська область, місто Луцьк
  •  (+38) 095 15 97 813
  •  [email protected]
  • Підтримати проект


Підтримати проект

Розділи сайту

  • Новини
  • #Розслідування
  • #Аналітика
  • #Ми вплинули
  • #Спецтема
  • #Лайфхак

Інформація

  • Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію

Про нас

«Сила правди» – це об’єднання журналістів, які прагнуть справедливості та демократичного суспільства без корупції.

Розробка та підтримка сайту Massimo Agency | massimo.in.ua

Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.

No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект

Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.