Луцький національний технічний університет замовив 8 тисяч квадратних метрів бруківки за 2,65 мільйона гривень. У тендері зі закупівлі бетонної плитки взяло участь шість підприємств. Перемогла фірма з Рівненщини, яка запропонувала на понад 20 відсотків нижчу ціну від очікуваної.
Інформація про це розміщена в системі публічних закупівель «Prozorro».
У Луцькому НТУ сподівалися придбати 8 тисяч квадратів бруківки за 3,34 мільйона гривень. Втім, учасники торгів запропонували суттєво нижчі ціни. Найвищу підсумкову ставку зробив підприємець Максим Гавришко – 2,88 мільйона гривень. Далі – товариство з обмеженою відповідальністю «Бетон Брук Сервіс» – 2,87 мільйона, ТОВ «Арт-Брук» – 2,78 мільйона, ТОВ «ЕФЕ Бетон» – 2,65 мільйона, ТОВ «Агван Буд» – 2,649 мільйона гривень. А перемогло приватне підприємство «Блок-Форт» з ціною 2,648 мільйона гривень.
Договір сторони уклали 8 листопада цього року. Згідно з документом, «Блок-Форт» має поставити вишу 8 тисяч метрів квадратних шестисантиметрової сірої бруківки «Цеглинка» до 31 грудня цього року.
Зареєстрована у селі Немовичі Сарненського району Рівненщини фірма «Блок-Форт» на ринку більше 5 років. Основний вид діяльності – виготовлення виробів із бетону для будівництва. Власник і керівник – Василь Губеня.
«Сила правди» звернулася до представниці Луцького національного технічного університету, що відповідає за тендер, Тетяни Сібільової із запитанням про доцільність такої закупівлі. Співробітницю вищого навчального закладу обурив вислів «стільки бруківки».
«Таке враження, що люди в математиці взагалі не розбираються… Що означає стільки бруківки? Така кількість це взагалі «мєлочь». Для наших корпусів, для наших територій це взагалі «мєлоч». Це ні про що. Купуємо по чуть-чуть», – заявила пані Сібільова.
Ректорка ЛНТУ Ірина Вахович розповіла, що університет робить «величезну місію», а в цьому випадку заплановано благоустрій території.
«Ми зробили термомодернізацію багатьох корпусів, треба тепер – нормальний благоустрій. На Львівській вулиці, де немає паркової зони, нічого іншого, ми робимо благоустрій для абсолютно всіх жителів. Тому зараз хочемо зайти далі, в паркову зону. Створюємо амфітеатр для студентів, велодоріжки. Хочемо, щоб між всіма корпусами, які відділені один від одного в межах одного кампусу, був нормальний доступ, щоб було зручно всім, хто проживає на цій території», – зазначила Ірина Вахович.
Раніше, «Сила правди» писала, що ректори волинських вишів – одні з найбільш оплачуваних в Україні.