• Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію
Субота, 15 Серпня, 2026
Увійти
Спільнота
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
No Result
View All Result
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» > Новини > Лучан запрошують долучитися до масштабної екологічної події – маршу прибирання

Лучан запрошують долучитися до масштабної екологічної події – маршу прибирання

Автор: Ольга Приходько
23 Липня 2024 в 11:45
У категорії: Новини
UAnimals Марш прибирання

У суботу, 27 липня 2024 року, організація з порятунку тварин та довкілля UAnimals запрошує всіх охочих долучитися до Маршу прибирання. Подія відбудеться у п’яти заповідних зонах по всій Україні. 

Про це йдеться у повідомленні зоозахисної організації UAnimals. 

На Волині марш пройде на території Ківерцівському парку «Цуманська Пуща». Акція триватиме 3 години, без урахування часу на дорогу.

«Цуманська Пуща» — унікальне місце, де є 29 червонокнижних видів рослин та 27 видів тварин. Тут протікають кілька річок, береги яких дуже засмічені. Якщо сміття вчасно не прибрати, воно потрапить у воду, звідки дістати його вже буде майже неможливо», — коментують UAnimals.

Організатори забезпечують учасникам маршу трансфер з Луцька, рукавички, пакети для сміття та питну воду. Також на місці будуть працівники ДСНС, які проведуть інструктаж з безпеки під час прибирання. 

Для участі в Марші прибирання потрібно зареєструватися в чат-боті за посиланням: https://t.me/community_uanimals_bot. Після цього учасники отримають всі подальші інструкції.

Всеукраїнський Марш прибирання – це спосіб подбати про тварин і довкілля, які опинилися під загрозою. UAnimals також закликає всі відповідальні організації та небайдужих людей організовувати прибирання на будь-яких локаціях самотужки.

Цьогоріч відбудеться вже третій Марш прибирання. У двох попередніх взяло участь 1200 людей, які зібрали понад 47 тонн сміття.

Нагадаємо, раніше «Сила правди» розповідала про те, що на Волині хочуть скасувати дозвіл на розробку нового піщаного кар’єру на території заказника.

Ольга Приходько

Редакторка Центру журналістських розслідувань "Сила правди"
Теги матеріалу: UAnimalsЕкологіяЛуцькМарш прибиранняЦуманська пуща
ПоділитисяПоділитисяВідправитиВідправити
Попередня новина

Луцьке комунальне підприємство купує авто за 800 тисяч гривень, щоб перевозити інвентар

Наступна новина

Хмельницькі підприємці за рішенням суду заплатять Луцьку 2,3 мільйона гривень на розвиток міста

Схожі Публікації

Корм Farmina для собак: особливості лінійок та підбір раціону

Автор: Сила Правди
15 Серпня 2026 в 09:05
0
Корм для собак

Організація правильного харчування чотирилапого друга вимагає уважного підходу до вибору щоденного раціону. Сучасний ринок пропонує...

Детальніше

Двоє суддів з Волині хочуть працювати у Вищій раді правосуддя

Автор: Оксана Коваленко
14 Серпня 2026 в 16:16
0

Вища рада правосуддя завершила прийом документів від 71 кандидата за квотою з'їзду суддів. У списку...

Детальніше

Суд скасував вирок волинському експодатківцю, засудженому за хабарництво

Автор: Михайло Палецький
14 Серпня 2026 в 14:44
0
Валентин Бебес Суспільне Луцьк

Волинський апеляційний суд скасував вирок колишньому заступнику начальника Камінь-Каширського відділення Ратнівської податкової інспекції Валентину Бебесу,...

Детальніше
Наступна новина
ЖК «Атлант» будинок

Хмельницькі підприємці за рішенням суду заплатять Луцьку 2,3 мільйона гривень на розвиток міста

  • 15 Серпня 9:05 Корм Farmina для собак: особливості лінійок та підбір раціону
    • 14 Серпня 16:16 Двоє суддів з Волині хочуть працювати у Вищій раді правосуддя
    • 14 Серпня 14:44 Суд скасував вирок волинському експодатківцю, засудженому за хабарництво
    • 14 Серпня 13:06 Коляска, зручна і мамі, і малюку: 6 деталей, які помічаєш лише після оплати
    • 14 Серпня 10:00 На Волині фермерське господарство розіграло на аукціонах 10 гектарів землі зі своєю бухгалтеркою
    • 13 Серпня 17:59 Колишній луцький депутат намагався оскаржити підозру у справі «Снігової королеви»
    • 13 Серпня 15:11 Верховний Суд підтвердив мільйонний штраф фірмі волинського депутата за змову на тендерах
    • 13 Серпня 9:46 На Волині за незаконну рубку на майже два мільйони гривень судили лісничого
    • 12 Серпня 16:02 Волинського забудовника шукають в Дніпрі через судову справу щодо мільйонного боргу 
    • 12 Серпня 12:00 На Волині сільрада судиться з ексдепутатом, який побудувався на комунальній землі
    • 11 Серпня 15:30 Фірма луцького бізнесмена орендувала без конкуренції 68 гектарів комунальної землі
    • 11 Серпня 14:08 Посадовця Луцькради засудили за понад мільйон гривень хабаря
    • 10 Серпня 18:08 Пошкоджені через обстріл будівлі СБУ в Луцьку частково демонтують за понад п’ять мільйонів гривень
    • 10 Серпня 10:48 На Волині винесли вирок експравоохоронцю за хабарництво й «відбілювання» винуватця ДТП
    • 7 Серпня 18:10 Інвестиційна авантюра: як на Волині приміщення на 1300 квадратів в центрі міста «подарували» львівській компанії
    • 7 Серпня 16:33 Голову сільради на Волині підозрюють у пособництві в незаконній рубці лісу
    • 7 Серпня 10:53 ДБР розслідує можливі зловживання з вирубкою лісу в нацпарку на Волині
    • 7 Серпня 10:00 На Волині громаді намагаються повернути 70 гектарів земель, на яких господарює агрокомпанія Тігіпка 
    • 6 Серпня 18:50 Ківерцівський міський голова передумав визнавати вину в кримінальній справі
    • 6 Серпня 11:11 На Волині директорку транспортної компанії звільнили від кримінальної відповідальності
    Усі новини розділу

    Контактні дані

    •  Волинська область, місто Луцьк
    •  (+38) 095 15 97 813
    •  [email protected]
    • Підтримати проект


    Підтримати проект

    Розділи сайту

    • Новини
    • #Розслідування
    • #Аналітика
    • #Ми вплинули
    • #Спецтема
    • #Лайфхак

    Інформація

    • Про нас
    • Звіти
    • Медіакіт
    • Контакти
    • Поскаржитися на публікацію

    Про нас

    «Сила правди» – це об’єднання журналістів, які прагнуть справедливості та демократичного суспільства без корупції.

    Розробка та підтримка сайту Massimo Agency | massimo.in.ua

    Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
    Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.

    No Result
    View All Result
    • Новини
    • Розслідування
    • Аналітика
    • Ми вплинули
    • Лайфхак
    • Спецтема
    • Блоги
    • Досьє
    • Комунальна нерухомість
    Спільнота Увійти

    Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
    Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.