• Про нас
  • Звіти
  • Контакти
Неділя, 26 Березня, 2023
Підтримати проект
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
No Result
View All Result
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» > Новини > Луцький забудовник заплатить 85 гривень штрафу за заниження податку майже на 800 тисяч

Луцький забудовник заплатить 85 гривень штрафу за заниження податку майже на 800 тисяч

Автор: Марія Смик
19 Лютого 2021 в 13:10
У категорії: Новини
Ігор Чорнуха Луцьксантехмонтаж

Ігор Чорнуха. Фото видання «Перший».

Керівник однієї з найбільших будівельних компаній Волині ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536» Ігор Чорнуха заплатить 85 гривень штрафу за заниження податку на прибуток майже на 800 тисяч гривень.

Таку постанову 2-го лютого 2021-го року ухвалив голова Луцького міськрайонного суду Анатолій Пахолюк.

Як йдеться у рішенні, гендиректор «ЛСТМ №536» Ігор Чорнуха порушив порядок податкового обліку, в результаті чого податок на прибуток ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536» за дев’ять місяців 2020-го року було занижено на 793 052 гривні. Захисник Чорнухи адвокат Юрій Зубашенко його протиправних дій не заперечував. Винним у порушенні порядку утримання та перерахування податку на доходи фізичних осіб і подання відомостей про виплачені доходи забудовника визнав і суддя, зобов’язавши його сплатити штраф розміром 85 гривень і судовий збір 454 гривні.

В той же день суддя Пахолюк визнав Чорнуху винним у ще одному порушенні, пов’язаному з податками. Зокрема, що він подав до податкової недостовірні дані і не перерахував податок на доходи та військовий збір вчасно. Адвокат знову ж не заперечував провину, а Чорнуха знову отримав покарання. Щоправда, поблажливіше за попереднє — 51 гривня штрафу та все ті ж 454 гривні судового збору.

Підтримати проєктПідтримати проєктПідтримати проєкт

Нагадаємо, що ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536» цього року виповниться 60 років. Його генеральним директором Ігор Чорнуха став у 2011-му році, у 2014-му спробував себе і в політиці, ставши депутатом Волинської обласної ради від Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Проте, пробув у цьому статусі лише рік.

У 2020-му році депутаткою Волинської облради від «Європейської Солідарності» стала і перша заступниця Ігоря Чорнухи, його сестра Ірина Патлашинська. Під час виборчої кампанії 2020-го року вона та колеги із «Луцьксантехмонтажу №536» офіційно стали головними спонсорами виборчої кампанії «Європейської Солідарності» на Волині, внісши до виборчого фонду партосередку близько 200 тисяч гривень.

Головним бенефіціаром та акціонером ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536» є батько Ігоря Чорнухи та Ірини Патлашинської, колишній член міськвиконкому Луцька і ексдепутат Волиньради від «Батьківщини» Віктор Чорнуха. Йому належить 86,8% акцій компанії. За даними податкових звітів у 2019 році чистий прибуток «Луцьксантехмонтажу №536» становив майже 29,5 мільйонів гривень, а в 2018 році – 19,2 мільйона.

Раніше «Сила правди» розповідала про те, як «Луцьксантехмонтаж» розіграв зі ще однією волинською фірмою 127 мільйонів на квартирних конкурсах Міноборони та як здавав офіс в оренду «Батьківщині» за 5 гривень за квадратний метр.

Марія Смик

Журналістка Центру журналістських розслідувань "Сила правди" (11.2018-08.2021 рр.)
Теги матеріалу: Анатолій ПахолюкБатьківщинаВолинська обласна радаЄвропейська СолідарністьІгор ЧорнухаІрина ПатлашинськаЛуцьксантехмонтаж №536
ПоділитисяПоділитисяВідправитиВідправити
Попередня новина

До 19 тисяч на місяць: зарплати посадовців нової Володимир-Волинської райради

Наступна новина

Суд закрив кримінальну справу проти колишнього та нинішнього головних комунальників Луцька

Схожі Публікації

Як правильно комунікувати з тими, хто бачив війну: в Луцьку навчали першої психологічної допомоги

Автор: Наталія Тарковська
24 Березня 2023 в 17:20
0
ППД

У Луцьку волонтерський штаб «Ангар» спільно з фондом Сергія Притули навчають волинян тактичної медицини, протимінної...

Детальніше

Луцький виш приховав повні зарплати співробітників ректорату

Автор: Юлія Галецька
23 Березня 2023 в 13:30
0
Луцький національний технічний університет ЛНТУ

Луцький національний технічний університет відмовився оприлюднити інформацію про повну зарплату працівників ректорату за 2022 рік....

Детальніше

Скільки насправді волинян втекло за кордон через систему «Шлях»

Автор: Юлія Галецька
23 Березня 2023 в 11:35
0
виїзд за кордон через систему шлях

З 24 лютого і до кінця 2022 року за кордон через систему «Шлях», яка забезпечує...

Детальніше
Наступна новина
Микола Осіюк Юрій Крась

Суд закрив кримінальну справу проти колишнього та нинішнього головних комунальників Луцька

НОВИНИ

  • 24 Березня 17:20 Як правильно комунікувати з тими, хто бачив війну: в Луцьку навчали першої психологічної допомоги
  • 23 Березня 13:30 Луцький виш приховав повні зарплати співробітників ректорату
  • 23 Березня 11:35 Скільки насправді волинян втекло за кордон через систему «Шлях»
  • 21 Березня 17:30 Судили волинянина, який нелегально торгував цигарками на дорогому позашляховику
  • 21 Березня 13:30 «Павутинка» для ЗСУ. Як волиняни допомагають військовим бути невидимими
  • 18 Березня 10:10 Справу волинського митника, в багажнику якого знайшли 704 тисячі доларів, закрили
  • 16 Березня 9:05 Як змінили роботу та переживають виклики війни розважальні заклади Луцька
  • 15 Березня 17:05 Воду пили просто з калюж. 21-річний боєць розповів як виходив з Маріуполя
  • 15 Березня 11:30 Охороняли Луцьк і рятували від голоду Ізюм. Чим займається громадське формування «Дефендер»
  • 15 Березня 9:40 Як доглядати клавіатуру ноутбука?
  • 14 Березня 16:45 Як волонтер з Луцька виготовляє павербанки для військових
  • 14 Березня 13:30 Скільки підприємств переїхало на Волинь з початку повномасштабного вторгнення
  • 13 Березня 15:56 Помилка на мільйони. Скільки «проїдають» районні ради Волині під час війни
  • 10 Березня 17:15 Прикордонна сільрада на Волині підтримала виділення мільйонів для митниці
  • 10 Березня 10:05 Як війна вплинула на кількість легальної зброї у волинян
  • 9 Березня 12:55 Як на Волині змінювалися наративи у привітаннях влади з нагоди 8-го березня
  • 9 Березня 10:11 Які професії опановують вимушені переселенці на Волині. Інтерв’ю з консультанткою з працевлаштування
  • 8 Березня 17:20 Волинська ОДА приховує, кому під час війни видала дозволи на виїзд за кордон
  • 8 Березня 8:00 Міжнародне свято чи радянський пережиток: що думають лучани про 8 березня
  • 7 Березня 10:00 Як на Волині через ворожі атаки псувалися мережі і побутова техніка
Усі новини розділу

Контактні дані

  •  Волинська область, місто Луцьк
  •  (+38) 095 15 97 813
  •  [email protected]

Розділи сайту

  • Новини
  • #Розслідування
  • #Аналітика
  • #Ми вплинули
  • #Спецтема
  • #Лайфхак

Інформація

  • Про нас
  • Звіти
  • Контакти

Про нас

«Сила правди» – це об’єднання журналістів, які прагнуть справедливості та демократичного суспільства без корупції.

Розробка та підтримка сайту Massimo Agency | massimo.in.ua

Copyright 2018-2023 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.

No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість

Copyright 2018-2023 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.