• Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію
Субота, 16 Травня, 2026
Підтримати проект
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
No Result
View All Result
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» > Новини > Оприлюднили рейтинг найуспішніших власників волинського бізнесу

Оприлюднили рейтинг найуспішніших власників волинського бізнесу

Автор: Оксана Петрук
3 Лютого 2026 в 17:11
У категорії: Новини

До першої десятки найуспішніших бізнесменів України за задекларованими доходами бізнесу потрапила волинянка. Це співвласниця нафтового і молочного бізнесу, колишня дружина народного депутата Степана Івахіва Світлана Івахів. Натомість сам бізнесмен з Верховної Ради не увійшов навіть до сотні, посівши лише 30 місце в регіональному рейтингу. 

Відповідний рейтинг найуспішніших власників українського бізнесу підготував «Опендатабот».

Аналітики склали перелік українських бізнесменів із понад 67 тисяч власників компаній, бізнес яких має дохід від 10 млн грн та своєчасно подає фінансову звітність. Це 19% від загальної кількості власників компаній в країні.

73% учасників рейтингу — чоловіки. Половина з них зосереджена у 5 регіонах: Київ та область, Львівщина, Дніпропетровщина та Одещина. На Волині Опендатабот нарахував 1550 таких підприємців.

80% бізнесменів мають річний дохід менш як 100 млн грн. Потрапити у сотню лідерів можна із доходом компаній понад 8,99 млрд грн.

Згідно з фінансовими підсумками 2024-го року, на яких базується рейтинг, лідером загального заліку залишається Рінат Ахметов, а єдиною жінкою в першій десятці стала Світлана Івахів. Вона ж єдина представниця Волині у ТОПі, щоправда віднедавна з пропискою у Монако. Колишня дружина народного депутата України Степана Івахіва є власницею компаній «WOG», «КОМО», «Галичина» та низки менш відомих. Вона посідає дев’яте місце з доходом 48,75 млрд грн.

Цікаво, що в регіональному розрізі у Волинській області, згідно з дослідженням, неочікувано у лідерах опинилися доволі непублічні особистості. Очолює рейтинг Оксана Фалюш з доходом понад 15 мільярдів гривень. Жінка володіє товариством «Стрим техно», основний вид діяльності якого – оптова торгівля побутовими електротоварами й електронною апаратурою побутового призначення для приймання, записування, відтворювання звуку й зображення. Зокрема, йдеться про безпілотники і комплектуючі до них.

Другою за задекларованим доходом є власниця тютюнового бізнесу (ТОВ «Галичина-Табак») Любов Сухомлин. Жінка також володіє аграрною компанією і фірмою, що надає медичні послуги. Оборот її підприємств, за інформацією Опендатабот, перевищує 13 мільярдів гривень і приблизно на 320 мільйонів випереджає успіхи наступного у рейтингу бізнесмена, власника аграрної групи компаній «Вілія» Євгена Дудки. Усі троє волинян входять в топ-100 бізнесменів України за доходами їхніх підприємств. Четверта позиція в регіональному рейтингу – за співвласником українсько-польського підприємства «Модерн-Експо» Петром Пилипюком.

Далі йдуть двоє представників фармакологічного бізнесу (ТОВ «Волиньфарм») Станіслав Шайко і Валерій Бондарук, а також представниці благодійного фонду «Місія допомоги» Юлія Степанчук та Віра Візнюк. 

Замикає п’ятірку Максим Сухомлин, який володіє частками в компаніях, що займаються будівництвом, торгівлею і фіндіяльністю. 

Десятку лідерів серед волинських бізнесменів з сукупним доходом у 2,2 мільярда гривень закриває колишній очільник «Укртранснафти», одногрупник бізнесмена і нардепа Ігоря Палиці Олександр Лазорко. Він є власником п’яти компаній, пов’язаних з енергетичним та аграрним секторами економіки, а також наданням майна в оренду та виготовленням безпілотників.

Водночас ніхто з родини Палиць до першої сотні волинських бізнесменів за обсягом задекларованих доходів компаній не увійшов. А ось інший нардеп і співвласник фінансово-промислової групи «Континіум» Степан Івахів опинився на 30 позиції в регіональному рейтингу бізнесменів. Його син Антон – на 67. Вони нібито заробили 763 мільйони гривень і  495 мільйонів гривень відповідно.

Варто наголосити, що йдеться не про те, що бізнесмени отримали безпосередньо на руки, а про сумарний виторг компаній, у яких вони є власниками, помножений на їхні частки володіння в кожній компанії.

До слова, «Сила правди» вже повідомляла, які волинські підприємства потрапили до рейтингу найбільших компаній від ділового видання «Forbes.Україна», а також аналізувала доходи найбільших волинських бізнесів за підсумками 2023-го та 2024-го років.

Оксана Петрук

Редакторка Центру журналістських розслідувань "Сила правди"
Теги матеріалу: WOGАнтон ІвахівБлагодійний фонд «Місія допомоги»Валерій БондарукВіліяВіра ВізнюкГрупа "Континіум"Євген ДудкаІгор ПалицяІнфографікаЛюбов СухомлинОксана ФалюшОлександр ЛазоркоПАТ «Нафтопереробний Комплекс-Галичина»Петро ПилипюкРейтингСвітлана ІвахівСтаніслав ШайкоСтатистикаСтепан ІвахівТОВ "Комо Україна"ТОВ «Волиньфарм»ТОВ «Галичина-Табак»ТОВ «Модерн-експо»ТОВ «Стрим техно»Юлія Степанчук
ПоділитисяПоділитисяВідправитиВідправити
Попередня новина

Директорку школи на Волині підозрюють у махінаціях з генератором

Наступна новина

Добудував хату і примножив заощадження: що декларує луцький депутат, фігурант корупційної справи

Схожі Публікації

У Луцьку суд обрав запобіжні заходи «продавцям інвалідності»

Автор: Сила Правди
15 Травня 2026 в 13:49
0
торгували інвалідністю

У Луцьку суд обрав запобіжні заходи трьом фігурантам справи про оформлення фіктивної інвалідності військовозобов’язаним за...

Детальніше

Тернопільська фірма, яка придбала «Волиньторф», планує видобувати паливо на 180 гектарах

Автор: Олег Криштоф
15 Травня 2026 в 09:59
0
Збирання фрезерного торфу

Нова власниця потужностей Волиньторфу, компанія «Агробіостандарт», планує видобувати торф на родовищі «Сойне» у Камінь-Каширському районі....

Детальніше

Національна програма «Скринінг здоров’я 40+»: хто заробляє на дослідженнях на Волині

Автор: Антон Філіппов
14 Травня 2026 в 16:20
0
Скринінг здоров'я 40+

Комунальні медзаклади Волині беруть участь у реалізації національної програми «Скринінг здоров’я 40+», але не всі...

Детальніше
Наступна новина

Добудував хату і примножив заощадження: що декларує луцький депутат, фігурант корупційної справи

  • 15 Травня 13:49 У Луцьку суд обрав запобіжні заходи «продавцям інвалідності»
  • 15 Травня 9:59 Тернопільська фірма, яка придбала «Волиньторф», планує видобувати паливо на 180 гектарах
  • 14 Травня 16:20 Національна програма «Скринінг здоров’я 40+»: хто заробляє на дослідженнях на Волині
  • 14 Травня 14:29 Колишньому депутату Волиньради присудили 3,5 роки в’язниці за хабарництво
  • 14 Травня 13:07 Рівненська фірма придбала в Луцьку комплекс будівель за 13 мільйонів гривень 
  • 13 Травня 18:37 Волинь атакували десятки шахедів
  • 13 Травня 12:48 Офіс Генпрокурора відсуджує землі волинського заказника «Зубр», призначили експертизу котеджів 
  • 13 Травня 11:49 Волинський виш платить сотні тисяч роялті своєму ректору 
  • 12 Травня 15:57 Луцькводоканал зобов’язали відшкодувати за загибель риби у Стиру понад вісім мільйонів гривень
  • 12 Травня 12:45 Ексдиректора ліцею на Волині підозрюють у службовій недбалості при будівництві укриття
  • 12 Травня 11:40 VOLKANOV – новий голос українського шоу-бізнесу відвідає Волинь
  • 12 Травня 11:00 Майстриня манікюру з Волині допомогла закарпатській компанії отримати в оренду сотні гектарів землі: розслідування
  • 11 Травня 17:11 Сім’я волинського митника перед його звільненням розжилася на три квартири, будинок та Lexus за гривню
  • 11 Травня 15:16 ДБР закрило кримінальну справу щодо колишнього головного лісівника Волині і Рівненщини Кватирка 
  • 10 Травня 13:40 У Луцьку протестували проти ухвалення нового Цивільного кодексу
  • 9 Травня 9:15 Довгий жіночий кардиган: тренд і комфорт
  • 8 Травня 19:20 Підозрюваний у хабарництві «слуга народу» з Луцька склав депутатський мандат
  • 8 Травня 15:28 На Волині викрили групу лікарів і посередників, які заробляли на ухилянтах
  • 8 Травня 14:15 Поліція розслідує, як приватизували земельну ділянку із тролейбусною інфраструктурою під Луцьком
  • 8 Травня 11:34 Підозрюваного в корупції чиновника Луцькради взяли під варту
Усі новини розділу

Контактні дані

  •  Волинська область, місто Луцьк
  •  (+38) 095 15 97 813
  •  [email protected]
  • Підтримати проект


Підтримати проект

Розділи сайту

  • Новини
  • #Розслідування
  • #Аналітика
  • #Ми вплинули
  • #Спецтема
  • #Лайфхак

Інформація

  • Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію

Про нас

«Сила правди» – це об’єднання журналістів, які прагнуть справедливості та демократичного суспільства без корупції.

Розробка та підтримка сайту Massimo Agency | massimo.in.ua

Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.

No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект

Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.