• Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію
Неділя, 14 Грудня, 2025
Підтримати проект
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
No Result
View All Result
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» > Новини > Волинська облрада не затвердила багаторічного директора філармонії на новий термін

Волинська облрада не затвердила багаторічного директора філармонії на новий термін

Автор: Ірина Кравчук
16 Листопада 2023 в 20:11
У категорії: Новини
Волинська обласна філармонія

Волинська обласна рада не затвердила чинного директора Волинської обласної філармонії Сергія Єфіменка на наступний термін у кріслі керівника. Нещодавно він вкотре виграв кадровий конкурс й міг продовжити очолювати концертну установу протягом пʼяти років. Однак, не отримав достатньої підтримки депутатів.

16 листопада відбулася сесія Волинської обласної ради, на якій розглянули питання про призначення Сергія Єфіменка на посаду директора Волинської обласної філармонії на контрактній основі строком на 5 років. 

Перед голосуванням слово надали голові фракції ВО «Свобода» Анатолію Вітіву. Депутат зазначив, що Сергій Єфіменко не раз фігурував у резонансних темах, й запропонував взагалі відхилити розгляд цього проєкту рішення й повторно провести кадровий конкурс на посаду очільника концертної установи.

Анатолій Вітів не підтримав кандидатуру Сергія Єфіменка.
Анатолій Вітів вважає, що Волинській обласній філармонії потрібен інший директор.

«Є питання до директора щодо функціонування закладу. Тому у мене є пропозиція не підтримати це питання і звернутися до Волинської обласної адміністрації, щоб провести повторний конкурс на займану посаду. Так буде правильно. Бо, зважаючи на ситуацію, яка там склалася… Ми багато чули, зараз ще багато читаємо. Це має певний суспільний резонанс і в політичних колах, і в депутатському корпусі. Я думаю, що це буде єдине правильне вирішення цієї ситуації. Ми всі зацікавлені в розвитку наших комунальних закладів, в тому числі закладів культури», – зазначив Анатолій Вітів.

Зважаючи на те, що Сергій Єфіменко отримав найбільшу підтримку членів комісії на кадровому конкурсі у Волинській обласній адміністрації, питання таки розглянули. У результаті, «за» проголосувало 29 депутатів з 33 необхідних для прийняття рішення. 

Підтримати проєктПідтримати проєктПідтримати проєкт
На виборах Сергій Єфіменко публічно підтримував лідера політичної партії “За майбутнє” Ігоря Палицю

Згодом депутатка фракцій ВО «Батьківщина» Людмила Кирда запропонувала повторно проголосувати за кандидатуру Сергій Єфіменка й наполягла, щоб депутати таки підтримали багаторічного очільника концертної установи.

«Комісія його підтримала, дала пропозицію затвердити контракт на один рік. Я не можу зрозуміти, в чому питання? У комісії питань не було жодних. Не можна так обходитися з людиною, яка має відповідний досвід. Треба підтримати людину! На один рік. Підтримайте, будь ласка! Я прошу повернутися до цього питання й поставити на голосування», – зазначила Людмила Кирда.

Втім, голова Волинської обласної ради Григорій Недопад відхилив цю пропозицію, адже повторне голосування можливе лише у разі розгляду на засіданні нового проєкту рішення.

Таким чином Сергій Єфіменко залишився виконувачем обовʼязків директора Волинської обласної філармонії до призначення нового керівника.

Волинська облрада не затвердила Сергія Єфіменка на посаду директора філармонії.
Волинська облрада не затвердила Сергія Єфіменка на посаду директора філармонії.

Нагадаємо, конкурс на посаду директора Волинської обласної філармонії завершився 21 вересня 2023 року. Серед трьох кандидатів найбільшу підтримку здобув чинний керівник, який очолює заклад з 1997 року, Сергій Єфіменко. Конкурсна комісія, яка засідала у Волинській обласній державній адміністрації, закрила очі на те, що кілька років тому чоловіка притягували до відповідальності за корупцію: у 2021-му Єфіменка судили за нарахування і виплату 65 тисяч гривень премії своїй дружині Оксані Єфіменко.

Також «Сила правди» розповідала про тиск і можливі зловживання незмінного упродовж років керівництва Волинської обласної філармонії. Десятеро теперішніх та колишніх працівників, з якими вдалося поспілкуватися, поділилися фактами з життя за лаштунками концертної установи. За їхніми словами, директор організовує заходи «поза касою», витрачає ресурси філармонії у власних цілях, роздає посади і виписує премії родичам, а звичайним артистам не доплачує. 

Ірина Кравчук

Журналістка
Теги матеріалу: Анатолій ВітівВолинська обласна радаВолинська обласна філармоніяГригорій НедопадЛюдмила КирдаСергій Єфіменко
ПоділитисяПоділитисяВідправитиВідправити
Попередня новина

Залаштунки Волинської обласної філармонії: артисти розповіли про тиск та можливі зловживання керівництва

Наступна новина

Волинська облрада віддала без аукціону майже гектар землі в Луцьку пов'язаній з Ігорем Палицею фірмі

Схожі Публікації

Поліція підозрює привласнення понад двох мільйонів при закупівлі обладнання для лікарні на Волині

Автор: Сила Правди
12 Грудня 2025 в 13:37
0
Поліція розслідує можливу перевитрату коштів Маневицькою лікарнею на купівлю обладнання.

Поліція розслідує можливе привласнення понад 2 мільйонів гривень бюджетних коштів при закупівлі обладнання для Маневицької...

Детальніше

Втекти за кордон ексголові Конституційного Суду Тупицькому допоміг прикордонник з Волині

Автор: Оксана Коваленко
11 Грудня 2025 в 17:48
0
Втекти за кордон ексголові Конституційного Суду Тупицькому допоміг прикордонник з Волині.

Подільський районний суд міста Києва розглядає справу щодо організованої злочинної групи, яка діяла в Закарпатській...

Детальніше

Керівника шахти на Волині судитимуть за розтрату близько пів мільйона гривень

Автор: Сила Правди
11 Грудня 2025 в 17:05
0

Прокурори Волинської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо виконувача обов’язків директора ДП «Шахта...

Детальніше
Наступна новина

Волинська облрада віддала без аукціону майже гектар землі в Луцьку пов'язаній з Ігорем Палицею фірмі

  • 12 Грудня 13:37 Поліція підозрює привласнення понад двох мільйонів при закупівлі обладнання для лікарні на Волині
  • 11 Грудня 17:48 Втекти за кордон ексголові Конституційного Суду Тупицькому допоміг прикордонник з Волині
  • 11 Грудня 17:05 Керівника шахти на Волині судитимуть за розтрату близько пів мільйона гривень
  • 11 Грудня 16:45 Як онлайн-сервіси змінюють роботу нейл-майстрів в Україні
  • 10 Грудня 17:40 Чиновника Луцькради судитимуть за зловживання через завищену ціну електрики
  • 9 Грудня 17:46 Через Волинську митницю м’ясо і рибу ввозили під виглядом солі, – ДБР
  • 9 Грудня 17:01 У Луцькому національному технічному університеті обрали ректора
  • 9 Грудня 16:12 Ексдиректора спортшколи в Луцьку не судитимуть за підробку документів
  • 9 Грудня 11:05 На дороги до курортів родини волинського нардепа Палиці держава спрямує 9 мільярдів (оновлено)
  • 8 Грудня 16:12 Зони релаксу, нові факультети і дуальна освіта: що обіцяють кандидати на ректора ЛНТУ
  • 8 Грудня 13:52 Лучанин, якого судять за підробку документів для ухилянтів, вдруге наступив на ті ж «граблі»
  • 6 Грудня 11:47 Над Волинню збили 11 шахедів, є влучання (оновлюється)
  • 5 Грудня 17:08 Що нажив за дев’ять місяців на посаді ексочільник Поліського лісового офісу
  • 5 Грудня 16:15 Волинського фермера і його бухгалтерку покарали за змову на аукціонах
  • 5 Грудня 11:30 Як правильно вибрати та застосовувати гербіциди суцільної дії
  • 4 Грудня 17:59 У прикордонні Волині виявили нелегальні тютюнові поля і цех з переробки
  • 4 Грудня 17:35 Компанія родини Добкіних планує звести ще одну птахоферму на Волині
  • 4 Грудня 15:23 У Луцьку працює обмінник валют, заборонений Нацбанком
  • 4 Грудня 11:20 Чому у Луцьку банкрутує фірма, яка напродавала бюджетним установам техніки на понад 160 мільйонів
  • 3 Грудня 17:30 На Волині понад 200 гектарів державної землі здадуть в оренду за більш як пів мільйона гривень на рік (оновлено)
Усі новини розділу

Контактні дані

  •  Волинська область, місто Луцьк
  •  (+38) 095 15 97 813
  •  [email protected]
  • Підтримати проект


Підтримати проект

Розділи сайту

  • Новини
  • #Розслідування
  • #Аналітика
  • #Ми вплинули
  • #Спецтема
  • #Лайфхак

Інформація

  • Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію

Про нас

«Сила правди» – це об’єднання журналістів, які прагнуть справедливості та демократичного суспільства без корупції.

Розробка та підтримка сайту Massimo Agency | massimo.in.ua

Copyright 2018-2025 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.

No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект

Copyright 2018-2025 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.