• Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію
Неділя, 19 Квітня, 2026
Підтримати проект
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
No Result
View All Result
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» > Новини > Волинянин хотів чкурнути за кордон за 2 тисячі доларів, а потрапив під слідство

Волинянин хотів чкурнути за кордон за 2 тисячі доларів, а потрапив під слідство

Автор: Юлія Галецька
5 Жовтня 2022 в 15:20
У категорії: Новини
паспорт хабар кордон корупція

У Луцьку судили військовозобов’язаного, який хотів за 2 тисячі доларів виїхати за кордон. Він через колегу знайшов прикордонника з «Ягодина» і домовлявся з ним про аферу. Але в результаті суд оштрафував хабарника на 59 тисяч гривень.

Про це «Сила правди» дізналася з вироку Луцького міськрайонного суду.

Військовозобов’язаний волинянин Артем Крук вирішив виїхати з України, не маючи на це відповідних дозволів. Він дізнався у свого колеги по роботі контакти одного з волинських прикордонників та зустрівся з ним у Ковелі За сприяння в перетині кордону зловмисник запропонував військовослужбовцю 2 тисячі доларів. 

4 травня волинянин Крук разом з дружиною, донькою та ще двома військовозобов’язаними чоловіками приїхав на митницю, аби втрапити на чергування прикордонника з яким була домовленість. Під час паспортного контролю з документами митнику передали і кошти. Крім того, по 2 тисячі доларів дали й чоловіки, які були з Круком в автівці. 

Дії Артема Крука кваліфікували як надання неправомірної вигоди службовій особі. Він погодився на угоду з прокурором і визнав провину.

21 вересня суддя Луцького міськрайонного суду Ярослав Артиш оштрафував чоловіка на 59,5 тисяч гривень, а 2 тисячі доларів конфіскували на користь держави. 

Вирок поки не набрав чинності і може бути оскаржений протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Нагадаємо, «Сила правди» розповідала про волинянина, який хотів виїхати за кордон за 100 євро, але потрапив під суд.

Юлія Галецька

Журналістка Центру журналістських розслідувань "Сила правди"
Теги матеріалу: Артем КрукКорупціяЛуцький міськрайонний судМитний пост «Ягодин»СудЯрослав Артиш
ПоділитисяПоділитисяВідправитиВідправити
Попередня новина

Чому на Волині «за копійки» виставляють в оренду комунальне майно

Наступна новина

Бог відвів від трагедії в Краматорську, – переселенці з Добропілля, які приїхали на Волинь

Схожі Публікації

Депутат Волиньради задекларував новий кросовер дружини за понад 3 мільйони гривень 

Автор: Оксана Коваленко
17 Квітня 2026 в 18:22
0
Володимир Бондар депутат Волинська обласна рада

Депутат Волинської обласної ради Володимир Бондар задекларував новий кросовер дружини за 3,4 мільйона гривень. Сам...

Детальніше

Аудитори виявили у Луцькраді маніпуляції з житловим фондом на десятки мільйонів гривень

Автор: Сила Правди
17 Квітня 2026 в 15:28
0
Луцька міська рада

Державна аудиторська служба України виявила у бюджеті громади за неповних п’ять років діяльності Луцької міськради...

Детальніше

Професійний аутсайдер: як волинський підприємець допоміг бізнесу розіграти сотні земельних аукціонів

Автор: Ірина Кравчук
17 Квітня 2026 в 15:15
0

Волинський підприємець з Рожища Віталій Куденчук за останні чотири роки близько трьохсот разів змагався за...

Детальніше
Наступна новина
Подружжя Петрових з Добропілля

Бог відвів від трагедії в Краматорську, – переселенці з Добропілля, які приїхали на Волинь

  • 17 Квітня 18:22 Депутат Волиньради задекларував новий кросовер дружини за понад 3 мільйони гривень 
  • 17 Квітня 15:28 Аудитори виявили у Луцькраді маніпуляції з житловим фондом на десятки мільйонів гривень
  • 17 Квітня 15:15 Професійний аутсайдер: як волинський підприємець допоміг бізнесу розіграти сотні земельних аукціонів
  • 16 Квітня 15:35 Ще одному депутату Луцькради оголосили підозру в резонансній справі «Снігової королеви» 
  • 16 Квітня 12:18 Верховний Суд залишив у силі вирок експосадовцям Держекоінспекції на Волині за корупційний злочин
  • 15 Квітня 18:15 Міські ради, забудовники, політики – хто створює індустріальні парки на Волині
  • 15 Квітня 16:12 Поліцейська родина з Волині зберігає понад два мільйони гривень готівкою
  • 15 Квітня 12:40 Директор Луцького спецкомбінату комунально-побутового обслуговування задекларував новий позашляховик дружини 
  • 14 Квітня 15:39 Ексрадника міського голови Ковеля судили за організацію схеми для ухилянтів
  • 13 Квітня 14:25 Львівська компанія збудує на Волині вітрову електростанцію на 13 вітряків
  • 13 Квітня 13:53 Без власного житла, але із заощадженнями в доларах: декларація начальника Волинського прикордонного загону
  • 10 Квітня 15:32 На Волині дружина сільського голови, якого судять за корупцію, стала власницею 6 нових земельних ділянок
  • 10 Квітня 14:10 На Волині фірма з «чорного списку» АМКУ отримала підряд на майже 3,7 мільйона гривень від Нацполіції
  • 10 Квітня 10:00 Як фірми депутата та його дружини розіграли 56 гектарів землі на Волині
  • 9 Квітня 14:10 Обвинувачений в корупції суддя райсуду на Волині задекларував понад мільйон зарплати та нову квартиру доньки
  • 9 Квітня 9:55 Помічник нардепа Палиці хоче збудувати під Луцьком житловий комплекс на 2400 квартир
  • 8 Квітня 17:07 На Волині підприємців-перевізників оштрафували за змову на тендерах шахти
  • 8 Квітня 16:24 Директор комунального підприємства «Волиньприродресурс» задекларував п’ять мільйонів зарплати і три нові автівки
  • 7 Квітня 15:21 На Волині державі повернули майже 700 гектарів земель, які незаконно оформили як комунальні
  • 7 Квітня 12:06 Волинський поліцейський задекларував пів мільйона доларів готівки та мільйонні доходи дружини
Усі новини розділу

Контактні дані

  •  Волинська область, місто Луцьк
  •  (+38) 095 15 97 813
  •  [email protected]
  • Підтримати проект


Підтримати проект

Розділи сайту

  • Новини
  • #Розслідування
  • #Аналітика
  • #Ми вплинули
  • #Спецтема
  • #Лайфхак

Інформація

  • Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію

Про нас

«Сила правди» – це об’єднання журналістів, які прагнуть справедливості та демократичного суспільства без корупції.

Розробка та підтримка сайту Massimo Agency | massimo.in.ua

Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.

No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект

Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.