• Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію
Четвер, 26 Березня, 2026
Підтримати проект
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
No Result
View All Result
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» > Новини > Луцьк атакували безпілотниками та «Кинджалами». (Оновлюється)

Луцьк атакували безпілотниками та «Кинджалами». (Оновлюється)

Автор: Сила Правди
9 Липня 2025 в 06:49
У категорії: Новини, ТОП новини
Наслідки обстрілу Луцька

9 липня обласний центр Волині зазнав чергової російської атаки – на Луцьк летіли численні групи БПЛА та декілька ракет типу «Кинджал».

У ніч з 8 на 9 липня о 01:55 годині на Волині пролунала повітряна тривога, впродовж якої міський голова Луцька Ігор Поліщук у своєму телеграм-каналі 17 разів повідомляв про ворожі цілі та вибухи.

Станом на 05:51 інформації про кількість БПЛА та ракет, немає. Як і невідомо про наслідки атаки чи постраждалих. Втім, мер міста неодноразово впродовж ночі повідомляв про групи безпілотників, ракети «Кинджал», які ворог випускав з декількох літаків типу «МІГ-31» та ракети іншого типу. В більшості областей України уже відбій повітряної тривоги, тоді ж як на Волині вона досі триває.

Оновлено о 06:15. У Волинській області пролунав відбій повітряної тривоги.

Оновлено о 06:20. Луцький міський голова повідомив, що внаслідок російської атаки у місті відбулося загоряння та пошкодження гаражів на території одного з гаражних кооперативів та пожежа на території одного з підприємств.

«Сьогодні була найбільш масована ворожа атака з застосуванням БПЛА та ракет на наше місто та громаду. Маємо загоряння та пошкодження гаражів на території одного з гаражних кооперативів та пожежу на території одного з підприємств. Решта ушкоджень зʼясовується. На щастя, на цю хвилину інформації щодо загиблих внаслідок ворожої атаки немає. Дякуємо Богу! Наша честь, шана і подяка силам ППО», – повідомив Ігор Поліщук.

Оновлено о 8.20. Загалом у повітряному просторі Волині минулої ночі перебувало близько 50 БПЛА і пʼять ракет, – повідомив голова ОДА Іван Рудницький.

Оновлено о 9.30. За інформацією ДСНС України, вогнеборцям вдалося ліквідувати пожежі. На місцях ударів працювали понад 50 рятувальників, сапери, 11 одиниць техніки ДСНС та інші служби екстреного реагування міста.

Оновлено о 10.40. За інформацією Головного управління Національної поліції України у Волинській області, під час масованої ворожої атаки росіяни застосували БпЛА та ракети, на місцях обстрілу працюють поліцейські та інші профільні служби. Станом на зараз не надходило інформації щодо постраждалих.

Інформація щодо руйнувань уточнюється.

Про пошкодження майна та іншу інформацію можна повідомляти безпосередньо у відділках поліції або за номером 102.

Оновлено о 17:20. Від жителів обласного центру до правоохоронців надійшло 18 заяв про пошкодження майна внаслідок масованої комбінованої атаки РФ 9 липня. До того ж, ще два повідомлення надійшло на гарячу лінію Луцької міської ради «15-80»: одне – про зірваний дах, а друге – про від підприємця про пошкодження офісу і складських приміщень. За кожною з адрес, зазначених у заявах, виїжджатиме слідчооперативна група. На місці правоохоронці фіксуватимуть пошкодження.

Оновлено 10 липня о 08:30. На Волині знову лунала повітряна тривога, яка почалась 9 липня о 21:58, а закінчилась 10 липня о 02:03. Мер Луцька Ігор Поліщук попереджав про загрозу БПЛА, але обійшлося без вибухів в регіоні.

Нагадаємо, попередня російська атака на Луцьк відбулась 6 червня 2025 року. Тоді загинуло двоє людей і відбулося влучання у багатоповерхівку.

Сила правди

Центр журналістських розслідувань "Сила правди"
Теги матеріалу: вибухи у ЛуцькуВійнаВійна в УкраїніВолинська обласна державна адміністрація (Волинська ОДА)Головне управління Національної поліції у Волинській області (ГУНП)ГУ ДСНС у Волинській областіІван РудницькийІгор Поліщук
ПоділитисяПоділитисяВідправитиВідправити
Попередня новина

Мати екснардепа Мартиняка конкурує за землю на Володимирщині з волинським аграрієм Дібровою

Наступна новина

Співробітника Волинського військового лісгоспу і трьох його спільників судитимуть за незаконні рубки на 6 мільйонів

Схожі Публікації

Майже 1,9 мільйона зарплати, заощадження в доларах і криптовалюті: що задекларував посадовець Волинської прокуратури

Автор: Олег Криштоф
26 Березня 2026 в 17:04
0
Альберт Шаповалов, перший заступник керівника Волинської обласної прокуратури

Перший заступник керівника Волинської обласної прокуратури Альберт Шаповалов, який обійняв цю посаду у вересні 2025-го,...

Детальніше

Де взяти кредит боржникам з нормальними умовами?

Автор: Сила Правди
26 Березня 2026 в 09:15
0
кредит

Варто зазначити, що в Україні є цікаві кредитні пропозиції навіть для боржників. Мікрокредитних компаній, які...

Детальніше

Нова очільниця Луцької громади торік придбала мазду за чверть мільйона

Автор: Олег Криштоф
25 Березня 2026 в 17:39
0
Катерина Шкльода

Новообрана секретарка міської ради, виконувачка обов’язків міського голови Луцька Катерина Шкльода подала річну декларацію про...

Детальніше
Наступна новина
Військовий лісгосп незаконна рубка

Співробітника Волинського військового лісгоспу і трьох його спільників судитимуть за незаконні рубки на 6 мільйонів

  • 26 Березня 17:04 Майже 1,9 мільйона зарплати, заощадження в доларах і криптовалюті: що задекларував посадовець Волинської прокуратури
  • 26 Березня 9:15 Де взяти кредит боржникам з нормальними умовами?
    • 25 Березня 17:39 Нова очільниця Луцької громади торік придбала мазду за чверть мільйона
    • 25 Березня 13:55 Луцьку громаду очолила колишня керівниця фонду Ігоря Палиці
    • 25 Березня 12:08 На Волині обрали голову районного суду
    • 25 Березня 10:46 Що змінюється після лабіопластики: комфорт, здоров’я та самопочуття
    • 24 Березня 18:20 Волинянина, якого підозрюють у відмиванні грошей лісгоспу, розшукує Інтерпол
    • 24 Березня 17:16 На сесії Луцькради розглянуть заяву міського голови про складання повноважень
    • 23 Березня 18:23 На Волині колишнього директора лікарні підозрюють у завданні державі збитків на 1,5 мільйона гривень
    • 23 Березня 17:45 Рокитнівщина: поліський край між природою і суспільними змінами
    • 23 Березня 17:25 Волинські правоохоронці розслідують можливу розтрату коштів під час розширення сміттєвого полігону
    • 20 Березня 16:45 У Волиньраді хочуть повторити історію «Снігової королеви» із фонтаном у центрі Луцька?
    • 20 Березня 16:00 Львів-Ганновер автобусом: зручний маршрут для роботи, навчання та подорожей
    • 20 Березня 14:56 Керівниця волинського БЕБ звільнилася після розслідування про паливний бізнес її рідних
    • 19 Березня 10:15 Фігурант статті «Сили правди» подав на редакцію до суду
    • 18 Березня 13:58 Дозвіл видобувати сапропель на волинському озері продали за 5 мільйонів гривень
    • 17 Березня 17:00 Жіночі джинси: як обрати ідеальну пару на будь-який сезон
    • 17 Березня 15:40 На Волині сільрада здала в оренду ставки на 41 гектарі київському юристу
    • 16 Березня 18:16 На Волині на ремонт будинку поліції київській фірмі без торгів докинули понад 2 мільйони
    • 16 Березня 14:46 Кілька мільйонів зарплати і нове житло: що декларує ексчленкиня Вищої ради правосуддя з Волині
    Усі новини розділу

    Контактні дані

    •  Волинська область, місто Луцьк
    •  (+38) 095 15 97 813
    •  [email protected]
    • Підтримати проект


    Підтримати проект

    Розділи сайту

    • Новини
    • #Розслідування
    • #Аналітика
    • #Ми вплинули
    • #Спецтема
    • #Лайфхак

    Інформація

    • Про нас
    • Звіти
    • Медіакіт
    • Контакти
    • Поскаржитися на публікацію

    Про нас

    «Сила правди» – це об’єднання журналістів, які прагнуть справедливості та демократичного суспільства без корупції.

    Розробка та підтримка сайту Massimo Agency | massimo.in.ua

    Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
    Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.

    No Result
    View All Result
    • Новини
    • Розслідування
    • Аналітика
    • Ми вплинули
    • Лайфхак
    • Спецтема
    • Блоги
    • Досьє
    • Комунальна нерухомість
    • Підтримати проект

    Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
    Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.