Перейти до основного вмісту

Палиця припустив, що його листівки перед виборами роздавали волонтери

Джерело:
Сила правди

«Напевне тому, що ніхто не брав за це гроші», – народний депутат України, представник Луцька у Верховній Раді Ігор Палиця пояснив відсутність у його фінансовому звіті як кандидата в нардепи витрат на розповсюдження 50 тисяч екземплярів листівок напередодні парламентських виборів.

Про це Ігор Палиця зазначив відповідаючи на запитання представника Центру журналістських розслідувань «Сила правди» під час ефіру на ТРК «Аверс» 24 жовтня.

– Може бути дві причини: перша причина – мій штаб сам доплатив за цю роздачу, не говорячи мені про це, може щоб не засмучувати мене чи ще щось. І може бути друга причина – що дійсно знайшлись волонтери, бачачи як працює фонд, як працював я, які вирішили допомогти з розповсюдженням цих листівок, – відзначив нардеп Ігор Палиця.

Парламентар зауважує, що нібито заборонив працівникам свого виборчого штабу робити будь-які витрати поза законом.

– Хочу вас запевнити в тому, що найбільші витрати в мене були показані за виборчу кампанію з виборчого фонду тому, що я сказав, щоб ніяких витрат поза законом. В мене є достатньо грошей по декларації, залишок, для того щоб я оплатив офіційно всі витрати. Ви бачите суму витрат мого виборчого фонду. Може більше, ніж в когось тому, що я заборонив якісь речі проводити не обліковуючи цих фінансів. Чому немає цього – напевне тому, що ніхто не брав за це гроші. Тому що я дуже сумніваюся. що працівники мого виборчого фонду могли скинутися і заплатити за свій рахунок за цю роздачу, – додав політик.

Нагадаємо, виборча кампанія Ігоря Палиці офіційно виявилася найдорожчою серед 40 кандидатів в нардепи в одномандатних округах Волині – 2,07 мільйона гривень.

Штаб кандидата Палиці надрукував 50 тисяч примірників програми, однак жодних витрат на їх розповсюдження не здійснив. Щоб роздати таку кількість листівок власноруч політику довелося б розносити їх в центрі Луцька щонайменше два тижні.

Однак, на вулицях міста політика не зафіксували, натомість нарахували близько 50 агітаторів у брендованих футболках та з брендованими речами. Витрат на їх виготовлення також не вказано у фінзвітах. 

За результатами голосування на парламентських виборах 21 липня Ігоря Палицю обрали народним депутатом. За нього проголосувало 37,17% лучан, які прийшли на дільниці.

агітатори Палиці