• Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію
Вівторок, 4 Листопада, 2025
Підтримати проект
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
No Result
View All Result
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» > Новини > У Ковелі відремонтують ділянку вулиці майже за 5 мільйонів гривень

У Ковелі відремонтують ділянку вулиці майже за 5 мільйонів гривень

Автор: Яна Климюк
16 Серпня 2024 в 15:25
У категорії: Новини
ремонт дороги

У Ковелі замовили ремонт вулиці Театральної майже за 5 мільйонів гривень. Фото ілюстративне, Волинські новини.

Управління капітального будівництва та ЖКГ виконкому Ковельської міської ради провело тендер на поточний ремонт вулиці Театральної. Ремонт замовили за найдорожчою ціною у підприємства, яке має зв’язок з волинськими політиками Степаном Івахівим та Ігорем Палицею – фірми «Волиньдорбуд».

Інформація про тендер розміщена у системі публічних закупівель «Prozorro».

4 червня 2024 року Управління капітального будівництва та ЖКГ виконкому Ковельської міської ради провело тендер на поточний ремонт вулиці Театральної (від вулиці Незалежності до вулиці Сагайдачного) у Ковелі. Очікувана вартість закупівлі становила 5,7 мільйона гривень.

На тендер подалося три підприємства: зареєстроване у селі Рованці Луцького району приватне підприємство «Роудіз», товариство з обмеженою відповідальністю «БМБУД» з Тернопільщини та зареєстроване у Ковелі підприємство «Волиньдорбуд». З них найнижчу ціну запропонувала фірма «Роудіз» – 4,89 мільйона гривень. Пропозиція «БМБУД» складала 4,9 мільйона гривень, а «Волиньдорбуд» запропонував найбільшу ціну – 4,94 мільйона гривень. 

Підтримати проєктПідтримати проєктПідтримати проєкт

Укласти договір на ремонт дороги спочатку збиралися з підприємством «Роудіз». Проте 27 червня у системі «Prozorro» опублікували повідомлення про те, що фірма відмовилась від підписання угоди. А 28 червня відхилили наступну дешевшу пропозицію від тернопільського підприємства «БМБУД», бо у складі тендерної пропозиції фірма не надала довідку про асфальтобетонний завод, який мав бути постачальником асфальтобетонних сумішей. При цьому фірмі не надали можливості усунути вказані невідповідності, тобто додатково надати документи.

Тож 8 липня 2024 року договір на ремонт вулиці Театральної у Ковелі уклали за найдорожчою ціною з ТОВ «Волиньдорбуд». Фірмі мають заплатити 4,94 мільйона гривень.  

За документами підприємство повинно відремонтувати ділянку вулиці довжиною 452 метри. Загальна ж площа ремонту складе понад п’ять тисяч квадратних метрів. 

Схема ремонту вулиці Театральної (від вулиці Незалежності до вулиці Сагайдачного). Дані – система закупівель «Prozorro»

Дорожні роботи включатимуть ущільнення грунту, укладання нового асфальту, прочищення зливової каналізації для відведення води з проїзної частини та встановлення дорожніх люків. Окрім того, передбачається ремонт прилеглих тротуарів. Завершити ремонт вулиці Театральної повинні до 31 грудня 2024 року. 

Підприємство «Волиньдорбуд» було створене у 2019 році, його основний вид діяльності – будівництво доріг і автострад. Вже майже п’ять років фірма отримує багатомільйонні контракти на ремонти та утримання доріг у Волинській області. Зокрема, минулого року підприємство отримало 216,9 мільйона гривень від Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Волинській області і за цією сумою стало головним підрядником державної структури. Нещодавно ж підприємству вирішили замовити також ремонт укриття у Володимирі майже за три мільйони гривень. Роботи теж замовили за найдорожчою ціною. 

Як раніше писала «Сила правди», фірма пов’язана з народними депутатами від Волині Ігорем Палицею та Степаном Івахівим. Засновниками товариства є Руслан Курило та Юрій Романко, які раніше працювали у компаніях нардепів. 

Нагадаємо, раніше «Сила правди» писала про те, що у Любомлі відремонтують дві ділянки дороги за 2,7 мільйона гривень.

Яна Климюк

Студентка факультету філології та журналістики Волинського національного університету імені Лесі Українки
Теги матеріалу: ProzorroДорогиІгор ПалицяКовельська міська радаремонтРуслан КурилоСтепан ІвахівТендерТОВ «Волиньдорбуд»Юрій Романко
ПоділитисяПоділитисяВідправитиВідправити
Попередня новина

На Волині судили головного інженера приватної фірми за махінації на ремонті Луцького геріатричного пансіонату

Наступна новина

На даху Шацької лікарні підприємець-«новачок» встановить сонячні панелі за мільйон

Схожі Публікації

Як вентилятор радіатора впливає на ефективність охолодження авто?

Автор: Сила Правди
4 Листопада 2025 в 08:45
0
вентилятор радіатора

Система охолодження автомобіля – це один із ключових елементів, що забезпечує стабільну роботу двигуна. Роль...

Детальніше

Львівська фірма майже за 117 мільйонів відремонтує тубдиспансер у Луцьку

Автор: Олег Криштоф
3 Листопада 2025 в 18:40
0
Волинський тубдиспансер

Волинська обласна інфекційна лікарня замовила капітальний ремонт лікувального корпусу обласного територіального медичного протитуберкульозного об’єднання. Підряд...

Детальніше

У Луцьку земельну ділянку за 16 мільйонів гривень купив партнер ресторатора 

Автор: Оксана Коваленко
3 Листопада 2025 в 14:11
0
Ділянку на вул. Ветеранів у Луцьку продали з аукціону за 16 млн

У Луцьку 14 соток землі на вулиці Ветеранів продали за 16 мільйонів гривень. У результаті...

Детальніше
Наступна новина
Шацька лікарня

На даху Шацької лікарні підприємець-«новачок» встановить сонячні панелі за мільйон

  • 4 Листопада 8:45 Як вентилятор радіатора впливає на ефективність охолодження авто?
    • 3 Листопада 18:40 Львівська фірма майже за 117 мільйонів відремонтує тубдиспансер у Луцьку
    • 3 Листопада 14:11 У Луцьку земельну ділянку за 16 мільйонів гривень купив партнер ресторатора 
    • 31 Жовтня 17:30 Вплив ваги бронежилета на мобільність
    • 31 Жовтня 13:27 У Луцьку за 8,5 мільйона гривень продали землю під комерційну забудову
    • 31 Жовтня 10:00 Як група «Континіум» нардепа Степана Івахіва захоплює ринок житла на Волині
    • 30 Жовтня 17:43 Пішла у відставку суддя Луцького міськрайонного суду
    • 30 Жовтня 14:30 Електроенергія для підприємств: як обрати постачальника і заощаджувати з KNESS
    • 30 Жовтня 12:09 Луцька міськрада погодила ідею житлової забудови у промзоні на околиці обласного центру
    • 29 Жовтня 14:14 На Волині ексдиректора торфозаводу підозрюють у зловживаннях на 4 мільйони гривень
    • 28 Жовтня 18:25 Чому компанії депутата Волинської обласної ради щастить на підрядах у Ковелі?
    • 28 Жовтня 17:00 Кондиціонер на всі сезони: чому варто купити кондиціонер «зима-літо» і забути про обігрівачі
    • 28 Жовтня 16:08 На Волині повертають державі 14 мільйонів, сплачених за електроенергію для шахти
    • 28 Жовтня 10:20 Із пов’язаної з ексдепутатом Луцької міськради фірми стягують майже 6 мільйонів гривень 
    • 27 Жовтня 16:02 Хто доглядатиме автодороги Луцького району майже за 114 мільйонів гривень
    • 24 Жовтня 16:30 Хто прийшов на восьмий день народження «Сили правди»
    • 24 Жовтня 15:04 Колишньому волинському митнику винесли вирок за хабарництво
    • 23 Жовтня 16:10 На Волині посеред лісу звели хатину для відпочинку лісового начальства?
    • 23 Жовтня 10:05 Волинська дитяча лікарня замовила ремонт за майже 11,5 мільйонів гривень
    • 22 Жовтня 14:00 Як пов’язані з депутатом Волиньради компанії розіграли на аукціонах майже 200 гектарів землі
    Усі новини розділу

    Контактні дані

    •  Волинська область, місто Луцьк
    •  (+38) 095 15 97 813
    •  [email protected]
    • Підтримати проект


    Підтримати проект

    Розділи сайту

    • Новини
    • #Розслідування
    • #Аналітика
    • #Ми вплинули
    • #Спецтема
    • #Лайфхак

    Інформація

    • Про нас
    • Звіти
    • Медіакіт
    • Контакти
    • Поскаржитися на публікацію

    Про нас

    «Сила правди» – це об’єднання журналістів, які прагнуть справедливості та демократичного суспільства без корупції.

    Розробка та підтримка сайту Massimo Agency | massimo.in.ua

    Copyright 2018-2025 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
    Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.

    No Result
    View All Result
    • Новини
    • Розслідування
    • Аналітика
    • Ми вплинули
    • Лайфхак
    • Спецтема
    • Блоги
    • Досьє
    • Комунальна нерухомість
    • Підтримати проект

    Copyright 2018-2025 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
    Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.