• Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію
Вівторок, 10 Березня, 2026
Підтримати проект
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект
No Result
View All Result
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» > Новини > Волинська ОДА замовила шкільних автобусів на майже 78 мільйонів гривень

Волинська ОДА замовила шкільних автобусів на майже 78 мільйонів гривень

Автор: Ірина Кравчук
25 Липня 2023 в 12:30
У категорії: Новини
Волинь придбала шкільні автобуси, щоб компенсувати вилучений на ЗСУ транспорт

Управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації замовило нових шкільних автобусів 2023 року випуску на майже 78 мільйонів гривень. Транспортні засоби мають бути доставлені замовнику до 1-го листопада цього року.

Інформація про відповідний тендер розміщена в системі державних закупівель «Prozorro».

15 червня 2023-го відбулися відкриті електронні торги, за результатом яких управління освіти і науки Волинської ОДА 23-го червня уклало із ПрАТ «Хмельниччина-АВТО» договір на постачання 26 шкільних автобусів. За умовами договору, автобуси «ЗАЗ A08A2B-10» жовтого кольору із написами «Шкільний автобус» компанія має поставити до 1-го листопада цього року за 77,74 мільйона гривень, тобто по 2,99 мільйона за один. Фінансування здійснюватимуть порівну з державного та місцевого бюджетів. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 28 квітня Волинська область має отримати майже 40 мільйонів гривень цільової субвенції саме на придбання транспортних засобів.

В управлінні освіти, науки та молоді Волинської ОДА «Силі правди» повідомили, що з початку повномасштабної війни з волинських шкіл було вилучено 63 автобуси на потреби Збройних сил України, тож закупівля наразі є необхідною і проходитиме в декілька етапів.

Замовлені транспортні засоби спеціалізовані для перевезення школярів. Робоче місце водія має бути обладнане звуковою сигналізацією «Прошу зупинитись». У салоні – 31 пасажирське місце, у тому числі чотири – для дорослих, які супроводжують учнів. В автобусах мають бути встановлені закриті системи обігріву салону, що забезпечують підтримання температури не менше ніж +15 градусів. Гарантія на ці транспортні засоби – 2 роки, або 100 тисяч кілометрів пробігу.

За словами відповідальної за закупівлю в управлінні Ангеліни Поляк, в автобусах не буде спеціально оснащених сидінь для дітей з обмеженим пересуванням, адже згідно із запитами громад, такої потреби наразі немає.

Постачальник автобусів ПрАТ «Хмельниччина-АВТО» – на ринку більше 20 років. Компанію нині очолює Дмитро Сиволожський, який керує і її філією «СЛУЧ-АВТО». Вони входять до корпорації «УкрАвто», якою володіє народний депутат України 4-х скликань (2002-2014 рр), колишній член Блоку Юлії Тимошенко та Партії регіонів Таріел Васадзе. Він чимало років регулярно потрапляє у рейтинг ТОП-100 найбагатших українців за версією журналу Forbes. Востаннє Forbes оцінив статки Васадзе у 2021 році – у 135 мільйонів доларів.

Суперниками цього підприємства на тендері були черкаське ТОВ «Автоград-2007» і ТОВ «Торговий дім «Еталон авто» з Київщини. Перші запропонували автобуси «Ataman D093S2», а другі – «Еталон A08116Ш-0000040». Обоє – за 78 мільйонів гривень, тобто по три мільйони за один.

ТОВ «Автоград-2007» – офіційний дилер Isuzu, Hyundai, автобусів Ataman. На ринку – з 2007 року. Компанія належить черкащанам Андрію Каданцеву і Дмитру Майданику.

ТОВ «Торговий дім «Еталон авто» – офіційний дистриб’ютор автомобільної техніки і комунального транспорту корпорації «Еталон». Виготовленням автобусів підприємство займається майже 20 років. Кінцевим бенефіціарним власником фірми є громадянин Швейцарії Петер Герберт Швотцер.

Нагадаємо, нещодавно «Сила правди» розповідала, що комунальне підприємство «Волиньприродресурс» Волинської обласної ради придбало автомобіль «Hyundai Staria US4» 2023 року випуску в найдорожчій комплектації за 2,3 мільйона гривень.

Ірина Кравчук

Журналістка
Теги матеріалу: ProzorroАнгеліни ПолякВолинська обласна державна адміністрація (Волинська ОДА)Дмитро СиволожськийПАТ «Хмельниччина-АВТО»ТОВ «Автоград-2007»ТОВ «Торговий дім «Еталон авто»Управління освіти і науки Волинської ОДАшкільні автобуси
ПоділитисяПоділитисяВідправитиВідправити
Попередня новина

Самоорганізована громада: що таке ОСН і як вони працюють на Волині

Наступна новина

Як українські медіа поширюють стереотипи про жінок у медіа і чому це погано

Схожі Публікації

Депутат з Волині не вказав у річній декларації спадку на майже 5 мільйонів гривень

Автор: Олег Криштоф
9 Березня 2026 в 16:57
0
Торчинська селищна рада (табличка)

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження щодо депутата Торчинської територіальної громади Василя Куліша через декларування недостовірної інформації....

Детальніше

У Луцьку прокуратура оскаржує рішення місцевої влади стягувати плату за користування землею

Автор: Оксана Коваленко
9 Березня 2026 в 15:44
0
Луцька міська рада

Луцька окружна прокуратура оскаржує в суді рішення виконавчого комітету Луцької міської ради щодо землекористувачів громади,...

Детальніше

На Волині закрили справу ексчиновника, якого десять років судили за хабар

Автор: Олег Криштоф
6 Березня 2026 в 17:17
0
Едвін Осипенко

Колишнього заступника начальника Держпраці у Волинській області Едвіна Осипенка, якого спіймали на хабарі з міченими...

Детальніше
Наступна новина
стереотипи у медіа

Як українські медіа поширюють стереотипи про жінок у медіа і чому це погано

  • 9 Березня 16:57 Депутат з Волині не вказав у річній декларації спадку на майже 5 мільйонів гривень
  • 9 Березня 15:44 У Луцьку прокуратура оскаржує рішення місцевої влади стягувати плату за користування землею
  • 6 Березня 17:17 На Волині закрили справу ексчиновника, якого десять років судили за хабар
  • 6 Березня 16:07 Судді з Волині повернули повноваження після 8-річної перерви
  • 6 Березня 11:17 На Волині лісівника-експосадовця судитимуть через незаконну вирубку на 5 мільйонів гривень
  • 6 Березня 10:34 На Волині тернопільська фірма на майже 30 гектарах хоче спорудити склади для «сухого порту»
  • 5 Березня 11:14 На Волині винесли вирок за хабарництво колишньому посадовцю обласної адміністрації 
  • 5 Березня 10:28 Волинському прокурору вдруге не вдалося отримати посаду судді
  • 4 Березня 15:34 Директора Луцькводоканалу підозрюють у перешкоджанні діяльності ЗСУ та службовому підробленні
  • 4 Березня 14:27 Керівника Держпродспоживслужби на Волині взяли під варту через хабар
  • 3 Березня 16:25 Закордонні відрядження луцьких депутатів під час війни: хто, куди і навіщо їздив
  • 3 Березня 15:24 Волинська дитяча лікарня замовила ремонт відділення за майже 30 мільйонів
  • 3 Березня 12:27 На Волині експосадовець ДСНС торгувався з колишнім прокурором за майже 17 соток курортної землі
  • 2 Березня 17:54 На Волині суд скасував приватизацію восьми гектарів землі у «Цуманській пущі»
  • 2 Березня 16:04 Луцька чиновниця та волинський прокурор – у центрі розслідувань через нерухомість у Буковелі
  • 28 Лютого 10:00 Як вибрати жіночий спортивний костюм для тренувань і відпочинку
  • 27 Лютого 16:30 Голова Волинського адмінсуду йде на підвищення
  • 27 Лютого 15:02 На Волині селищна рада здала в оренду 6 гектарів поля столичній фірмі
  • 27 Лютого 14:23 На Волині виявили незаконну вирубку дерев на понад 6 мільйонів гривень
  • 27 Лютого 11:59 Влада Володимира за рекомендацією антимонопольників скасувала рішення про графік роботи приватного бізнесу
Усі новини розділу

Контактні дані

  •  Волинська область, місто Луцьк
  •  (+38) 095 15 97 813
  •  [email protected]
  • Підтримати проект


Підтримати проект

Розділи сайту

  • Новини
  • #Розслідування
  • #Аналітика
  • #Ми вплинули
  • #Спецтема
  • #Лайфхак

Інформація

  • Про нас
  • Звіти
  • Медіакіт
  • Контакти
  • Поскаржитися на публікацію

Про нас

«Сила правди» – це об’єднання журналістів, які прагнуть справедливості та демократичного суспільства без корупції.

Розробка та підтримка сайту Massimo Agency | massimo.in.ua

Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.

No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Підтримати проект

Copyright 2018-2026 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.