• Про нас
  • Звіти
  • Контакти
Неділя, 14 Серпня, 2022
Підтримати проект
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
No Result
View All Result
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» > #Аналітика > Скільки заробляє керівництво громад: Камінь-Каширський район

Скільки заробляє керівництво громад: Камінь-Каширський район

Автор: Еля Серкожаєва
3 Грудня 2021 в 14:10
У категорії: #Аналітика, Новини, ТОП новини
голови громад камінь-каширського району

До складу Камінь-Каширського району входять 5 громад. Сумарно керівництву чотирьох із них за 8 місяців цього року нарахували понад 3,6 мільйона гривень зарплати. Найбільше заробляє голова Маневицької громади Олександр Гаврилюк – у середньому понад 38 тисяч гривень на місяць, а найменше — секретар Прилісненської сільради Павло Мельничук – майже 16 тисяч на місяць.

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» дослідив скільки отримують міські, сільські і селищні голови, їхні заступники, секретарі та керуючі справами у територіальних громадах Камінь-Каширського району. На запит «Сили правди» чотири із п’яти громад району надали інформацію про нарахування зарплати керівництву із 1-го січня до 31-го серпня 2021 року.

Одна із рад – Сошичненська – не відповіла на інформаційний запит та проігнорувала додаткові звернення журналістів. «Силі правди» не вдалось сконтактувати з головою громади, а за номерами телефонів, вказаними на офіційному сайті, ніхто так і не відповів.

Загалом після реформи децентралізації та змін адміністративно-територіального устрою у громадах Камінь-Каширського району працює один міський, двоє селищних та двоє сільських голів, п’ять секретарів рад. У голів чотирьох громад, які відповіли на запити, є 8 заступників та керуючих справами виконкомів.

Підтримати проєктПідтримати проєктПідтримати проєкт

У середньому приблизно однаково на зарплати керівному складу за 8 місяців 2021 року витрачали Маневицька та Любешівська територіальні громади — по 148-149 тисяч гривень, Камінь-Каширська — близько 100 тисяч гривень. Близько 70 тисяч гривень на місяць – Прилісненська. 

В інфографіці нижче усі нарахування диференційовані за загальною сумою із врахуванням усіх статей, які її складають (стосовно тих громад, які повідомили відповідну інформацію), та за власними розрахунками «Сили правди» стосовно середньомісячних нарахувань за винятком нерегулярних виплат, як от декретні й матеріальна допомога. Варто зазначити, що усі наведені нижче заробітні плати – це те, що нарахували посадовцям, без вирахування податків. Відповідно, «на руки» вони отримують дещо менше. 

Скільки заробляє керівництво громад: Камінь-Каширський район
Infogram

Голови громад заробляють 29-39 тисяч на місяць

Очільники територіальних громад зазвичай мають посадовий оклад розміром 11-15 тисяч гривень. Все інше — нарахування за ранг, стаж, напруженість та інтенсивність праці, відпускні, лікарняні, а також премії та «оздоровчі».

Серед очільників територіальних громад найбільшу зарплату за вісім місяців 2021-го отримував Маневицький селищний голова Олександр Гаврилюк — 317 тисяч гривень. Рада не повідомила фактичних нарахувань, але надала методику їх розрахунку. Так, очільник громади щомісячно отримував 12-15 тисяч окладу, 600 гривень надбавки за ранг, 2,5-3 тисячі надбавки за стаж, 7-9 тисяч «за напруженість в роботі», а також від 9 до 14,5 тисяч гривень премії. В середньому щомісяця виходить приблизно 39 тисяч гривень.

Голова Любешівської громади Олег Кух заробив 306,4 тисячі гривень. До цієї суми входить оклад — 15 тисяч гривень, а все решта — доплати, надбавки та премії. У середньому щомісяця він отримував 38 тисяч гривень.

Міський голова Каменя-Каширського Віктор Пась отримав 293,7 тисячі гривень. При окладі 12-15 тисяч гривень він додатково щомісяця мав 15-19 тисяч надбавки за інтенсивність, а у червні отримав 31,9 тисячі гривень премії. У середньому в місяць він заробляв 37 тисяч гривень.

Найменше заробив сільський голова Прилісненської територіальної громади Ігор Терещенко — 236 тисяч гривень. При окладі 11,5 тисяч гривень, він мав щомісячні надбавки та премії. У середньому щомісяця посадовець отримував 29,5 тисячі гривень.

Заступники голів та керуючі справами: від 21 до 32 тисяч

Загалом, чотири голови громад мають 8 заступників та керуючих справами виконкомів. Їх приблизний оклад становить 10-12 тисяч гривень на місяць. Середні ж щомісячні нарахування досить серйозно відрізняються – від 21 в менших громадах до 32 тисяч гривень на місяць в більших.

У голови Маневицької селищної ради повідомили про двох заступників та керуючого справами виконкому, Любешівської — про трьох заступників, голови Камінь-Каширської та Прилісненської громад мають по одному заступнику.

Найбільше серед заступників та керуючих справами заробив представник Маневицької громади Богдан Лавренюк — 258,4 тисячі гривень. У середньому він заробляв 32 тисячі гривень на місяць. 

Заступник голови Любешівської територіальної громади Володимир Сергійчук за 8 місяців отримав 232 тисячі гривень. При окладі 12 тисяч гривень щомісяця він отримував у середньому 29 тисяч гривень зарплати.

А заступник очільника Маневицької селищної ради Сергій Борисюк заробив 221,2 тисячі гривень. У середньому він отримував 27,6 тисячі гривень.

Представниці Любешівської громади Ольга Мартинчук та Тетяна Смокович отримали функції заступників навесні. За кілька місяців вони отримали 93,9 та 137,2 тисячі гривень відповідно. Їх місячний заробіток на цих посадах – 26-29 тисяч гривень.

Що стосується найменших зарплат серед заступників очільників громад та керуючих справами, то найменше за вісім місяців отримував представник Каменя-Каширського Анатолій Шевчик – 25 тисяч на місяць (211,6 тисячі загалом), представник Маневич Володимир Фурманчук – 24,7 тисячі на місяць (198 тисяч загалом) та посадовець із Прилісного Олексій Гнатюк – 191 тисяча загалом, а в середньому, не рахуючи матеріальну допомогу, – більше 21 тисячі на місяць.

Секретарі рад: від 15 до 33 тисяч на місяць

У середньому оклад секретарів рад впродовж восьми місяців 2021 року становив 11-12 тисяч гривень. Однак, завдяки преміям та надбавкам, деякі з них заробляють більше, ніж деякі голови громад. В середньому ж на місяць секретарям нараховують від 15 до 33 тисяч гривень.

Найвищу зарплату серед чотирьох секретарів отримала представниця Камінь-Каширської міської ради Інна Бігун — 274,4 тисячі гривень. Із них 86 тисяч склав оклад, 54,6 тисячі – надбавка за інтенсивність. Також вона за вісім місяців отримала чи не найбільше серед посадовців району преміальних – 92,5 тисячі гривень. Тож у середньому, не рахуючи матеріальну допомогу, її заробітки на місяць становили 32,8 тисячі гривень.

Секретар Маневицької селищної ради Володимир Черчик отримав за вісім місяців 2021-го року 260,5 тисячі гривень. У середньому на місяць його заробітки становили 32,5 тисячі гривень.

Секретар Любешівської селищної ради Юрій Боснюк отримав 208 тисяч гривень. При окладі 12 тисяч гривень із надбавками та преміями у середньому він заробляв 26 тисяч на місяць.

Найменше заробив секретар Прилісненської сільради Павло Мельничук — 140,6 тисячі гривень за 8 місяців. Окрім окладу 10,5 тисяч гривень йому нараховували 4,4 тисячі гривень надбавки. До того ж у серпні він отримав 15,4 тисячі гривень матеріальної допомоги та 7,3 тисячі відпускних. У середньому секретар заробляв 15,6 тисячі гривень на місяць.

Таким чином, «Сила правди» проаналізувала, які заробітні плати отримував керівний склад чотирьох рад Камінь-Каширського району різних рівнів після реформи децентралізації, збільшення адміністративних одиниць і місцевих виборів 2020-го року. В середньому керівництво громад отримує від 15 до 39 тисяч гривень на місяць.

Раніше «Сила правди» досліджувала заробітні плати керівного складу громад Володимир-Волинського району. У порівнянні з громадами Камінь-Каширського району їхній рівень дещо вищий – від 12 до 48 тисяч гривень на місяць.

Підтримати проєкт Підтримати проєкт Підтримати проєкт

Еля Серкожаєва

Журналістка, дописувачка Центру журналістських розслідувань "Сила правди"
Теги матеріалу: Анатолій ШевчикБогдан ЛавренюкВіктор ПасьВолодимир СергійчукВолодимир ФурманчукВолодимир ЧерчикДецентралізаціяІгор ТерещенкоІнна БігунІнфографікаКамінь-КаширськийОлег КухОлександр ГаврилюкОлексій ГнатюкОльга МартинчукПавло МельничукполітикаСергій БорисюкТетяна СмоковичЮрій Боснюк
ПоділитисяПоділитисяВідправитиВідправити
Попередня новина

Державно-приватний бізнес: як волинський лісгосп злив мільйони гривень фірмі свого пасічника

Наступна новина

Агробізнес «з душком»: на Волині тваринницький комплекс зливає нечистоти в землю

Схожі Публікації

У Луцьку перформансом закликали визнати росію – терористом

Автор: Костянтин Яворський
12 Серпня 2022 в 22:22
0

Звільнити усіх полонених захисників «Азовсталі» та визнати росію – державою терористом вкотре закликали у Луцьку....

Детальніше

У Білорусі розчаровані, що Пекін не вдарив за візит Пелосі: огляд преси

Автор: Оксана Петрук
12 Серпня 2022 в 16:55
0
лукашенко протасевич

Лукашенківські посіпаки в прямому ефірі тиснули на жертву репресій – журналіста та блогера Романа Протасевича....

Детальніше

Втікав від «русского міра». Бджоляр з Харківщини перебрався на Волинь доглядати пасіку військового

Автор: Костянтин Яворський
11 Серпня 2022 в 17:18
0
пасічник з Харкова

Старий Салтів на Харківщині окупували з перших днів широкомасштабної війни. Нині село звільнили, але частина...

Детальніше
Наступна новина
Тваринницький комплекс

Агробізнес «з душком»: на Волині тваринницький комплекс зливає нечистоти в землю

НОВИНИ

  • 12 Серпня 22:22 У Луцьку перформансом закликали визнати росію – терористом
  • 12 Серпня 16:55 У Білорусі розчаровані, що Пекін не вдарив за візит Пелосі: огляд преси
  • 11 Серпня 17:18 Втікав від «русского міра». Бджоляр з Харківщини перебрався на Волинь доглядати пасіку військового
  • 11 Серпня 10:00 Як Волинь відреагувала на світову зернову кризу
  • 10 Серпня 14:40 Як живе волинське село на кордоні під загрозою наступу з Білорусі
  • 9 Серпня 13:30 Засудили еколога із Волинської ОДА, який виманив у фірми 6500 гривень
  • 8 Серпня 12:30 Шиємо все, що попросять бійці, – луцька фірма змінила профіль
  • 7 Серпня 15:56 На Волині дитячий батальйон «Бандерівці» зібрав 185 тисяч гривень на антидрон
  • 6 Серпня 9:05 Домашній «монстр» Лукашенка і як Лєнін «продав» українські землі американцям: огляд білоруської преси
  • 5 Серпня 16:20 «Черга стоїть, щоб потрапити до нас в бригаду». Як тероборона на Волині охороняє північний кордон
  • 5 Серпня 11:17 Університет в умовах війни: розмова з ректором ВНУ імені Лесі Українки
  • 4 Серпня 15:06 Що думають лучани та експерти про спрощення придбання зброї
  • 4 Серпня 13:25 На Волині засудили поліцейського, який взяв хабар у співучасника злочину
  • 3 Серпня 12:07 На Волині «розсекретили» кількість автівок вилучених для ЗСУ у п’яних водіїв
  • 2 Серпня 13:15 Як працюють турфірми на Волині в часи війни
  • 2 Серпня 9:30 Двоє волинських поліцейських не сядуть за вимагання хабаря і шантаж через помилку прокурора
  • 1 Серпня 18:55 Луцький авторинок повернувся до «довоєнних» цін
  • 1 Серпня 14:00 Як в умовах війни отримати дозвіл на зброю. Експеримент
  • 31 Липня 11:00 Збирав «касу» для судді і прокурора. На Волині не встигли покарати адвоката
  • 29 Липня 18:17 Лукашенко розповів, як запросив російську армію і де Євросоюз «закопав» біженців: огляд білоруської преси
Усі новини розділу

Контактні дані

  •  Волинська область, місто Луцьк
  •  (+38) 095 15 97 813
  •  [email protected]

Розділи сайту

  • Новини
  • #Розслідування
  • #Аналітика
  • #Ми вплинули
  • #Спецтема
  • #Лайфхак

Інформація

  • Про нас
  • Звіти
  • Контакти

Про нас

«Сила правди» – це об’єднання журналістів, які прагнуть справедливості та демократичного суспільства без корупції.

Розробка та підтримка сайту Massimo Agency | massimo.in.ua

Copyright 2018-2020 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила Правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу Правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.

No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість

Copyright 2018-2020 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила Правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу Правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.