• Про нас
  • Звіти
  • Контакти
Субота, 4 Лютого, 2023
Підтримати проект
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість
No Result
View All Result
Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
No Result
View All Result

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» > Новини > ТОП-10 публікацій «Сили правди» у 2022 році

ТОП-10 публікацій «Сили правди» у 2022 році

Автор: Сила Правди
30 Грудня 2022 в 17:00
У категорії: Новини, ТОП новини
топ 10 публікацій Сили правди 2022 року

Цей рік був найважчим для всієї України та українців з часів здобуття незалежності. Тим не менше, кожен з нас очікує якнайшвидшої перемоги у новому 2023-му році. Зараз же – час підбити підсумки і подивитися на зроблене у році, що минає.

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» підготував ТОП-10 своїх публікацій, які найбільше читали у 2022-му. І ось як він виглядає.

Зміст

  • 10 місце: Депутат Луцькради отримав в армії «медаль за п’янку»
  • 9 місце: Які заробітні плати у працівників Волинської обласної адміністрації
  • 8 місце: Меблі, тролейбуси, агросектор: який бізнес на Волині ведуть росіяни і білоруси
  • 7 місце: Скільки заробляє керівництво громад: Ковельський район
  • 6 місце: Новина про те, що ДБР передало армії вилучений на «Ягодині» один мільйон доларів, виявилась фейком
  • 5 місце: Хто з волинських суддів під час війни отримує найвищу зарплату
  • 4 місце: Перехід парафій УПЦ до ПЦУ на Волині. Хто цьому заважає та чому процес такий повільний
  • 3 місце: Скільки заробляє керівництво громад: Луцький район
  • 2 місце: Росія напала на Україну. Що відбувається на Волині (онлайн)
  • 1 місце: Волинський поліцейський «кришує» бізнес свого батька

10 місце: Депутат Луцькради отримав в армії «медаль за п’янку»

Обранець Луцької громади зганьбився в ЗСУ. Голова фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» в Луцькій міській раді Микола Федік потрапив на антидошку пошани за вживання спиртного. У нього – «почесне» третє місце із результатом 2,53 проміле. Дошку виставили на території військової частини батальйону Луцької тероборони.

Цей матеріал переглянули 3 785 разів.

Підтримати проєктПідтримати проєктПідтримати проєкт

9 місце: Які заробітні плати у працівників Волинської обласної адміністрації

Щомісяця лише на виплату посадових окладів чиновникам апарату Волинської обласної військової адміністрації з бюджету йде щонайменше 716 тисяч гривень. Там існує 87 посад.

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» проаналізував, скільки отримує керівництво області згідно зі штатним розписом на 2022 рік, який опублікував на своїй сторінці у Facebook експерт комітету виборців України, колишній співробітник відділу адміністрування Державного реєстру виборців управління інформаційних технологій та адміністрування апарату Волинської обласної державної адміністрації Віктор Стасюк. 

Цей матеріал подивилися 3 786 разів.

8 місце: Меблі, тролейбуси, агросектор: який бізнес на Волині ведуть росіяни і білоруси

Із початком повномасштабного вторгнення Росії за підтримки Білорусі українці масово почали відмовлятися від російських та білоруських товарів, а також розривати з цими країнами будь-які економічні зв’язки. Станом на лютий 2022-го понад сотня волинських підприємств повністю або частково належала громадянам Росії і Білорусі. На Волині вони вели агробізнес, різали ліс, видобували корисні копалини, продавали пальне, виготовляли меблі та тролейбуси, надавали найрізноманітніший спектр послуг. Частки у цих підприємствах мали 53 росіяни і 83 білоруси. 

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» у співпраці із аналітичною системою «YouControl» відшукав компанії із капіталом з країн-агресорів, проаналізував, чим вони займаються та скільки заробляють. Цей матеріал наші читачі подивилися 3 984 рази.

7 місце: Скільки заробляє керівництво громад: Ковельський район

Ще до повномасштабного вторгнення Росії «Сила правди» встигла підготувати велике дослідження про те, які зарплати у керівництва територіальних громад Волинської області – на прикладі виплат за 8 місяців 2021 року.

Ця частина дослідження стосується посадовців Ковельського району, до складу якого входять 23 громади. Сумарно керівництву 22 з них за 8 місяців 2021-го року нарахували понад 14 мільйонів гривень заробітної плати. Найбільше заробляв міський голова Ковеля Ігор Чайка – в середньому майже 53 тисячі гривень на місяць. Найменше отримувала заступниця голови Самарівської громади Галина Хомук – близько 11 тисяч на місяць.

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» зібрав інформацію про нарахування зарплати керівництву із 1-го січня до 31-го серпня 2021 року 22-х із 23-х громад району. Цей матеріал переглянули 4 354 рази.

6 місце: Новина про те, що ДБР передало армії вилучений на «Ягодині» один мільйон доларів, виявилась фейком

16 березня 2022 року Державне бюро розслідувань похизувалось масштабним «внеском» на потреби Збройних Сил України. Однак, виявилося, що «новині» цій більше року, а вилучені в рамках слідчо-оперативних заходів гроші, вилучили ще до повномасштабного вторгнення Росії і оголошення воєнного стану.

«Сила правди» розповіла як поважна державна структура просто зманіпулювала суспільною думкою, оскільки описана подія трапилася ще рік тому – 28 лютого 2021-го. Це матеріал наші читачі переглянули 4 416 разів.

5 місце: Хто з волинських суддів під час війни отримує найвищу зарплату

Судді загальних місцевих судів Волинської області впродовж першої половини 2022 року отримували від 62 до 130 тисяч гривень зарплати на місяць. Це у кілька десятків разів більше, ніж прожитковий мінімум в Україні і майже в десять разів більше, ніж середній заробіток пересічного волинянина.

До суддівської винагороди, окрім звичайного окладу, входять доплати за вислугу, таємність, виконання керівних обов’язків, науковий ступінь, а також лікарняні, відрядження, відпускні, матеріальна допомога. Дехто віддає перевагу і за невикористану відпустку компенсацію отримати грошима.

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» проаналізував розрахункові листи 88 суддів загальних місцевих судів Волині за перше півріччя 2022 року та підрахував, хто із служителів Феміди отримує найвищу зарплату. Цей текст прочитали 5 752 рази.

4 місце: Перехід парафій УПЦ до ПЦУ на Волині. Хто цьому заважає та чому процес такий повільний

Після повномасштабного вторгнення Росії цього року Православна церква України вперше стала найбільшою за кількістю парафій на Волині. Це сталося завдяки активізації релігійних громад і виходу їх з-під підпорядкування Української православної церкви так званого московського патріархату. Проте, станом на вересень 2022 року на Волині досі діє 547 парафій УПЦ МП, а темп переходу парафій впав практично до нуля. Схоже, на Волині так і залишиться працювати церква, пов’язана з церквою окупантів. 

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» з’ясував як відбувається перехід церковних парафій із Української православної церкви до Православної церкви України та чому процес знову загальмував. Цей матеріал переглянули 5 762 рази.

3 місце: Скільки заробляє керівництво громад: Луцький район

Ще одна частина великого дослідження про те, які зарплати у керівництва територіальних громад Волинської області – на прикладі виплат за 8 місяців 2021 року.

Ця частина дослідження стосується посадовців Луцького району, до складу якого входять 15 громад. Сумарно керівництву 14 з них за 8 місяців 2021-го року нарахували 14,2 мільйони гривень зарплати. Найбільше заробляв міський голова Луцька Ігор Поліщук – у середньому більше 83 тисяч гривень на місяць. Найменше отримувала секретарка Доросинівської сільської ради Любов Климюк – менше 15 тисяч на місяць.

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» зібрав інформацію про нарахування зарплати керівництву із 1-го січня до 31-го серпня 2021 року 14-х із 15-х громад району. Цей матеріал переглянули 6 050 разів.

2 місце: Росія напала на Україну. Що відбувається на Волині (онлайн)

Президент Російської Федерації Володимир Путін оголосив про «проведення спеціальної військової операції» нібито щодо захисту Донбасу. Російська армія відкрито розпочала напад на Україну уночі з 23 на 24 лютого. З’явилося звернення російського президента, в якому він каже, що буде «демілітаризувати» Україну, а українських солдатів закликав скласти зброю. Також він пригрозив на випадок втручання в ситуацію ззовні, мовляв в такому випадку «прямий напад на Росію призведе до розгрому і жахливим наслідкам для потенційного агресора».

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» вів текстову онлайн-трансляцію та збирав наявну інформацію про ситуацію у Волинській області у перші два дні повномасштабного вторгнення.

Наші читачі переглянули публікацію понад 11 тисяч разів.

1 місце: Волинський поліцейський «кришує» бізнес свого батька

Волинський поліцейський Олег Зубко, використовуючи службове становище, вирішив натиснути на клієнтку свого батька-підприємця. Правоохоронець спочатку телефонував жінці і пропонував по-доброму віддати гроші, які лучанка нібито не доплатила за товар. А згодом поліція щодо неї відкрила кримінальне провадження про шахрайство. 

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» розібрався як і чому звичайне непорозуміння між продавцем і споживачкою перетворилося в кримінальну історію.

Наші читачі переглянули публікацію понад 20 тисяч разів. Сподіваємось, серед них були представники Державного бюро розслідувань та прокуратури, які можуть оцінити діяльність правоохоронця.


Центр журналістських розслідувань «Сила правди» продовжуватиме роботу на інформаційному фронті і у 2023 році. Залишайтеся з нами, вірте та підтримуйте Збройні сили України!

Про результати роботи «Сили правди» впродовж п’яти років діяльності можна почитати у наших щорічних публічних звітах. Підтримати нашу роботу фінансово або іншими способами можна за цим посиланням. Про використання зібраних коштів ми також обов’язково звітуємо у щорічних звітах.

Підтримати проєкт Підтримати проєкт Підтримати проєкт

Сила правди

Центр журналістських розслідувань "Сила правди"
Теги матеріалу: РейтингСтатистика
ПоділитисяПоділитисяВідправитиВідправити
Попередня новина

Нардеп з Волині каже, що діти покійного Єремеєва отримали компенсацію, родина заперечує, – ЗМІ

Наступна новина

ТОП-10 відеосюжетів «Сили правди» у 2022 році

Схожі Публікації

«За розвитком місцевої демократії ми відкотилися десь на 5-7 років», – розмова із Іриною Гайдучик

Автор: Антон Бугайчук
3 Лютого 2023 в 16:55
0
Ірина Гайдучик

Повномасштабне вторгнення Росії суттєво вплинуло на громадський сектор Волині. Знову дуже актуальним стало волонтерство. Значно...

Детальніше

У двох волинських суддів-хабарників забрали стотисячні пенсії

Автор: Костянтин Яворський
3 Лютого 2023 в 14:20
0
Іван Підгорний

Вища рада правосуддя припинила почесну відставку двох волинських суддів: Івана Підгорного та Олега Василюка. Завдяки...

Детальніше

Стало відомо, що буде замість старої частини луцького авторинку

Автор: Юлія Галецька
2 Лютого 2023 в 14:20
0
Луцький авторинок

На місці старої частини луцького авторинку, яку в народі називали «кліткою», буде склад побутової хімії,...

Детальніше
Наступна новина
топ 10 сюжетів сили правди на youtube

ТОП-10 відеосюжетів «Сили правди» у 2022 році

НОВИНИ

  • 3 Лютого 16:55 «За розвитком місцевої демократії ми відкотилися десь на 5-7 років», – розмова із Іриною Гайдучик
  • 3 Лютого 14:20 У двох волинських суддів-хабарників забрали стотисячні пенсії
  • 2 Лютого 14:20 Стало відомо, що буде замість старої частини луцького авторинку
  • 1 Лютого 15:45 У Луцьку збираються будувати багатоповерхівку для рятувальників
  • 1 Лютого 11:50 На Волині стартував обмін ламп. Як це працює
  • 1 Лютого 9:40 Зметикували на двох. На Волині судили волонтера і пенсіонера, які допомагали військовозобов’язаним виїхати
  • 30 Січня 16:20 В Україні запрацював мобільний додаток, який допомагає вчити українську мову
  • 30 Січня 9:25 Скільки парафій УПЦ перейшло до ПЦУ на Волині впродовж 2022 року
  • 27 Січня 17:10 Які зарплати у керівників театрів та бібліотек на Волині
  • 27 Січня 9:55 Лучанка під час війни виграла грант на навчання в Коста-Риці: як їй це вдалося
  • 26 Січня 20:25 Куди витрачають «рекордний» бюджет у Володимирі: розмова з міським головою
  • 26 Січня 16:10 На Волині колишній сільський голова зізнався у суді, що взяв хабар
  • 26 Січня 12:45 ТОП-8 корупційних справ на Волині у воєнному 2022 році
  • 25 Січня 14:00 Як російська мова зникала з луцьких шкіл
  • 25 Січня 12:50 Поліція досі не встановила причин пожежі на Центральному ринку Луцька
  • 24 Січня 12:45 Догосподарювалися. Луцьке комунальне підприємство втрачає котельні, за які боролося з громадами
  • 21 Січня 11:25 Чиновники проти пільговиків? Чому пенсіонери з інших громад не можуть безоплатно користуватися громадським транспортом Луцька
  • 20 Січня 13:31 Чи можливе об’єднання УПЦ та ПЦУ? Що думають настоятелі луцьких храмів про майбутнє УПЦ
  • 20 Січня 10:00 Скільки заробляє міський голова Володимира та його заступники
  • 18 Січня 9:20 Колишнього головного лісівника Волині спіймали п’яним за кермом, але відеодоказ в суді не спрацював
Усі новини розділу

Контактні дані

  •  Волинська область, місто Луцьк
  •  (+38) 095 15 97 813
  •  [email protected]

Розділи сайту

  • Новини
  • #Розслідування
  • #Аналітика
  • #Ми вплинули
  • #Спецтема
  • #Лайфхак

Інформація

  • Про нас
  • Звіти
  • Контакти

Про нас

«Сила правди» – це об’єднання журналістів, які прагнуть справедливості та демократичного суспільства без корупції.

Розробка та підтримка сайту Massimo Agency | massimo.in.ua

Copyright 2018-2020 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила Правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу Правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.

No Result
View All Result
  • Новини
  • Розслідування
  • Аналітика
  • Ми вплинули
  • Лайфхак
  • Спецтема
  • Блоги
  • Досьє
  • Комунальна нерухомість

Copyright 2018-2020 © Центр журналістських розслідувань "Сила правди".
Матеріали Центру журналістських розслідувань «Сила Правди» можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Прохання ставити гіперпосилання на «Силу Правди» в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.