Обладнання призначене для пацієнтів, що потребують пересадки органів і значно розширить можливості лікарні. Тепер лікарня зможе обслуговувати пацієнтів такої категорії зі всієї України.
Закупівлю провели через систему Prozorro.
Придбаний товар — це обладнання для полімеразної ланцюгової реакції, яке включає в себе автоматичний ампліфікатор нуклеїнових кислот, бокс ламінарний та процесор для блоттінгу. Термін поставки даного товару до кінця цього року.
У відкритих торгах брали участь два учасники: київські компанії «Біомедінвест» і «Ювіс». У них були майже однакові цінові пропозиції, які фірми і не знижували під час аукціону.
Переможцем стало ТОВ «Біомедінвест», пропозиція якого була дешевшою на понад тисячу гривень. Загалом вартість обладнання становитиме 1 496 099 гривень, з яких 1 мільйон 135 тисяч гривень бюджетних коштів, а решта – власні кошти медзакладу. Договір із переможцем уклали та оприлюднили 15 квітня.
— Це обладнання для окремої групи населення, — пояснює заступник генерального директора Ковельського МТМО Валентина Корецька. – Для населення, яке потребує пересадження органів. Це окрема міністерська програма. Ми лікувальний заклад, котрий включений до 10 закладів, що працюють з пересадкою органів, і нам були виділені міністерством кошти і торги були оголошені раніше. Ми укладемо договір на постачання, оплатимо, купимо витратні матеріали, навчимо спеціалістів і до нас зможуть звертатися зі всієї України.
Переможець тендеру займається торгівлею діагностичним медичним обладнанням та реагентами і постачає товари для багатьох медичних закладів України. За інформацією ресурсу Clarity-project впродовж 2016-2020 років ТОВ «Біомедінвест» уклало 370 договорів на постачання товарів на суму понад 97 мільйонів гривень.
Впродовж січня-березня цього року компанія виграла три тендери Ковельського медичного об’єднання на понад 4 мільйони гривень. Також на Волині компанія працює із Волинською обласною станцією переливання крові, Волинським обласним лабораторним центром МОЗ України, Волинським обласним центром служби крові.
За інформацією аналітичної системи YouControl першими засновниками товариства у 1997 році були Матвієць Ігор Олексійович та Єременко Сергій Володимирович. Згодом засновники змінювались і впродовж 2015-2016 року у числі засновників була фірма із офшорного Кіпру «Компанія Мавеліна Інвестментс ЛТД». За інформацією ресурсу Посіпаки людина із таким же ім’ям — Матвієць Ігор Олексійович була помічником народного депутата 4 скликання Раїси Богатирьової (2002-2006р.).
Сьогодні засновниками компанії є кияни Мельник Володимир Володимирович, Навара Юрій Михайлович, Назарук Олег Купріянович, керівник — Ольховець Сергій Олексійович. Як пишуть Наші гроші Сергій Ольховець також був директором фірми «Біонікс лаб», яка контролювалась Олександром Богатирьовим.